Сезон 2013/2014 – Резултати

* Натиснете върху дадена среща, за да видите статистиката от двубоя.

 

Турнир 3х3

 

Безименните – ДИМ 10:15
Jazz – Good shoot 15:6
ДИМ – Good shoot 15:10
Безименните – C4 15:12
Good shoot – C4 10:15
ДИМ – Jazz 15:3
C4 – Jazz 15:8
Good shoot – Безименните 9:15
Jazz – Безименните 16:14
C4 – ДИМ 11:15

 

 

Турнир за купата

 

Финал

Хелга – Ботев 2012 93:95 (27:26; 19:17; 27:20; 20:32)

 

Мач за трето място

София Лайънс – Лъвовете 71:74 (19:22; 16:14; 19:24; 17:14)

 

Полуфинали

София Лайънс – Хелга 58:89 (13:21; 12:37; 16:16; 17:15)
Лъвовете – Ботев 2012 73:96 (21:17; 16:27; 17:30; 19:22)

 

Трети кръг

Лъвовете – София Спартанс 70:75 (31:15; 17:27; 7:15; 15:18)
София Булс – София Лайънс 50:94 (13:21; 13:26; 19:21; 5:26)
Съмар Джам – Дървоядите 62:74 (5:19; 12:17; 16:21; 29:17)

 

Втори кръг

Дървоядите – Ботев 2012 58:110 (13:32; 12:23; 21:23; 12:32)
София Лайънс – Хелга 75:106 (18:30; 16:23; 19:23; 22:30)
София Спартанс – Блейдс 69:74 (10:16; 13:15; 14:19; 32:24)

 

Първи кръг

Ботев 2012 – Съмар Джам 122:62 (33:16; 29:7; 38:22; 22:17)
Блейдс – Лъвовете 63:72 (20:14; 17:17; 15:19; 11:22)
Хелга – София Булс 95:57 (29:8; 14:23; 20:14; 32:12)

 

 

Плейофи

 

Финали

Хелга – Олд Таймърс 79:76 (20:24; 14:14; 21:14; 24:24)
Олд Таймърс – Хелга 78:86 (19:15; 10:35; 28:19; 21:17)

 

Мачове за трето място

Паляците – Дървоядите 121:64 (35:12; 30:17; 25:16; 31:19)
Дървоядите – Паляците 79:94 (11:24; 23:19; 23:28; 22:23)

 

Трети полуфинали

Хелга – Паляците 77:51 (18:9; 17:9; 24:11; 18:22)

 

Втори полуфинали

Олд Таймърс – Дървоядите 102:49 (29:21; 26:8; 19:8; 28:12)
Паляците – Хелга 70:65 (21:8; 17:12; 14:14; 18:31)

 

Първи полуфинали

Хелга – Паляците 70:56 (13:18; 16:13; 16:14; 25:11)
Дървоядите – Олд Таймърс 74:84 (18:13; 21:21; 18:25; 17:25)

 

Трети четвъртфинали

Блейдс – Паляците 82:102 (9:31; 17:21; 23:26; 33:24)

 

Втори четвъртфинали

Дървоядите – Локомотив 20:0
Пейпър Кор Костенец – Хелга 58:70 (12:13; 14:18; 19:16; 13:23)
Паляците – Блейдс 69:70 (16:10; 21:17; 15:22; 17:21)
Лонекс – Олд Таймърс 54:71 (11:15; 13:9; 15:27; 15:20)

 

Първи четвъртфинали

Блейдс – Паляците 66:84 (13:14; 11:28; 25:23; 17:19)
Локомотив – Дървоядите 0:20
Хелга – Пейпър Кор Костенец 56:53 (14:10; 13:12; 15:21; 14:10)
Олд Таймърс – Лонекс 80:73 (18:21; 23:17; 18:13; 21:22)

 

Трети осминафинали

Лъвовете – Пейпър Кор Костенец 36:60 (21:10; 2:19; 6:15; 7:16)
София Булс – Дървоядите 71:77 (21:25; 15:17; 16:12; 19:23)

 

Втори осминафинали

Зелените – Лонекс 62:66 (19:17; 20:15; 9:18; 14:16)
Пейпър Кор Костенец – Лъвовете 66:47 (12:8; 15:4; 17:13; 22:22)
Дървоядите – София Булс 78:77 (16:16; 25:18; 10:22; 27:21)

 

Първи осминафинали

Лонекс – Зелените 71:50 (14:17; 21:8; 17:11; 19:14)
София Булс – Дървоядите 62:51 (19:4; 12:23; 20:16; 11:8)
Лъвовете – Пейпър Кор Костенец 52:49 (6:12; 14:11; 16:14; 16:12)

 

 

Редовен сезон

 

Двадесет и втори кръг

Крейзи Малакес – Зелените 0:20
София Булс – Блейдс 91:108 (16:28; 17:25; 26:23; 32:32)
Пейпър Кор Костенец – Лъвовете 58:53 (18:10; 9:17; 19:18; 12:8)
Дървоядите – Хелга 45:83 (7:26; 8:17; 10:19; 20:21)
Локомотив – Олд Таймърс 88:96 (20:33; 27:20; 21:15; 20:28)
Паляците – Лонекс 90:72 (17:18; 22:21; 22:10; 29:23)

 

Двадесет и първи кръг

Блейдс – Дървоядите 81:78 (16:12; 16:23; 26:22; 23:21)
Зелените – Пейпър Кор Костенец 48:78 (8:17; 8:25; 16:12; 16:24)
Лъвовете – Паляците 58:69 (15:19; 8:13; 17:22; 18:15)
Лонекс – София Булс 39:67 (8:13; 15:14; 4:25; 12:15)
Олд Таймърс – Крейзи Малакес 20:0
Хелга – Локомотив 82:70 (20:16; 16:18; 24:16; 22:20)

 

Двадесети кръг

Локомотив – Блейдс 84:82 (17:19; 11:19; 15:12; 20:13; 11:11; 10:8)
София Булс – Лъвовете 71:84 (7:16; 16:17; 23:9; 16:20; 6:6; 3:16)
Крейзи Малакес – Хелга 0:20
Пейпър Кор Костенец – Паляците 50:60 (7:14; 17:16; 11:10; 15:20)
Дървоядите – Лонекс 53:64 (12:14; 18:19; 8:7; 15:24)
Зелените – Олд Таймърс 56:67 (8:21; 20:13; 7:19; 21:14)

 

Деветнадесети кръг

Лъвовете – Дървоядите 77:60 (14:15; 18:19; 22:18; 23:8)
Блейдс – Крейзи Малакес 20:0
Олд Таймърс – Пейпър Кор Костенец 60:57 (23:21; 5:15; 16:13; 16:8)
Лонекс – Локомотив 88:74 (17:11; 21:18; 23:13; 11:30; 16:2)
Хелга – Зелените 91:48 (22:3; 16:17; 23:17; 30:11)
Паляците – София Булс 75:52 (17:10; 24:21; 19:11; 15:10)

 

Осемнадесети кръг

Зелените – Блейдс 56:97 (19:28; 14:18; 11:26; 12:25)
Пейпър Кор Костенец – София Булс 66:76 (23:17; 22:18; 8:29; 13:12)
Локомотив – Лъвовете 55:67 (15:11; 12:18; 16:15; 12:23)
Крейзи Малакес – Лонекс 0:20
Дървоядите – Паляците 79:93 (22:29; 23:22; 20:19; 14:23)
Олд Таймърс – Хелга 70:77 (18:12; 14:21; 16:22; 20:13; 2:9)

 

Седемнадесети кръг

Лъвовете – Крейзи Малакес 20:0
София Булс – Дървоядите 88:62 (25:8; 21:20; 15:21; 27:13)
Блейдс – Олд Таймърс 92:87 (25:17; 10:15; 16:27; 25:17; 16:11)
Хелга – Пейпър Кор Костенец 72:55 (20:18; 19:12; 18:12; 15:13)
Паляците – Локомотив 67:73 (16:17; 11:14; 12:10; 19:17; 9:15)
Лонекс – Зелените 73:56 (23:16; 12:13; 16:11; 22:16)

 

Шестнадесети кръг

Зелените – Лъвовете 50:68 (14:9; 7:15; 11:23; 18:21)
Локомотив – София Булс 98:77 (19:23; 23:19; 26:18; 30:17)
Пейпър Кор Костенец – Дървоядите 60:66 (14:21; 18:17; 10:15; 18:13)
Крейзи Малакес – Паляците 0:20
Хелга – Блейдс 87:68 (26:14; 25:16; 20:10; 16:28)
Олд Таймърс – Лонекс 102:61 (31:11; 14:18; 27:15; 30:17)

 

Петнадесети кръг

Дървоядите – Локомотив 52:91 (8:32; 13:13; 15:27; 16:19)
Блейдс – Пейпър Кор Костенец 85:66 (23:12; 14:14; 18:16; 30:24)
София Булс – Крейзи Малакес 20:0
Паляците – Зелените 87:63 (24:10; 16:17; 13:18; 34:18)
Лъвовете – Олд Таймърс 67:89 (22:26; 14:20; 19:21; 12:22)
Лонекс – Хелга 54:91 (8:22; 17:22; 12:29; 17:18)

 

Четиринадесети кръг

Зелените – София Булс 80:87 (9:16; 17:17; 16:20; 27:16; 11:18)
Блейдс – Лонекс 75:63 (19:14; 17:18; 15:26; 24:5)
Пейпър Кор Костенец – Локомотив 46:68 (15:15; 10:11; 8:29; 13:13)
Крейзи Малакес – Дървоядите 0:20
Хелга – Лъвовете 77:54 (19:8; 13:15; 26:14; 19:17)
Олд Таймърс – Паляците 83:71 (21:21; 20:22; 20:17; 22:11)

 

Тринадесети кръг

Лъвовете – Блейдс 71:82 (19:20; 13:19; 15:23; 24:20)
Локомотив – Крейзи Малакес 20:0
Дървоядите – Зелените 83:57 (13:18; 20:12; 17:6; 33:21)
Лонекс – Пейпър Кор Костенец 63:48 (17:10; 16:17; 10:12; 20:9)
София Булс – Олд Таймърс 53:83 (15:16; 16:19; 13:24; 9:24)
Паляците – Хелга 48:63 (9:13; 12:10; 12:19; 15:21)

 

Дванадесети кръг

Зелените – Локомотив 61:96 (11:19; 20:19; 15:22; 15:36)
Пейпър Кор Костенец – Крейзи Малакес 20:0
Лонекс – Лъвовете 59:65 (12:20; 18:16; 20:14; 9:15)
Хелга – София Булс 80:69 (19:16; 18:21; 19:12; 24:20)
Блейдс – Паляците 64:65 (19:15; 19:17; 15:11; 11:22)
Олд Таймърс – Дървоядите 83:59 (27:9; 14:20; 25:18; 17:12)

 

Единадесети кръг

Зелените – Крейзи Малакес 48:50 (6:18; 12:13; 20:4; 10:15)
Блейдс – София Булс 71:70 (15:12; 25:15; 13:29; 18:14)
Лъвовете – Пейпър Кор Костенец 75:62 (14:7; 19:17; 16:18; 26:20)
Хелга – Дървоядите 73:41 (14:14; 14:4; 20:12; 25:11)
Олд Таймърс – Локомотив 58:74 (14:22; 9:11; 9:21; 26:20)
Лонекс – Паляците 59:65 (11:19; 9:17; 20:11; 19:18)

 

Десети кръг

Дървоядите – Блейдс 70:81 (16:12; 11:28; 20:18; 23:23)
Пейпър Кор Костенец – Зелените 71:53 (16:9; 17:12; 23:17; 15:15)
Паляците – Лъвовете 66:65 (15:16; 22:15; 13:17; 16:17)
София Булс – Лонекс 53:69 (12:17; 8:15; 13:20; 20:17)
Крейзи Малакес – Олд Таймърс 54:65 (10:8; 11:22; 19:15; 14:20)
Локомотив – Хелга 74:71 (15:11; 20:21; 20:17; 19:22)

 

Мач на звездите

Airball – New Era 88:97 (9:24; 19:22; 34:19; 26:32)

 

Девети кръг

Блейдс – Локомотив 75:88 (20:24; 14:24; 29:16; 12:24)
Лъвовете – София Булс 44:62 (13:13; 5:22; 12:13; 14:14)
Хелга – Крейзи Малакес 53:52 (13:17; 12:20; 11:4; 17:11)
Паляците – Пейпър Кор Костенец 55:52 (20:14; 10:19; 15:9; 10:10)
Лонекс – Дървоядите 79:48 (15:8; 16:20; 20:5; 28:15)
Олд Таймърс – Зелените 64:51 (17:8; 17:14; 13:18; 17:11)

 

Осми кръг

Дървоядите – Лъвовете 56:65 (11:18; 19:12; 13:14; 13:21)
Крейзи Малакес – Блейдс 71:83 (22:18; 11:29; 21:11; 17:25)
Пейпър Кор Костенец – Олд Таймърс 48:68 (10:19; 15:20; 10:10; 13:19)
Локомотив – Лонекс 82:38 (21:12; 19:4; 16:12; 26:10)
Зелените – Хелга 48:69 (14:14; 15:15; 12:17; 7:23)
София Булс – Паляците 52:77 (7:19; 18:13; 14:21; 13:24)

 

Седми кръг

Блейдс – Зелените 83:57 (15:17; 20:13; 23:14; 25:13)
София Булс – Пейпър Кор Костенец 47:56 (12:13; 8:9; 9:18; 18:16)
Лъвовете – Локомотив 40:86 (12:15; 7:20; 9:24; 12:27)
Лонекс – Крейзи Малакес 60:51 (15:13; 15:17; 11:2; 19:19)
Паляците – Дървоядите 78:59 (20:10; 15:10; 18:13; 25:26)
Хелга – Олд Таймърс 52:60 (11:11; 20:19; 15:15; 6:15)

 

Шести кръг

Крейзи Малакес – Лъвовете 58:54 (19:12; 12:15; 9:14; 18:13)
Дървоядите – София Булс 26:76 (4:27; 7:17; 7:16; 8:16)
Олд Таймърс – Блейдс 69:54 (20:16; 11:15; 23:11; 15:12)
Пейпър Кор Костенец – Хелга 55:56 (9:9; 15:12; 14:16; 17:19)
Локомотив – Паляците 88:50 (16:12; 25:9; 26:9; 21:20)
Зелените – Лонекс 54:64 (14:15; 19:19; 13:13; 8:17)

 

Пети кръг

Лъвовете – Зелените 35:56 (12:9; 9:13; 11:14; 3:20)
София Булс – Локомотив 45:83 (10:26; 7:23; 8:15; 20:19)
Дървоядите – Пейпър Кор Костенец 66:61 (14:24; 16:14; 13:8; 23:15)
Паляците – Крейзи Малакес 61:53 (19:10; 18:17; 15:10; 9:16)
Блейдс – Хелга 73:61 (18:22; 9:15; 24:19; 22:5)
Лонекс – Олд Таймърс 49:81 (13:16; 14:15; 11:20; 11:30)

 

Четвърти кръг

Локомотив – Дървоядите 100:54 (25:10; 23:14; 29:7; 23:23)
Пейпър Кор Костенец – Блейдс 63:81 (12:20; 10:19; 23:14; 18:28)
Олд Таймърс – Лъвовете 65:59 (17:16; 18:8; 16:9; 14:26)
Зелените – Паляците 60:78 (12:20; 12:14; 23:24; 13:20)
Крейзи Малакес – София Булс 55:44 (10:6; 15:12; 13:16; 17:10)
Хелга – Лонекс 64:50 (17:6; 10:14; 23:12; 14:18)

 

Трети кръг

София Булс – Зелените 58:65 (17:19; 12:14; 14:14; 15:18)
Лонекс – Блейдс 79:76 (14:14; 24:17; 26:24; 15:21)
Локомотив – Пейпър Кор Костенец 85:37 (21:10; 28:5; 15:8; 21:14)
Дървоядите – Крейзи Малакес 44:89 (0:19; 15:17; 11:32; 18:21)
Лъвовете – Хелга 76:87 (20:34; 11:22; 15:18; 30:13)
Паляците – Олд Таймърс 85:71 (15:16; 22:16; 29:19; 19:20)

 

Втори кръг

Блейдс – Лъвовете 87:74 (21:23; 20:13; 20:14; 26:24)
Крейзи Малакес – Локомотив 53:63 (10:12; 5:26; 19:9; 19:16)
Зелените – Дървоядите 73:56 (20:14; 19:20; 15:8; 19:14)
Пейпър Кор Костенец – Лонекс 32:70 (4:22; 9:16; 9:16; 10:16)
Олд Таймърс – София Булс 85:69 (27:15; 20:25; 22:14; 16:15)
Хелга – Паляците 68:65 (9:26; 23:7; 20:18; 16:14)

 

Първи кръг

Локомотив – Зелените 114:59 (24:15; 26:10; 29:14; 35:20)
Крейзи Малакес – Пейпър Кор Костенец 68:36 (18:11; 15:7; 22:7; 13:11)
Лъвовете – Лонекс 73:74 (13:15; 20:19; 18:24; 22:16)
София Булс – Хелга 61:54 (17:11; 13:14; 19:12; 12:17)
Паляците – Блейдс 74:79 (15:20; 14:21; 23:21; 22:17)
Дървоядите – Олд Таймърс 46:69 (13:23; 11:14; 8:19; 14:13)