Сезон 2014/2015 – Резултати

ТУК можете да намерите резултатите от Софийската ученическа лига по баскетбол, организирана със съдействието на Националната аматьорска лига по баскетбол.

* Натиснете върху дадена среща, за да видите статистиката от двубоя.

 

Турнири 3х3

 

Турнир 3х3 за мъже

Рапидо, Вожда и Костов ООД – ДИМ 13:15
Все тая – Крис и приятели 15:7
Рапидо, Вожда и Костов ООД – Все тая 11:15
Курайберите – ДИМ 15:13
Курайберите – Крис и приятели 15:6
ДИМ – Все тая 15:12
Курайберите – Все тая 13:15
Крис и приятели – Рапидо, Вожда и Костов ООД 8:15
Крис и приятели – ДИМ 5:15
Курайберите – Рапидо, Вожда и Костов ООД 17:10

 

Турнир 3х3 за подрастващи

Закуска – The Splash Bros 15:13
Крис и приятели – Лепките 15:7
The Ballers – Clutch 14:15
Закуска – Лепките 15:13
The Ballers – The Splash Bros 16:13
Крис и приятели – Clutch 15:4
Clutch – Лепките 15:10
Крис и приятели – The Splash Bros 15:9
Закуска – The Ballers 14:15
Лепките – The Splash Bros 9:15
Закуска – Clutch 8:15
Крис и приятели – The Ballers 15:8
Закуска – Крис и приятели 7:15
The Ballers – Лепките 15:13
Clutch – The Splash Bros 14:15

 

Турнир за купата

 

Демонстративен международен мач в Гърделица, Сърбия

КК Данило Божкович Гърделица Лесковац – Политехника 76:65 (15:13; 17:21; 17:17; 27:14)

 

Финал

Брикс – Норт Уест 60:63 (18:20; 19:14; 12:13; 11:16)

 

Мач за трето място

Кучетата от Младост – Политехника 80:89 (20:18; 24:20; 19:30; 17:21)

 

Полуфинали

Брикс – Кучетата от Младост 87:81 (13:26; 24:15; 13:10; 17:16; 20:14)
Политехника – Норт Уест 63:71 (5:19; 15:15; 20:13; 23:24)

 

Четвъртфинали

Брикс – Еър Фреш 66:54 (16:8; 16:21; 15:11; 19:14)
Олд Таймърс – Кучетата от Младост 80:97 (20:25; 16:24; 22:17; 22:31)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Политехника 76:87 (21:16; 25:14; 17:24; 13:33)
Рапидо – Норт Уест 44:80 (8:24; 16:16; 9:21; 11:19)

 

Пети кръг

Полицаите – Фитстоун 86:77 (24:16; 22:19; 19:14; 21:28)
София Суперсоникс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 60:93 (11:26; 10:23; 11:26; 28:18)
Ентъртейнмънт – Фантомс 20:0
Тънкаж – София Булс 116:59 (28:8; 19:13; 30:16; 39:22)
Кучетата от Младост – Рапидо 72:78 (20:19; 13:11; 15:26; 24:22)
Олд Таймърс – Норт Уест 76:70 (25:14; 16:18; 20:22; 15:16)
Брикс – Политехника 81:79 (16:23; 22:16; 14:20; 29:20)
Гуми-Нет – Уориърс 70:60 (16:10; 20:17; 18:21; 16:12)

 

Четвърти кръг

Тънкаж – София Хоукс 73:83 (22:17; 14:29; 18:14; 19:23)
Политехника – Фитстоун 105:57 (34:13; 21:15; 20:9; 30:20)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Уориърс 83:45 (24:10; 20:14; 16:9; 23:12)
Олд Таймърс – София Булс 20:0
Кучетата от Младост – Джедай Мастърс 101:69 (39:9; 15:14; 22:24; 25:22)
Рапидо – Фантомс 78:65 (29:16; 19:13; 16:11; 14:25)
Брикс – София Лайънс 82:61 (23:16; 17:18; 18:11; 24:16)
София Суперсоникс – Еър Фреш 64:68 (10:17; 18:13; 20:14; 16:24)

 

Трети кръг

София Хоукс – София Булс 75:74 (17:23; 22:14; 18:16; 18:21)
Гуми-Нет – Еър Фреш 64:75 (13:20; 20:14; 14:20; 17:21)
Полицаите – София Лайънс 68:66 (20:18; 7:10; 23:16; 18:22)
Тънкаж – Норт Уест 64:93 (15:24; 19:23; 15:20; 15:26)
Фантомс – Кучетата от Младост 53:91 (15:21; 10:20; 15:28; 13:22)
Фитстоун – Брикс 54:93 (18:26; 17:13; 8:30; 11:24)
Уориърс – София Суперсоникс 47:74 (11:20; 16:20; 13:14; 7:20)
Ентъртейнмънт – Джедай Мастърс 73:79 (19:15; 22:21; 15:22; 17:21)

 

Втори кръг

София Лайънс – Политехника 50:71 (6:15; 16:21; 9:23; 19:12)
Джедай Мастърс – Рапидо 49:91 (10:13; 10:14; 15:35; 14:29)
София Булс – Норт Уест 45:71 (11:11; 11:25; 11:17; 12:18)
Ентъртейнмънт – Кучетата от Младост 74:114 (20:37; 15:20; 18:33; 21:24)
Гуми-Нет – София Суперсоникс 64:43 (17:13; 14:13; 19:10; 14:7)
София Хоукс – Олд Таймърс 60:72 (15:20; 9:16; 21:15; 15:21)
Полицаите – Брикс 57:89 (15:31; 6:19; 20:18; 16:21)
Еър Фреш – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 75:78 (18:13; 22:13; 14:24; 21:28)

 

Първи кръг

Джедай Мастърс – Фантомс 66:83 (13:25; 18:20; 18:18; 17:20)
Политехника – Полицаите 78:43 (11:10; 20:10; 25:9; 22:14)
Норт Уест – София Хоукс 64:60 (17:22; 17:12; 9:15; 21:11)
София Лайънс – Фитстоун 79:44 (7:16; 19:16; 26:6; 27:6)
Рапидо – Ентъртейнмънт 100:81 (20:14; 27:15; 26:21; 27:31)
Олд Таймърс – Тънкаж 80:59 (23:7; 19:11; 28:18; 10:23)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Гуми-Нет 70:51 (19:16; 10:15; 22:10; 19:10)
Еър Фреш – Уориърс 77:50 (13:10; 26:11; 25:13; 13:16)

 

 

Плейофи

 

Финали (мъже)

Брикс – Олд Таймърс 74:64 (20:16; 19:16; 11:21; 24:11)
Олд Таймърс – Брикс 65:83 (18:15; 13:27; 14:21; 20:20)

 

Трети полуфинали (мъже)

Брикс – София Суперсоникс 71:54 (17:17; 19:5; 15:11; 20:21)

 

Втори полуфинали (мъже)

София Суперсоникс – Брикс 68:60 (15:15; 15:18; 12:10; 26:17)
Олд Таймърс – НСА 20:0

 

Турнир за купата на Враца

Ботев 2012 – Костенец 86:68 (24:14; 18:18; 26:17; 18:19)
Босилеград (Сърбия) – Костенец 65:52 (21:4; 15:14; 19:19; 10:15)
Ботев 2012 – Босилеград (Сърбия) 109:82 (35:20; 20:16; 29:32; 25:14)

 

Първи полуфинали (мъже)

НСА – Олд Таймърс 67:82 (25:21; 8:16; 16:22; 18:23)
Брикс – София Суперсоникс 65:57 (16:19; 16:17; 14:6; 19:15)

 

Трети четвъртфинали (мъже)

Хелга – Олд Таймърс 62:65 (16:19; 13:20; 16:17; 17:9)
Брикс – Найки 68:48 (10:11; 19:11; 18:18; 21:8)

 

Втори четвъртфинали (мъже)

Кучетата от Младост – София Суперсоникс 70:95 (15:24; 18:25; 17:22; 20:24)
Олд Таймърс – Хелга 64:69 (17:16; 8:13; 16:16; 23:24)
Найки – Брикс 65:86 (16:25; 14:13; 12:22; 23:26)
Политехника – НСА 75:89 (13:20; 25:24; 13:19; 24:26)

 

Първи четвъртфинали (мъже)

Брикс – Найки 68:77 (25:15; 10:25; 17:20; 16:17)
Хелга – Олд Таймърс 46:66 (15:18; 16:16; 8:19; 7:13)
София Суперсоникс – Кучетата от Младост 92:75 (20:11; 24:22; 33:24; 15:18)
НСА – Политехника 89:66 (20:19; 18:15; 36:16; 15:16)

 

Група за разпределение на местата от девето до дванадесето (мъже)

Ботев 2012 – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 57:66 (16:10; 10:21; 16:16; 15:19)
Олд Старс 22 – Норт Уест 73:49 (18:16; 23:12; 11:14; 21:7)
Норт Уест – Ботев 2012 88:61 (22:16; 13:19; 21:12; 32:14)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Норт Уест 50:77 (10:19; 17:27; 9:12; 14:19)
Ботев 2012 – Олд Старс 22 71:83 (21:18; 16:25; 21:13; 13:27)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Олд Старс 22 58:91 (17:19; 17:19; 8:17; 16:36)

 

Група за разпределение на местата от тринадесето до шестнадесето (мъже)

Блейдс – София Спартанс 69:53 (15:18; 16:11; 16:10; 22:14)
Дефект – Лъвовете 70:53 (13:10; 16:16; 15:12; 26:15)
Лъвовете – Блейдс 86:92 (27:24; 21:18; 16:26; 22:24)
София Спартанс – Дефект 60:72 (13:15; 13:12; 12:21; 22:24)
София Спартанс – Лъвовете 68:52 (19:12; 15:6; 12:16; 22:18)
Блейдс – Дефект 76:69 (22:21; 21:12; 12:20; 21:16)

 

Трети осминафинали (мъже)

Найки – Олд Старс 22 71:58 (7:14; 21:21; 15:9; 28:14)
Олд Таймърс – Норт Уест 71:57 (14:17; 21:9; 21:17; 15:14)

 

Втори осминафинали (мъже)

Олд Старс 22 – Найки 62:50 (21:15; 11:16; 14:11; 16:8)
Норт Уест – Олд Таймърс 55:62 (12:13; 9:21; 15:8; 19:20)
Блейдс – Кучетата от Младост 79:92 (26:23; 16:23; 17:25; 20:21)
Лъвовете – Хелга 60:85 (12:19; 18:16; 11:20; 19:30)
Дефект – Брикс 52:81 (17:21; 15:23; 14:17; 6:20)
Политехника – Ботев 2012 94:65 (26:16; 18:13; 26:19; 24:17)
София Спартанс – НСА 61:101 (6:29; 8:31; 21:25; 26:16)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – София Суперсоникс 63:87 (22:17; 9:22; 19:26; 13:22)

 

Първи осминафинали (мъже)

Брикс – Дефект 97:62 (28:21; 21:13; 22:10; 26:18)
Хелга – Лъвовете 69:64 (14:12; 15:11; 16:23; 24:18)
София Суперсоникс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 83:66 (19:18; 18:16; 23:17; 23:15)
Кучетата от Младост – Блейдс 77:70 (26:17; 19:19; 22:14; 10:20)
Олд Таймърс – Норт Уест 66:69 (16:17; 21:13; 13:19; 16:20)
Ботев 2012 – Политехника 83:97 (25:19; 14:24; 24:27; 20:27)
Найки – Олд Старс 22 67:57 (19:15; 12:16; 13:11; 23:15)
НСА – София Спартанс 69:49 (18:15; 17:13; 21:5; 13:16)

 

Група за разпределение на местата от седемнадесето до двадесет и първо (мъже)

Рапидо – Джедай Мастърс 68:57 (27:11; 13:13; 13:12; 15:21)
Антураж – Еър Фреш 58:73 (15:21; 12:19; 12:23; 19:10)
Мешетата – Еър Фреш 51:78 (15:20; 7:18; 20:13; 9:27)
Рапидо – Антураж 86:61 (27:21; 22:19; 20:11; 17:10)
Джедай Мастърс – Антураж 71:65 (14:22; 13:15; 27:6; 17:22)
Мешетата – Рапидо 56:66 (12:20; 16:14; 12:11; 16:21)
Антураж – Мешетата 55:50 (12:6; 11:14; 16:14; 16:16)
Еър Фреш – Рапидо 0:20
Джедай Мастърс – Мешетата 64:79 (9:20; 17:21; 17:15; 21:23)
Еър Фреш – Джедай Мастърс 99:54 (17:8; 36:14; 22:13; 24:19)

 

Група за разпределение на местата от двадесет и второ до двадесет и пето (мъже)

Самел-90 – София Булс 76:73 (16:12; 22:16; 19:21; 19:24)
София Лайънс – Костенец 57:69 (12:10; 14:14; 13:15; 18:30)
Самел-90 – Костенец 75:79 (22:25; 18:16; 23:14; 12:24)
София Булс – София Лайънс 87:67 (19:22; 22:23; 24:10; 22:12)
Костенец – София Булс 69:73 (11:25; 30:14; 14:13; 14:21)
София Лайънс – Самел-90 70:91 (16:14; 18:22; 15:32; 21:23)

 

Група за разпределение на местата от двадесет и шесто до двадесет и девето (мъже)

София Хоукс – Дървоядите 72:71 (16:15; 19:11; 24:25; 13:20)
Вълците – София Хоукс 60:64 (18:14; 7:19; 17:16; 18:15)
Дървоядите – Жан Плод 62:58 (18:9; 14:20; 21:9; 9:20)
Жан Плод – Вълците 61:64 (16:15; 15:19; 15:12; 15:18)
Дървоядите – Вълците 61:80 (16:15; 9:20; 13:22; 23:23)
София Хоукс – Жан Плод 78:58 (16:15; 23:10; 20:17; 19:16)

 

Финал (жени)

Шаркс – Фриски 20:0

 

Мач за трето място (жени)

Балкан Лейдис – Флай Болърс 0:20

 

Трети полуфинали (жени)

Балкан Лейдис (ж) – Фриски (ж) 66:74 (20:17; 12:18; 24:20; 10:19)

 

Трети 1/16-финали (мъже)

Ботев 2012 – Костенец 86:65 (24:17; 14:19; 26:6; 22:23)
Норт Уест – Самел-90 79:64 (25:9; 21:18; 19:16; 14:21)

 

Втори полуфинали (жени)

Флай Болърс (ж) – Шаркс (ж) 55:82 (8:16; 10:17; 11:17; 26:32)
Фриски (ж) – Балкан Лейдис (ж) 55:49 (18:7; 8:15; 16:12; 13:15)

 

Втори 1/16-финали (мъже)

София Хоукс – София Суперсоникс 52:118 (8:31; 9:30; 21:24; 14:33)
Жан Плод – Олд Таймърс 68:96 (15:30; 22:16; 11:25; 20:25)
Еър Фреш – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 82:85 (22:25; 14:20; 21:16; 18:14; 7:10)
София Булс – Олд Старс 22 52:92 (6:12; 13:25; 15:24; 18:31)
Антураж – Лъвовете 58:67 (4:15; 13:12; 13:17; 28:23)
Мешетата – София Спартанс 72:78 (17:20; 20:24; 14:22; 21:12)
Рапидо – Дефект 47:66 (12:10; 13:22; 16:20; 6:14)
Костенец – Ботев 2012 76:59 (14:13; 26:14; 22:12; 14:20)
Дървоядите – Кучетата от Младост 50:100 (11:24; 14:26; 8:28; 17:22)
Самел-90 – Норт Уест 58:61 (13:15; 14:18; 14:11; 17:17)
Джедай Мастърс – Блейдс 66:95 (19:27; 13:16; 15:25; 19:27)
София Лайънс – Политехника 55:111 (13:26; 6:33; 25:31; 11:21)
Вълците – Найки 62:83 (17:17; 21:18; 14:17; 10:31)

 

Първи полуфинали (жени)

Шаркс (ж) – Флай Болърс (ж) 97:53 (27:16; 18:8; 22:16; 30:13)
Балкан Лейдис (ж) – Фриски (ж) 48:46 (15:6; 11:16; 16:11; 6:13)

 

Първи 1/16-финали (мъже)

Ботев 2012 – Костенец 71:64 (22:17; 17:11; 21:10; 11:26)
Блейдс – Джедай Мастърс 96:70 (18:9; 24:19; 21:21; 33:21)
София Суперсоникс – София Хоукс 123:55 (22:12; 41:11; 33:16; 27:16)
Найки – Вълците 113:68 (25:12; 29:14; 25:15; 34:27)
Норт Уест – Самел-90 69:78 (22:17; 19:16; 19:22; 9:23)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Еър Фреш 82:67 (24:8; 17:18; 22:14; 19:27)
Олд Старс 22 – София Булс 66:64 (16:16; 17:16; 19:6; 14:26)
Лъвовете – Антураж 65:64 (9:12; 21:17; 5:12; 20:14; 10:9)
Кучетата от Младост – Дървоядите 100:66 (25:19; 25:10; 19:18; 31:19)
Олд Таймърс – Жан Плод 101:49 (24:20; 21:5; 30:11; 26:13)
София Спартанс – Мешетата 69:64 (20:18; 21:13; 13:18; 15:15)
Дефект – Рапидо 76:65 (17:13; 15:16; 22:16; 22:20)
Политехника – София Лайънс 93:47 (19:12; 26:8; 23:9; 25:18)

 

 

Редовен сезон

 

Петнадесети кръг (мъже и жени)

Кучетата от Младост – Жан Плод 79:47 (27:10; 7:13; 20:10; 25:14)
Самел-90 – Дефект 60:69 (18:9; 15:22; 14:18; 13:20)
Найки – Слава 99 20:0
София Хоукс – София Спартанс 70:87 (27:20; 8:22; 16:24; 19:21)
Вълците – Брикс 50:127 (10:41; 5:29; 10:23; 25:34)
Олд Старс 22 – Антураж 81:55 (18:13; 16:14; 17:11; 30:17)
Костенец – Политехника 43:59 (9:15; 7:22; 14:11; 13:11)
Флай Болърс (ж) – Балкан Лейдис (ж) 63:97 (13:29; 19:23; 15:25; 16:20)
Дървоядите – Еър Фреш 54:59 (12:12; 11:15; 15:15; 16:17)
Блейдс – София Суперсоникс 67:78 (19:20; 22:21; 13:22; 13:15)
Ботев 2012 – Хелга 52:69 (14:16; 13:18; 13:21; 12:14)
Олд Таймърс – София Булс 86:72 (30:11; 23:16; 13:21; 20:24)
Фриски (ж) – Шаркс (ж) 58:80 (10:24; 15:18; 16:25; 17:13)
Джедай Мастърс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 68:93 (9:16; 13:30; 22:20; 24:27)
Лъвовете – НСА 66:114 (23:24; 10:36; 9:24; 24:30)
Рапидо – Норт Уест 59:77 (18:24; 8:20; 19:13; 14:20)

 

Четиринадесети кръг (мъже и жени)

Мешетата – София Суперсоникс 47:63 (13:13; 10:14; 17:17; 7:19)
Блейдс – Слава 99 20:0
Олд Старс 22 – Жан Плод 107:50 (28:12; 30:19; 25:12; 24:7)
Дървоядите – Дефект 59:90 (19:29; 23:20; 10:17; 7:24)
София Хоукс – Норт Уест 47:104 (9:25; 12:28; 12:24; 14:27)
Фриски (ж) – Флай Болърс (ж) 70:60 (26:17; 10:7; 22:19; 12:17)
Самел-90 – София Булс 94:92 (24:20; 28:14; 12:20; 14:24; 16:14)
Костенец – Лъвовете 66:73 (13:12; 15:24; 14:23; 24:14)
Найки – Политехника 76:73 (14:15; 18:12; 16:21; 28:25)
Рапидо – Вълците 98:43 (20:10; 22:12; 27:7; 29:14)
Ботев 2012 – Антураж 70:62 (25:19; 15:18; 8:11; 22:14)
Кучетата от Младост – Брикс 68:92 (13:25; 18:21; 14:25; 23:21)
София Лайънс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 59:83 (14:22; 17:21; 9:21; 19:19)
Олд Таймърс – НСА 55:59 (15:12; 14:15; 6:20; 20:12)
Балкан Лейдис (ж) – Шаркс (ж) 96:63 (24:14; 21:17; 20:11; 31:21)
Джедай Мастърс – София Спартанс 80:79 (27:17; 19:17; 20:26; 14:19)

 

Демонстративен международен мач

Олд Таймърс – КК Данило Божкович Гърделица Лесковац (Сърбия) 74:68 (20:19; 17:17; 25:13; 12:19)

 

Тринадесети кръг (мъже и жени)

Еър ФрешДефект 58:66 (14:16; 11:13; 15:20; 18:17)
Олд Таймърс – Костенец 79:67 (22:8; 18:16; 17:23; 22:20)
София Хоукс – Вълците 68:64 (14:13; 19:15; 17:18; 18:18)
Найки – Лъвовете 93:70 (20:29; 22:17; 25:17; 26:7)
Олд Старс 22 – Брикс 56:86 (14:29; 20:20; 10:12; 12:25)
Самел-90 – НСА 67:81 (15:20; 13:22; 20:21; 19:18)
Мешетата – Слава 99 20:0
Джедай Мастърс – Норт Уест 58:89 (14:21; 12:24; 23:19; 9:25)
Ботев 2012 – Жан Плод 87:60 (24:21; 23:12; 21:8; 19:19)
Дървоядите – София Булс 57:71 (12:17; 16:14; 13:17; 16:23)
София Лайънс – София Спартанс 65:88 (16:22; 10:16; 18:26; 21:24)
Кучетата от Младост – Рапидо 70:58 (14:7; 18:14; 21:11; 17:26)
Шаркс (ж) – Флай Болърс (ж) 88:40 (30:11; 10:16; 22:3; 26:10)
Блейдс – Политехника 58:87 (14:21; 21:23; 8:24; 15:19)
Балкан Лейдис (ж) – Фриски (ж) 0:20
Хелга – Антураж 65:55 (13:15; 17:13; 10:17; 25:10)

 

Дванадесети кръг (мъже и жени)

София Лайънс – Норт Уест 49:95 (11:23; 9:18; 15:30; 14:24)
София Хоукс – Кучетата от Младост 52:100 (14:24; 10:24; 11:29; 17:23)
София Суперсоникс – Слава 99 20:0
Самел-90 – Костенец 58:48 (12:13; 14:21; 13:9; 19:5)
Джедай Мастърс – Вълците 71:68 (11:16; 26:14; 18:14; 16:24)
Блейдс – Лъвовете 75:83 (11:13; 17:29; 19:19; 28:22)
Олд Старс 22 – Рапидо 87:62 (25:12; 22:14; 22:12; 18:24)
Дървоядите – НСА 47:105 (8:28; 8:25; 11:25; 20:27)
Еър Фреш – София Булс 66:56 (19:17; 9:11; 20:15; 18:13)
Ботев 2012 – Брикс 84:75 (14:14; 20:18; 21:23; 29:20)
Хелга – Жан Плод 77:38 (17:13; 23:11; 17:5; 20:9)
Найки – Олд Таймърс 64:71 (13:25; 21:18; 15:10; 15:18)
Шаркс (ж) – Фриски (ж) 57:43 (20:10; 8:14; 14:10; 15:9)
Мешетата – Политехника 58:78 (12:25; 12:18; 14:23; 20:12)
Балкан Лейдис (ж) – Флай Болърс (ж) 94:28 (23:4; 23:11; 23:5; 25:8)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – София Спартанс 75:61 (26:8; 19:17; 14:16; 16:20)

 

Единадесети кръг (мъже и жени)

Олд Старс 22 – София Хоукс 94:47 (18:15; 21:8; 31:11; 24:13)
Самел-90 – Найки 71:89 (20:21; 17:19; 14:25; 20:24)
Джедай Мастърс – Кучетата от Младост 59:72 (14:19; 12:19; 17:25; 16:9)
Антураж – Жан Плод 85:49 (11:12; 27:10; 26:13; 21:14)
София Лайънс – Вълците 92:57 (19:13; 22:18; 27:12; 24:14)
Еър Фреш – НСА 67:79 (15:27; 17:20; 18:18; 17:14)
Шаркс (ж) – Балкан Лейдис (ж) 82:50 (20:15; 23:11; 21:10; 18:14)
Дефект – София Булс 69:55 (32:15; 7:13; 17:13; 13:14)
Ботев 2012 – Рапидо 65:50 (18:18; 20:8; 18:9; 9:15)
Дървоядите – Костенец 49:67 (9:14; 17:21; 11:25; 12:7)
Флай Болърс (ж) – Фриски (ж) 60:68 (8:24; 16:14; 18:16; 18:14)
Блейдс – Олд Таймърс 56:72 (21:14; 4:21; 10:17; 21:20)
Хелга – Брикс 66:74 (7:18; 22:16; 20:21; 17:19)
Мешетата – Лъвовете 51:56 (16:15; 15:19; 4:14; 16:8)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Норт Уест 84:92 (14:25; 25:20; 20:18; 25:29)
София Суперсоникс – Политехника 70:74 (17:17; 22:16; 17:18; 14:23)

 

Десети кръг (мъже и жени)

Антураж – Брикс 66:83 (14:28; 12:11; 16:24; 24:20)
Блейдс – Самел-90 58:51 (15:14; 15:15; 9:10; 19:12)
Джедай Мастърс – Олд Старс 22 49:95 (8:23; 15:23; 14:26; 12:23)
Ботев 2012 – София Хоукс 77:53 (13:15; 20:15; 17:11; 27:12)
София Лайънс – Кучетата от Младост 68:118 (23:42; 15:25; 18:27; 12:24)
Фриски (ж) – Балкан Лейдис (ж) 52:71 (15:13; 7:13; 16:18; 14:27)
Дървоядите – Найки 60:71 (14:17; 14:20; 10:18; 22:16)
Еър Фреш – Костенец 61:66 (17:15; 10:12; 12:16; 22:23)
София Суперсоникс – Лъвовете 79:67 (23:10; 22:17; 19:25; 15:15)
Слава 99 – Политехника 0:20
Флай Болърс (ж) – Шаркс (ж) 43:99 (9:19; 9:20; 7:33; 18:27)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Вълците 65:44 (11:9; 18:12; 19:8; 17:15)
София Спартанс – Норт Уест 67:70 (13:13; 9:16; 24:19; 21:22)
Дефект – НСА 70:84 (21:23; 10:13; 25:19; 14:29)
Хелга – Рапидо 67:57 (12:14; 23:18; 14:15; 18:10)
Мешетата – Олд Таймърс 54:80 (20:15; 11:27; 10:14; 13:24)

 

Девети кръг (мъже)

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Кучетата от Младост 69:72 (20:16; 19:24; 15:11)
Дървоядите – Блейдс 54:93 (21:18; 16:24; 11:28; 6:23)
София Лайънс – Олд Старс 22 65:94 (18:21; 14:22; 9:25; 24:26)
Слава 99 – Лъвовете 0:20
Хелга – София Хоукс 89:57 (21:17; 20:16; 28:12; 20:12)
Еър Фреш – Найки 76:86 (16:30; 24:21; 17:16; 19:19)
София Спартанс – Вълците 86:54 (23:12; 17:12; 20:9; 26:21)
Ботев 2012 – Джедай Мастърс 93:63 (24:15; 22:14; 22:20; 25:14)
Антураж – Рапидо 55:63 (9:11; 10:13; 23:13; 13:26)
Дефект – Костенец 92:48 (27:14; 21:12; 30:4; 14:18)
Мешетата – Самел-90 68:67 (23:16; 13:15; 17:20; 15:16)
София Суперсоникс – Олд Таймърс 77:75 (15:20; 23:13; 19:17; 20:25)
Жан Плод – Брикс 50:145 (6:33; 18:35; 4:35; 22:42)
София Булс – НСА 58:97 (17:29; 17:18; 8:22; 16:28)

 

Баскетболен празник във Враца

Ботев 2012 – Кучетата от Младост 98:76 (27:18; 19:27; 25:16; 27:15)

 

Мачове на звездите

Airball – Bball (жени) 75:68 (20:18; 18:14; 19:17; 18:19)
Airball – Bball (мъже) 104:90 (30:28; 21:18; 28:15; 25:29)

 

Осми кръг (мъже и жени)

Еър Фреш – Блейдс 72:83 (21:16; 18:26; 13:20; 20:21)
Мешетата – Дървоядите 55:46 (14:13; 15:14; 12:10; 14:9)
Фриски (ж) – Шаркс (ж) 48:65 (19:12; 10:18; 6:14; 13:21)
Политехника – Лъвовете 78:81 (22:26; 20:19; 15:24; 21:12)
Слава 99 – Олд Таймърс 60:104 (15:26; 15:23; 17:24; 13:31)
София Суперсоникс – Самел-90 76:60 (23:17; 15:11; 19:18; 19:14)
Антураж – София Хоукс 83:52 (15:10; 26:10; 22:15; 20:17)
Дефект – Найки 75:104 (20:25; 10:29; 23:21; 22:29)
София Спартанс – Кучетата от Младост 68:79 (11:29; 18:19; 26:17; 13:14)
Флай Болърс (ж) – Балкан Лейдис (ж) 56:85 (13:26; 12:12; 11:19; 20:28)
Хелга – Джедай Мастърс 98:74 (20:13; 24:11; 19:25; 35:25)
София Булс – Костенец 73:54 (9:11; 21:17; 20:18; 23:8)
Норт Уест – Вълците 97:35 (31:6; 26:4; 14:17; 26:8)
София Лайънс – Ботев 2012 50:101 (3:26; 18:22; 8:28; 21:25)
Жан Плод – Рапидо 57:68 (11:21; 17:13; 10:11; 19:23)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Олд Старс 22 46:71 (8:16; 12:18; 12:14; 14:23)

 

Седми кръг (мъже)

Слава 99 – Самел-90 65:91 (15:26; 21:22; 16:22; 13:21)
Еър Фреш – Мешетата 48:64 (16:8; 11:17; 8:17; 13:22)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Ботев 2012 64:83 (27:22; 14:30; 6:16; 17:15)
София Суперсоникс – Дървоядите 90:60 (25:15; 18:16; 23:16; 24:13)
Антураж – Джедай Мастърс 67:47 (22:4; 14:10; 17:12; 14:21)
Дефект – Блейдс 65:78 (17:13; 17:22; 18:17; 13:26)
София Булс – Найки 63:98 (6:20; 11:18; 20:24; 26:36)
Политехника – Олд Таймърс 96:97 (27:17; 18:23; 24:24; 14:19; 13:14)
НСА – Костенец 93:44 (26:12; 21:14; 26:8; 20:10)
Жан Плод – София Хоукс 70:62 (24:7; 14:13; 23:18; 9:24)
Хелга – София Лайънс 77:63 (16:17; 22:19; 14:17; 25:10)
Норт Уест – Кучетата от Младост 64:71 (13:20; 14:14; 19:20; 18:17)
Брикс – Рапидо 77:51 (19:15; 15:17; 19:13; 24:6)
София Спартанс – Олд Старс 22 47:94 (15:32; 13:10; 6:25; 13:27)

 

Шести кръг (мъже и жени)

Лъвовете – Олд Таймърс 73:94 (18:26; 17:25; 18:17; 20:26)
София Суперсоникс – Еър Фреш 79:59 (19:19; 23:13; 20:10; 17:17)
Антураж – София Лайънс 67:57 (19:10; 19:16; 11:16; 18:15)
Норт Уест – Олд Старс 22 67:87 (16:23; 11:19; 17:18; 23:27)
София Спартанс – Ботев 2012 92:99 (15:29; 30:19; 16:30; 31:21)
Жан Плод – Джедай Мастърс 48:73 (13:19; 12:22; 8:15; 15:17)
София Булс – Блейдс 59:72 (6:25; 13:14; 14:12; 26:21)
Политехника – Самел-90 83:66 (18:21; 25:10; 24:16; 16:19)
Дефект – Мешетата 63:59 (8:19; 17:10; 16:12; 22:18)
Фриски (ж) – Флай Болърс (ж) 72:39 (15:6; 12:11; 24:12; 21:10)
Вълците – Кучетата от Младост 76:97 (12:27; 22:18; 21:25; 21:27)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Хелга 68:81 (12:21; 20:19; 13:18; 23:23)
Слава 99 – Дървоядите 68:74 (13:19; 16:10; 16:26; 23:19)
Брикс – София Хоукс 98:46 (25:10; 33:8; 17:16; 23:12)
Балкан Лейдис (ж) – Шаркс (ж) 56:62 (15:19; 19:12; 9:14; 13:17)
НСА – Найки 69:78 (13:23; 10:28; 17:12; 29:15)

 

Пети кръг (мъже и жени)

Политехника – Дървоядите 97:63 (22:11; 25:10; 23:14; 27:28)
Слава 99 – Еър Фреш 59:89 (18:16; 13:34; 15:21; 13:18)
Лъвовете – Самел-90 67:76 (11:25; 18:14; 18:16; 20:21)
Дефект – София Суперсоникс 55:105 (11:29; 16:23; 16:30; 12:23)
Жан Плод – София Лайънс 48:65 (5:16; 14:17; 13:23; 16:9)
Брикс – Джедай Мастърс 86:54 (24:16; 21:16; 23:11; 18:11)
Норт Уест – Ботев 2012 63:71 (15:24; 15:18; 13:13; 20:16)
Рапидо – София Хоукс 77:36 (21:11; 20:8; 21:12; 15:5)
Балкан Лейдис (ж) – Фриски (ж) 62:53 (15:12; 14:21; 19:8; 14:12)
Костенец – Найки 63:72 (6:13; 17:27; 16:18; 24:14)
Вълците – Олд Старс 22 59:99 (13:20; 13:21; 14:36; 19:22)
Шаркс (ж) – Флай Болърс (ж) 63:44 (23:13; 13:2; 16:10; 11:19)
Антураж – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 68:69 (16:21; 20:11; 14:20; 18:17)
София Спартанс – Хелга 71:87 (19:23; 9:24; 18:16; 25:24)
НСА – Блейдс 102:70 (25:10; 19:25; 22:24; 36:11)
София Булс – Мешетата 52:76 (21:14; 11:23; 9:14; 11:25)

 

Четвърти кръг (мъже и жени)

София Спартанс – Антураж 91:51 (15:7; 21:14; 35:14; 20:16)
Слава 99 – Дефект 70:76 (19:21; 20:21; 12:22; 19:12)
Жан Плод – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 71:108 (14:25; 16:34; 18:22; 23:27)
София Булс – София Суперсоникс 61:74 (14:15; 9:18; 13:21; 25:20)
Кучетата от Младост – Олд Старс 22 99:92 (14:22; 30:25; 25:28; 30:17)
Лъвовете – Дървоядите 89:66 (29:19; 17:16; 21:7; 22:24)
Брикс – София Лайънс 96:45 (30:13; 23:6; 18:10; 25:16)
Олд Таймърс – Самел-90 92:70 (18:24; 26:8; 28:10; 20:28)
Вълците – Ботев 2012 62:106 (16:22; 19:27; 16:27; 11:30)
Костенец – Блейдс 58:71 (16:23; 9:16; 14:16; 19:16)
Балкан Лейдис (ж) – Флай Болърс (ж) 86:32 (24:7; 24:5; 14:12; 24:8)
Рапидо – Джедай Мастърс 80:58 (22:12; 25:13; 12:17; 21:16)
Норт Уест – Хелга 71:74 (20:23; 10:16; 15:17; 26:18)
Политехника – Еър Фреш 96:69 (27:18; 22:18; 21:18; 26:15)
Шаркс (ж) – Фриски (ж) 70:59 (17:12; 16:12; 14:20; 23:15)
НСА – Мешетата 96:63 (33:16; 24:12; 22:16; 17:19)

 

Трети кръг (мъже и жени)

София Хоукс – Джедай Мастърс 51:65 (8:19; 8:15; 17:18; 18:13)
Кучетата от Младост – Ботев 2012 86:67 (22:21; 12:21; 30:11; 22:14)
Найки – Блейдс 96:79 (26:22; 27:17; 22:19; 21:21)
Жан Плод – София Спартанс 65:92 (11:28; 13:17; 9:24; 32:23)
Политехника – Дефект 85:80 (26:17; 25:20; 14:23; 20:20)
Вълците – Хелга 53:82 (13:19; 11:24; 10:15; 19:24)
Флай Болърс (ж) – Фриски (ж) 53:57 (18:9; 10:15; 14:19; 11:14)
Лъвовете – Еър Фреш 61:89 (12:20; 14:22; 20:22; 15:25)
Брикс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 80:56 (22:8; 17:10; 20:15; 21:23)
Костенец – Мешетата 65:67 (12:15; 14:13; 11:24; 28:15)
Олд Таймърс – Дървоядите 66:59 (9:11; 26:14; 14:19; 17:15)
Рапидо – София Лайънс 63:75 (16:12; 16:22; 13:11; 18:30)
София Булс – Слава 99 87:48 (22:8; 22:13; 28:12; 15:15)
Норт Уест – Антураж 94:64 (30:28; 22:8; 23:11; 19:17)
Шаркс (ж) – Балкан Лейдис (ж) 63:69 (22:15; 16:22; 17:19; 8:13)
НСА – София Суперсоникс 73:63 (20:10; 16:13; 20:12; 17:28)

 

Втори кръг (мъже)

Лъвовете – Дефект 68:47 (11:13; 18:12; 13:8; 26:14)
София Хоукс – София Лайънс 37:77 (13:10; 2:20; 11:24; 11:23)
Олд Таймърс – Еър Фреш 74:66 (17:17; 18:15; 18:14; 21:20)
НСА – Слава 99 92:64 (29:9; 26:14; 15:19; 22:22)
Норт Уест – Жан Плод 93:45 (26:14; 27:8; 20:10; 20:13)
Самел-90 – Дървоядите 67:72 (14:18; 18:15; 18:19; 17:20)
Рапидо – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 57:68 (14:21; 15:17; 11:19; 17:11)
Олд Старс 22 – Ботев 2012 67:84 (21:26; 19:22; 21:12; 6:24)
Вълците – Антураж 52:97 (15:32; 4:27; 20:19; 13:19)
Костенец – София Суперсоникс 60:100 (13:19; 15:27; 13:27; 19:27)
Кучетата от Младост – Хелга 71:75 (18:14; 14:13; 16:22; 23:26)
Найки – Мешетата 87:60 (26:14; 15:6; 24:14; 22:26)
Политехника – София Булс 77:55 (20:15; 17:11; 22:13; 18:16)
Брикс – София Спартанс 84:72 (33:13; 19:14; 20:20; 12:25)

 

Първи кръг (мъже и жени)

Вълците – Жан Плод 71:63 (18:6; 5:14; 17:19; 16:17; 15:7)
НСА – Политехника 83:48 (24:17; 16:8; 12:8; 31:15)
Джедай Мастърс – София Лайънс 50:42 (20:13; 16:4; 5:9; 9:16)
Костенец – Слава 99 67:51 (20:6; 18:22; 15:8; 14:15)
София Хоукс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 58:78 (6:24; 18:14; 17:20; 17:20)
Флай Болърс (ж) – Шаркс (ж) 41:88 (8:21; 13:21; 9:28; 11:18)
Найки – София Суперсоникс 57:78 (14:22; 18:15; 15:14; 10:27)
Кучетата от Младост – Антураж 70:63 (18:10; 18:19; 14:20; 20:14)
Блейдс – Мешетата 79:66 (17:14; 14:18; 19:18; 29:16)
Олд Таймърс – Дефект 68:49 (18:6; 14:13; 20:9; 16:21)
Лъвовете – София Булс 45:66 (16:17; 9:12; 9:13; 11:24)
Фриски (ж) – Балкан Лейдис (ж) 84:74 (14:21; 24:19; 21:16; 25:18)
Олд Старс 22 – Хелга 79:81 (17:19; 16:10; 23:25; 23:27)
Рапидо – София Спартанс 69:79 (28:14; 8:19; 14:27; 19:19)
Брикс – Норт Уест 91:62 (27:24; 26:14; 22:9; 16:15)
Самел-90 – Еър Фреш 65:68 (18:14; 15:21; 14:11; 18:22)