Сезон 2015/2016 – Резултати

ТУК можете да намерите резултатите от Софийската ученическа лига по баскетбол, организирана със съдействието на Националната аматьорска лига по баскетбол.

* Натиснете върху дадена среща, за да видите статистиката от двубоя.

 

3х3 турнири

 

3х3 турнир за мъже – финал

Алоха – Паляците 12:15

 

3х3 турнир за мъже – мач за трето място

Покер фейс – АктивТрейдс 15:12

 

3х3 турнир за юноши – финал

Спортни покемони – Ниските 14:15

3х3 турнир за юноши – мач за трето място

Дуцковците – Крис и приятели 15:6

3х3 турнир за мъже – полуфинали

Покер фейс – Алоха 14:15
АктивТрейдс – Паляците 12:16

3х3 турнир за юноши – полуфинали

Спортни покемони – Дуцковците 15:6
Крис и приятели – Ниските 12:15

3х3 турнир за мъже – групова фаза

Перспектива – Пайнер скуад 9:16
АктивТрейдс – Спортни покемони 15:4
Паляците – Алоха 15:13
Ботев 2012 – Мускетарите 8:15
Пайнер скуад – Покер фейс 13:15
Спортни покемони – Перспектива 15:13
Паляците – Мускетарите 15:5
Ботев 2012 – Алоха 8:15
АктивТрейдс – Пайнер скуад 15:8
Перспектива – АктивТрейдс 12:15
Спортни покемони – Покер фейс 16:11
Мускетарите – Алоха 12:14 (12:12)
Перспектива – Покер фейс 0:П
Спортни покемони – Пайнер скуад 5:15
Паляците – Ботев 2012 15:5
АктивТрейдс – Покер фейс 11:15

3х3 турнир за юноши – групова фаза

Крис и приятели – Спортни покемони 12:15
Трипъл флаш – БК Бирово 15:11
Тийм Дуци – Дуцковците 13:15
БК Бирово – Крис и приятели 8:15
Ниските – Дуцковците 16:8
Крис и приятели – Трипъл флаш 15:6
БК Бирово – Спортни покемони 9:15
Тийм Дуци – Ниските 6:15
Трипъл флаш – Спортни покемони 7:15

Турнир за купата на НАЛБ

Демонстративен международен мач в Гърделица, Сърбия

КК Данило Божкович Гърделица Лесковац – София Хоукс 79:74 (26:18; 18:18; 12:12; 23:26)

Финал

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Брикс 83:72 (25:11; 20:29; 21:17; 17:15)

Мач за трето място

Норт Уест – Кучетата от Младост 61:74 (12:17; 18:13; 15:23; 16:21)

Полуфинали

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Норт Уест 67:64 (12:21; 24:11; 16:19; 15:13)
Брикс – Кучетата от Младост 91:83 (19:17; 19:20; 25:22; 28:24)

Четвъртфинали

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – София Хоукс 104:70 (31:9; 31:14; 18:33; 24:14)
Норт Уест – АктивТрейдс 79:54 (24:14; 17:14; 21:5; 17:21)
Брикс – 61 77:70 (23:13; 11:21; 26:20; 17:16)
Кучетата от Младост – София Лайънс 89:56 (26:12; 11:13; 37:12; 15:19)

Баражи за влизане/оставане в първа дивизия, София

София Лайънс – София Хоукс 66:55 (22:9; 15:17; 17:21; 12:8)
Норт Уест – Фитстоун 100:53 (25:14; 27:13; 24:14; 24:12)
Ботев 2012 – Ентъртейнмънт 103:78 (30:24; 22:20; 25:12; 26:22)
Фитстоун – Норт Уест 54:74 (18:24; 11:17; 7:21; 18:12)
Ентъртейнмънт – Ботев 2012 62:128 (13:26; 13:30; 19:41; 17:31)
София Хоукс – София Лайънс 60:64 (18:16; 20:16; 7:13; 15:19)

Турнир за купата на НАЛБ

Първи кръг

АктивТрейдс – Джобтайгър Дюдс 72:62 (20:12; 21:13; 17:27; 14:10)
Ботев 2012 – 61 65:74 (12:18; 14:26; 22:14; 17:16)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Панда 89:69 (24:12; 28:12; 11:21; 26:24)
Паляците – Дървоядите 75:64 (27:14; 11:13; 12:23; 25:14)
Монстарс – Гути 2016 64:57 (17:18; 17:12; 11:15; 19:12)
Фитстоун – Любимец 77:59 (21:12; 11:17; 22:18; 23:12)
София Хоукс – Шадоус 86:71 (18:18; 32:12; 13:28; 23:13)
Гуми-Нет – Блу Девилс 75:79 (17:18; 15:24; 19:16; 24:21)
София Лайънс – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 98:62 (21:19; 24:15; 19:10; 34:18)

Втори кръг

61 – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 71:94 (21:26; 11:21; 10:27; 29:20)
Панда – Дървоядите 59:53 (20:9; 13:10; 12:14; 14:20)
Ботев 2012 – Паляците 60:88 (13:22; 6:17; 21:28; 20:21)
АктивТрейдс – Фитстоун 63:60 (13:18; 16:17; 15:13; 19:12)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Норт Уест 54:87 (10:19; 10:22; 18:23; 16:23)
Гуми-Нет – София Хоукс 84:77 (25:20; 28:16; 18:15; 13:26)
Блу Девилс – Брикс 52:92 (10:30; 11:18; 14:16; 17:28)
Джобтайгър Дюдс – Кучетата от Младост 60:87 (16:22; 11:24; 16:21; 17:20)
София Лайънс – Монстарс 73:60 (17:11; 21:12; 20:18; 15:19)

Трети кръг

Кучетата от Младост – Любимец 127:47 (35:4; 29:11; 31:10; 32:22)
Норт Уест – Гути 2016 20:0
Панда – Ботев 2012 66:62 (16:16; 10:12; 15:15; 25:19)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Монстарс 78:105 (17:24; 20:21; 23:30; 18:30)
61 – Паляците 73:64 (18:18; 12:14; 25:16; 18:16)
Блу Девилс – София Хоукс 70:82 (12:18; 18:19; 17:20; 23:25)
Джобтайгър Дюдс – Фитстоун 71:77 (20:26; 20:20; 15:17; 16:14)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Дървоядите 124:43 (28:8; 28:6; 39:11; 29:18)
Брикс – Шадоус 84:60 (15:17; 29:17; 19:14; 21:12)

Четвърти кръг

Гути 2016 – София Лайънс 51:102 (9:25; 16:16; 10:25; 16:36)
Любимец – АктивТрейдс 62:109 (18:26; 22:17; 7:22; 15:44)
Паляците – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 62:76 (8:22; 24:19; 20:11; 10:24)
Фитстоун – Кучетата от Младост 57:76 (11:20; 16:25; 16:18; 14:13)
Монстарс – Норт Уест 62:84 (15:25; 9:24; 20:14; 18:21)
София Хоукс – Брикс 64:80 (17:18; 19:15; 15:23; 13:24)
Шадоус – Гуми-Нет 53:92 (16:27; 11:24; 16:23; 10:18)
Дървоядите – Ботев 2012 68:77 (20:14; 12:25; 22:15; 14:23)
61 – Панда 73:56 (17:6; 13:29; 19:13; 24:8)

Пети кръг

Шадоус – Блу Девилс 50:82 (12:16; 10:20; 8:28; 20:18)
Кучетата от Младост – АктивТрейдс 77:69 (22:10; 14:11; 18:25; 23:23)
Любимец – Джобтайгър Дюдс 41:89 (7:25; 18:18; 8:23; 8:23)
Гути 2016 – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 0:20
Норт Уест – София Лайънс 73:46 (21:20; 19:0; 16:8; 17:18)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Ботев 2012 92:81 (17:22; 29:26; 27:20; 19:13)
Паляците – Панда 98:52 (18:13; 23:11; 24:18; 33:10)
Брикс – Гуми-Нет 86:70 (21:17; 18:22; 25:15; 22:16)
Дървоядите – 61 58:94 (11:29; 17:19; 17:25; 13:21)

Плейофи, София

Финали (I дивизия)

Брикс – Олд Старс 22 80:72 (22:22; 23:16; 19:17; 16:17)
Олд Старс 22 – Брикс 74:86 (22:34; 22:18; 19:18; 11:16)

Мачове за трето място (I дивизия)

Хелга – Олд Таймърс 87:71 (14:18; 25:13; 20:25; 28:15)
Олд Таймърс – Хелга 70:88 (17:21; 28:19; 11:21; 14:27)

Финали (II дивизия)

Микс – Ентъртейнмънт 78:70 (18:10; 17:19; 30:19; 13:22)
Ентъртейнмънт – Микс 71:78 (10:26; 14:17; 24:9; 23:26)

Мачове за трето място (II дивизия)

София Хоукс – Фитстоун 72:60 (16:18; 19:15; 26:18; 11:9)
Фитстоун – София Хоукс 56:86 (24:10; 10:27; 13:20; 9:29)

Плейофи, Централна България

Финали

Велико Търново – Перестройка (Велико Търново) 72:67 (18:5; 21:24; 17:22; 16:16)
Перестройка (Велико Търново) – Велико Търново 54:55 (18:18; 10:16; 6:12; 20:9)

Мачове за трето място

Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Политехника (София) 54:88 (11:16; 11:23; 13:23; 19:26)
Политехника (София) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 80:66 (22:18; 16:13; 26:22; 16:13)

1/2-финали

Перестройка (Велико Търново) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 76:69 (17:13; 17:14; 26:21; 16:21)
Велико Търново – Политехника (София) 73:89 (17:9; 18:33; 21:20; 17:27)
Политехника (София) – Велико Търново 54:75 (12:25; 16:19; 18:15; 8:16)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Перестройка (Велико Търново) 83:70 (19:12; 24:8; 14:29; 26:21)
Велико Търново – Политехника (София) 70:60 (27:6; 7:20; 17:12; 19:22)
Перестройка (Велико Търново) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 81:66 (18:18; 24:10; 21:16; 18:22)

Турнир за купата на Враца

Ботев 2012 – София Хоукс 87:86 (15:13; 27:25; 23:20; 22:28)
София Хоукс – Босилеград (Сърбия) 96:90 (18:26; 20:24; 24:20; 34:20)
Ботев 2012 – Босилеград (Сърбия) 121:79 (29:12; 27:32; 30:19; 35:16)

Плейофи, София

1/2-финали (I дивизия)

Брикс – Олд Таймърс 69:77 (14:32; 17:9; 19:22; 19:14)
Олд Старс 22 – Хелга 88:73 (27:26; 21:16; 15:14; 25:17)
Хелга – Олд Старс 22 89:87 (19:23; 11:16; 26:14; 20:23; 13:11)
Олд Таймърс – Брикс 64:87 (16:22; 10:20; 20:26; 18:19)
Олд Старс 22 – Хелга 67:56 (17:16; 18:16; 18:15; 14:9)
Брикс – Олд Таймърс 72:59 (21:16; 8:24; 22:9; 21:10)

1/2-финали (II дивизия)

Микс – София Хоукс 78:76 (24:22; 16:19; 16:16; 22:19)
Ентъртейнмънт – Фитстоун 74:72 (20:22; 18:15; 16:23; 20:12)
София Хоукс – Микс 95:94 (25:22; 16:22; 27:25; 27:25)
Фитстоун – Ентъртейнмънт 70:74 (24:16; 18:19; 15:19; 13:20)
Микс – София Хоукс 67:57 (12:9; 12:9; 22:13; 21:26)

Мач за състезателите в драфта

Светли – Тъмни 80:79

Турнир, Южна България

Финал

София Лайънс – Берое (Стара Загора) 45:69 (14:23; 13:22; 9:10; 9:14)

Мач за трето място

Паляците (София) – Хасково 82:63 (25:20; 17:19; 24:13; 16:11)

Полуфинали

Паляците (София) – София Лайънс 60:67 (20:5; 12:30; 14:20; 14:12)
Берое (Стара Загора) – Хасково 67:64 (20:19; 13:10; 16:8; 18:27)

Мач за пето място

Перущица – Атлетик 95 (Куклен) 51:97 (9:31; 21:18; 6:28; 15:20)

Групова фаза

Перущица – Паляците (София) 61:108 (9:34; 12:18; 10:29; 30:27)
Атлетик 95 (Куклен) – Берое (Стара Загора) 62:73 (17:15; 11:20; 16:26; 18:12)
Хасково – Перущица 116:50 (21:14; 27:16; 42:6; 26:14)
Берое (Стара Загора) – София Лайънс 72:48 (22:14; 14:8; 19:11; 17:15)
Паляците (София) – Хасково 83:73 (24:18; 25:25; 24:19; 10:11)
София Лайънс – Атлетик 95 (Куклен) 71:60 (13:16; 6:16; 32:17; 20:11)

Плейофи, Централна България

1/4-финали

Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Академик Свищов 88:58 (20:14; 23:15; 22:17; 23:12)
Политехника (София) – Чардафон-Орловец (Габрово) 67:60 (13:20; 10:12; 24:14; 20:14)
Чардафон-Орловец (Габрово) – Политехника (София) 66:97 (17:24; 11:25; 25:21; 13:27)
Академик Свищов – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 64:97 (15:19; 20:30; 15:26; 14:22)

Плейофи, София

1/4-финали (I дивизия)

Брикс – Дефект-Вип Рипеър 98:71 (32:11; 22:12; 25:19; 19:29)
Политехника – Олд Таймърс 73:88 (13:23; 16:22; 25:22; 19:21)
Хелга – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 78:70 (18:20; 18:16; 14:21; 28:13)
Кучетата от Младост – Олд Старс 22 74:87 (26:27; 18:22; 17:16; 13:22)
Дефект-Вип Рипеър – Брикс 70:118 (19:24; 16:31; 22:36; 13:27)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Хелга 82:97 (23:30; 13:26; 23:15; 23:26)
Олд Таймърс – Политехника 92:88 (22:20; 23:14; 23:28; 24:26)
Олд Старс 22 – Кучетата от Младост 103:74 (23:21; 29:23; 21:18; 30:12)

1/4-финали (II дивизия)

Микс – Рапидо Куриери 60:57 (18:12; 17:15; 10:16; 15:14)
Гуми-Нет – Фитстоун 81:72 (24:17; 21:22; 22:24; 14:9)
София Хоукс – Паляците 74:69 (18:19; 10:12; 12:13; 23:19; 11:6)
Ентъртейнмънт – Дървоядите 79:73 (19:30; 18:19; 16:13; 17:8; 9:3)
Паляците – София Хоукс 55:60 (12:12; 12:14; 13:11; 18:23)
Рапидо Куриери – Микс 54:61 (11:22; 20:10; 12:16; 11:13)
Фитстоун – Гуми-Нет 77:73 (17:8; 19:16; 13:16; 17:26; 11:7)
Дървоядите – Ентъртейнмънт 69:84 (18:22; 16:19; 15:18; 20:25)
Гуми-Нет – Фитстоун 59:61 (11:9; 15:15; 17:23; 16:14)

Група за оставане в първа дивизия

Норт Уест – Ботев 2012 84:55 (20:14; 10:13; 25:11; 29:17)
АктивТрейдс – София Лайънс 62:80 (10:31; 19:11; 17:9; 16:29)
София Лайънс – Норт Уест 76:81 (17:12; 16:22; 23:10; 16:28; 4:9)
Ботев 2012 – АктивТрейдс 66:70 (21:12; 6:19; 20:15; 13:14; 6:10)
Норт Уест – АктивТрейдс 78:63 (20:9; 16:11; 23:24; 19:19)
София Лайънс – Ботев 2012 63:76 (25:26; 8:21; 15:9; 15:20)

Група за оставане във втора дивизия

Спартанс – Монстарс 56:93 (9:28; 13:19; 16:15; 18:31)
Кучетата от Младост Б – Кралете 20:0
Кралете – Спартанс 0:20
Монстарс – Кралете 20:0
Монстарс – Кучетата от Младост Б 79:55 (16:16; 16:12; 18:11; 29:16)
Кучетата от Младост Б – Спартанс 72:66 (15:19; 20:15; 18:18; 19:14)

Редовен сезон, Централна България

Десети кръг

Политехника (София) – Академик Свищов 74:61 (19:16; 19:13; 12:16; 24:16)
Велико Търново – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 82:64 (18:18; 22:14; 18:15; 24:17)
Чардафон-Орловец (Габрово) – Перестройка (Велико Търново) 48:58 (10:14; 7:15; 17:14; 14:15)

Девети кръг

Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Чардафон-Орловец (Габрово) 64:70 (18:11; 5:16; 11:14; 18:11; 4:4; 8:14)
Академик Свищов – Перестройка (Велико Търново) 50:69 (12:12; 18:19; 10:21; 10:17)
Велико Търново – Политехника (София) 20:0

Плейофи, София

1/8-финали (I дивизия)

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – София Лайънс 91:72 (24:12; 20:22; 25:16; 22:22)
Олд Таймърс – Ботев 2012 77:73 (12:13; 26:19; 20:15; 19:26)
Кучетата от Младост – АктивТрейдс 83:91 (18:22; 22:26; 24:13; 19:30)
Дефект-Вип Рипеър – Норт Уест 79:71 (16:15; 19:26; 20:16; 24:14)
Норт Уест – Дефект-Вип Рипеър 67:72 (17:15; 25:17; 14:16; 11:24)
АктивТрейдс – Кучетата от Младост 61:65 (18:14; 13:23; 13:12; 17:16)
Ботев 2012 – Олд Таймърс 84:87 (12:16; 26:13; 17:25; 29:33)
София Лайънс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 81:93 (25:28; 14:25; 19:19; 23:21)
Кучетата от Младост – АктивТрейдс 84:79 (19:23; 28:17; 15:17; 22:22)

1/8-финали (II дивизия)

БГО Софтуер – Фитстоун 66:65 (11:14; 19:20; 12:16; 24:15)
Саут Парк – Рапидо Куриери 92:51 (23:8; 19:14; 23:14; 27:15)
Паляците – Спартанс 68:53 (25:6; 9:17; 19:10; 15:20)
Ентъртейнмънт – Кучетата от Младост Б 84:78 (22:19; 14:24; 25:19; 23:16)
Кучетата от Младост Б – Ентъртейнмънт 88:83 (24:21; 18:20; 28:25; 18:17)
Спартанс – Паляците 56:85 (8:21; 15:20; 8:23; 25:21)
Рапидо Куриери – Саут Парк 62:58 (11:13; 18:19; 16:14; 17:12)
Фитстоун – БГО Софтуер 76:75 (15:18; 16:18; 24:23; 21:16)
София Хоукс – Монстарс 65:55 (13:10; 8:15; 21:12; 23:18)
Гуми-Нет – Кралете 76:67 (22:14; 24:20; 15:19; 15:14)
Микс – Дюдс 71:49 (17:8; 16:18; 22:9; 16:14)
Ентъртейнмънт – Кучетата от Младост Б 88:68 (20:11; 17:28; 24:12; 27:17)
БГО Софтуер – Фитстоун 80:88 (18:32; 20:15; 14:22; 28:19)
Дървоядите – ТУ-София 66:70 (18:21; 21:17; 11:11; 16:21)
Монстарс – София Хоукс 69:73 (21:19; 17:15; 16:12; 15:27)
Дюдс – Микс 50:68 (6:14; 20:15; 12:21; 12:18)
Кралете – Гуми-Нет 73:87 (14:29; 25:16; 16:24; 18:18)
Саут Парк – Рапидо Куриери 68:73 (16:16; 16:14; 19:25; 17:18)
ТУ-София – Дървоядите 0:20

1/16-финали (II дивизия)

Монстарс – Скритите Лимонки 75:58 (19:22; 16:20; 23:5; 17:11)
Дървоядите – Мечките 59:58 (15:16; 13:14; 9:20; 22:8)
Кралете – Фантомс 72:69 (18:13; 16:21; 13:16; 25:19)
Джедай Мастърс – Дюдс 56:63 (12:17; 13:14; 11:19; 20:13)
Дюдс – Джедай Мастърс 67:50 (17:14; 16:17; 11:10; 23:9)
Фантомс – Кралете 73:83 (18:19; 15:18; 15:23; 25:23)
Мечките – Дървоядите 61:60 (15:10; 17:17; 12:13; 17:20)
Скритите Лимонки – Монстарс 37:100 (9:29; 10:27; 10:26; 8:18)
Дървоядите – Мечките 75:59 (20:15; 23:14; 12:14; 20:16)

Редовен сезон, Централна България

Осми кръг

Академик Свищов – Чардафон-Орловец (Габрово) 53:63 (11:14; 3:13; 19:14; 20:22)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Политехника (София) 65:60 (11:20; 19:10; 26:13; 9:17)
Велико Търново – Перестройка (Велико Търново) 62:71 (12:10; 19:17; 16:22; 15:22)

Редовен сезон, София

Двадесет и втори кръг (I дивизия)

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Кучетата от Младост 105:84 (24:14; 24:23; 17:28; 40:19)
Дефект-Вип Рипеър – Брикс 78:89 (26:21; 19:24; 19:30; 14:14)
Политехника – АктивТрейдс 70:76 (22:17; 14:14; 15:16; 19:29)
Олд Старс 22 – Норт Уест 100:51 (26:9; 22:12; 20:18; 32:12)
Ботев 2012 – Хелга 64:102 (12:24; 10:25; 17:23; 25:30)
Олд Таймърс – София Лайънс 86:77 (23:25; 18:16; 25:16; 20:20)

Деветнадесети кръг (II дивизия)

Кралете – Дюдс 58:62 (15:13; 8:19; 25:12; 10:18)
Монстарс – Саут Парк 83:76 (12:21; 22:18; 30:13; 19:24)
Дървоядите – София Хоукс 75:90 (16:29; 16:21; 24:11; 19:29)
Джедай Мастърс – Спартанс 56:77 (4:15; 21:18; 17:26; 14:18)
Ентъртейнмънт – Кучетата от Младост Б 85:70 (29:16; 20:16; 15:19; 21:19)
ТУ-София – Мечките 86:67 (26:18; 26:16; 14:11; 20:22)
Скритите Лимонки – Рапидо Куриери 45:74 (15:16; 12:14; 10:18; 8:26)
Фитстоун – Фантомс 58:54 (13:20; 12:10; 20:9; 13:15)
БГО Софтуер – Паляците 74:73 (12:13; 27:20; 14:17; 21:23)
Микс – Гуми-Нет 66:59 (8:12; 29:11; 15:22; 14:14)

Редовен сезон, Централна България

Седми кръг

Велико Търново – Академик Свищов 112:76 (34:11; 27:19; 26:23; 25:23)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Перестройка (Велико Търново) 65:70 (14:19; 13:25; 22:9; 16:17)
Политехника (София) – Чардафон-Орловец (Габрово) 20:0

Шести кръг

Академик Свищов – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 46:73 (18:15; 11:18; 8:22; 9:18)
Велико Търново – Чардафон-Орловец (Габрово) 100:51 (21:10; 18:15; 26:11; 35:15)
Политехника (София) – Перестройка (Велико Търново) 60:68 (15:18; 6:17; 17:16; 22:17)

Редовен сезон, София

Двадесет и първи кръг (I дивизия)

Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Хелга 82:86 (21:29; 15:16; 16:27; 30:14)
Кучетата от Младост – Норт Уест 69:83 (21:16; 19:16; 5:30; 24:21)
Дефект-Вип Рипеър – АктивТрейдс 81:69 (14:24; 20:17; 20:12; 27:16)
Олд Таймърс – Политехника 74:81 (23:15; 17:22; 16:18; 18:26)
Олд Старс 22 – Брикс 80:81 (27:20; 17:15; 16:28; 20:18)
Ботев 2012 – София Лайънс 0:20

Осемнадесети кръг (II дивизия)

Джедай Мастърс – Дюдс 69:64 (17:20; 21:14; 17:13; 14:17)
БГО Софтуер – Фитстоун 78:66 (15:12; 30:15; 14:20; 19:19)
Ентъртейнмънт – Гуми-Нет 56:67 (10:17; 17:11; 15:22; 14:17)
Дървоядите – Кучетата от Младост Б 64:67 (18:16; 15:15; 17:15; 14:21)
ТУ-София – Спартанс 71:59 (14:17; 22:11; 17:9; 18:22)
Кралете – Саут Парк 65:117 (8:31; 14:27; 27:20; 16:39)
Монстарс – Фантомс 67:62 (19:7; 16:17; 22:19; 10:19)
Рапидо Куриери – Мечките 84:52 (13:6; 30:10; 18:19; 23:17)
Скритите Лимонки – София Хоукс 63:100 (20:27; 8:20; 17:18; 18:35)
Микс – Паляците 72:73 (23:19; 19:15; 9:17; 21:22)

Двадесети кръг (I дивизия)

Норт Уест – Брикс 55:72 (13:11; 14:25; 16:12; 12:24)
Хелга – Кучетата от Младост 86:84 (19:21; 28:30; 18:15; 21:18)
Ботев 2012 – Политехника 64:75 (21:15; 12:20; 17:13; 14:27)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – София Лайънс 89:58 (19:12; 17:17; 23:8; 30:21)
Олд Старс 22 – АктивТрейдс 103:57 (26:9; 23:11; 25:14; 29:23)
Дефект-Вип Рипеър – Олд Таймърс 67:72 (21:15; 20:20; 17:21; 9:16)

Редовен сезон, Централна България

Пети кръг

Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Велико Търново 62:70 (16:20; 15:14; 17:16; 14:20)
Академик Свищов – Политехника (София) 51:71 (5:20; 9:19; 19:15; 18:17)
Перестройка (Велико Търново) – Чардафон-Орловец (Габрово) 76:68 (14:14; 21:11; 25:25; 16:18)

Редовен сезон, София

Деветнадесети кръг (I дивизия)

Хелга – София Лайънс 76:80 (21:14; 17:24; 22:21; 16:21)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Политехника 85:92 (19:19; 25:13; 9:27; 23:17; 9:16)
Ботев 2012 – Дефект-Вип Рипеър 74:80 (27:22; 18:18; 14:21; 15:19)
Норт Уест – АктивТрейдс 63:41 (14:4; 19:19; 20:8; 10:10)
Кучетата от Младост – Брикс 74:94 (12:26; 18:21; 17:21; 27:26)
Олд Старс 22 – Олд Таймърс 95:61 (33:14; 23:19; 29:19; 10:9)

Седемнадесети кръг (II дивизия)

Кралете – Фантомс 76:71 (23:23; 17:13; 19:20; 17:15)
Джедай Мастърс – Саут Парк 72:80 (19:26; 20:19; 15:24; 18:11)
Скритите Лимонки – Кучетата от Младост Б 74:82 (23:19; 15:26; 13:21; 23:16)
Рапидо Куриери – Спартанс 52:43 (18:6; 13:11; 8:9; 13:17)
Дървоядите – Гуми-Нет 68:79 (20:27; 14:17; 17:16; 17:19)
ТУ-София – Дюдс 59:57 (15:12; 15:14; 19:20; 10:11)
Мечките – София Хоукс 66:87 (13:24; 14:20; 15:20; 24:23)
Фитстоун – Монстарс 75:65 (15:15; 17:21; 19:11; 24:18)
Микс – БГО Софтуер 79:66 (11:11; 23:14; 23:23; 22:18)
Ентъртейнмънт – Паляците 58:83 (16:17; 15:15; 4:29; 23:22)

Редовен сезон, Централна България

Четвърти кръг

Чардафон-Орловец (Габрово) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 57:65 (14:18; 21:10; 11:22; 11:15)
Политехника (София) – Велико Търново 79:96 (21:25; 20:24; 24:18; 14:29)
Перестройка (Велико Търново) – Академик Свищов 86:68 (13:6; 20:18; 29:22; 24:22)

Трети кръг

Чардафон-Орловец (Габрово) – Академик Свищов 75:71 (19:21; 19:13; 18:24; 19:13)
Политехника (София) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 77:79 (21:11; 19:25; 18:33; 19:10)
Перестройка (Велико Търново) – Велико Търново 69:105 (30:21; 10:30; 18:32; 11:22)

Редовен сезон, София

Осемнадесети кръг (I дивизия)

Хелга – Политехника 56:68 (19:20; 14:21; 11:8; 12:19)
Брикс – АктивТрейдс 85:80 (12:21; 27:27; 19:20; 27:12)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Дефект-Вип Рипеър 102:84 (29:25; 18:21; 33:17; 22:21)
София Лайънс – Кучетата от Младост 74:83 (21:17; 15:30; 24:16; 14:20)
Олд Старс 22 – Ботев 2012 94:78 (27:24; 20:10; 19:11; 28:33)
Норт Уест – Олд Таймърс 76:63 (19:7; 18:22; 26:21; 13:13)

Шестнадесети кръг (II дивизия)

Рапидо Куриери – Дюдс 59:49 (16:9; 17:10; 12:12; 14:18)
Джедай Мастърс – Фантомс 52:64 (16:11; 16:15; 9:16; 11:22)
ТУ-София – Саут Парк 65:62 (9:15; 20:14; 22:9; 14:24)
Скритите Лимонки – Гуми-Нет 60:108 (19:24; 11:30; 14:27; 16:27)
Кралете – Монстарс 83:75 (22:14; 15:23; 24:19; 22:19)
Мечките – Кучетата от Младост Б 44:77 (14:14; 6:25; 9:17; 15:21)
Ентъртейнмънт – БГО Софтуер 97:93 (19:26; 18:25; 28:14; 21:21; 11:7)
Микс – Фитстоун 79:59 (24:12; 20:15; 20:13; 15:19)
Дървоядите – Паляците 46:68 (14:15; 11:16; 16:15; 5:22)
София Хоукс – Спартанс 67:60 (23:8; 19:15; 8:19; 17:18)

Седемнадесети кръг (I дивизия)

София Лайънс – Политехника 49:53 (11:12; 16:6; 5:19; 17:16)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Олд Старс 22 76:84 (18:19; 16:13; 21:28; 21:24)
Норт Уест – Ботев 2012 79:68 (19:18; 24:16; 16:7; 20:27)
Хелга – Дефект-Вип Рипеър 75:71 (14:20; 20:11; 22:22; 19:18)
Кучетата от Младост – АктивТрейдс 88:70 (26:12; 19:22; 18:18; 25:18)
Брикс – Олд Таймърс 95:66 (31:20; 20:14; 24:16; 20:16)

Петнадесети кръг (II дивизия)

Фитстоун – Кралете 72:58 (6:15; 20:16; 25:14; 21:13)
Спартанс – Кучетата от Младост Б 50:78 (9:22; 7:24; 18:11; 16:21)
Скритите Лимонки – Паляците 46:77 (11:19; 9:18; 10:19; 16:21)
Рапидо Куриери – Саут Парк 63:73 (17:17; 12:16; 17:22; 17:18)
Джедай Мастърс – Монстарс 76:85 (24:19; 19:22; 17:25; 16:19)
София Хоукс – Дюдс 83:44 (24:5; 17:20; 26:9; 16:10)
Ентъртейнмънт – Микс 63:66 (11:18; 11:14; 19:14; 22:20)
Мечките – Гуми-Нет 66:91 (16:26; 16:25; 15:26; 19:14)
Дървоядите – БГО Софтуер 73:77 (14:22; 15:15; 20:17; 24:23)
ТУ-София – Фантомс 76:46 (11:11; 26:10; 26:8; 13:17)

Редовен сезон, Централна България

Втори кръг

Перестройка (Велико Търново) – Ти Ес Ди Сървисиз-Троян 59:72 (10:17; 11:19; 13:18; 25:18)
Академик Свищов – Велико Търново 36:122 (8:31; 13:25; 10:31; 5:35)
Чардафон-Орловец (Габрово) – Политехника (София) 48:68 (18:17; 5:15; 10:24; 15:12)

Редовен сезон, София

Шестнадесети кръг (I дивизия)

Норт Уест – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 64:84 (19:20; 11:18; 17:25; 17:21)
Политехника – Кучетата от Младост 82:70 (20:17; 17:18; 21:24; 24:11)
София Лайънс – Дефект-Вип Рипеър 88:73 (18:12; 23:22; 24:20; 23:19)
Хелга – Олд Старс 22 56:79 (13:17; 12:16; 17:24; 14:22)
Брикс – Ботев 2012 95:42 (24:12; 26:12; 23:11; 22:7)
АктивТрейдс – Олд Таймърс 64:90 (18:19; 11:24; 18:28; 17:19)

Четиринадесети кръг (II дивизия)

София Хоукс – Саут Парк 80:69 (22:17; 18:17; 20:14; 20:21)
ТУ-София – Монстарс 82:61 (20:15; 20:11; 22:17; 20:18)
Джедай Мастърс – Кралете 64:73 (4:21; 23:13; 15:20; 22:19)
Мечките – Паляците 49:91 (9:28; 7:23; 16:23; 17:17)
Дървоядите – Микс 67:84 (16:17; 23:19; 14:26; 14:22)
Спартанс – Гуми-Нет 58:72 (10:13; 13:20; 11:21; 24:18)
Кучетата от Младост Б – Дюдс 61:54 (16:9; 21:14; 14:16; 10:15)
Ентъртейнмънт – Фитстоун 86:69 (17:18; 18:18; 16:15; 35:18)
Скритите Лимонки – БГО Софтуер 33:79 (4:19; 8:25; 8:14; 13:21)
Рапидо Куриери – Фантомс 74:36 (11:10; 23:12; 20:7; 20:7)

Петнадесети кръг (I дивизия)

Политехника – Дефект-Вип Рипеър 89:87 (23:23; 18:10; 20:29; 20:19; 8:6)
Брикс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 75:70 (16:13; 13:10; 24:22; 22:25)
АктивТрейдс – Ботев 2012 60:69 (25:7; 16:22; 9:22; 10:18)
София Лайънс – Олд Старс 22 79:87 (18:16; 24:20; 19:27; 18:24)
Хелга – Норт Уест 72:64 (27:15; 14:14; 20:17; 11:18)
Кучетата от Младост – Олд Таймърс 91:96 (19:19; 17:24; 28:22; 19:18; 8:13)

Тринадесети кръг (II дивизия)

ТУ-София – Кралете 82:61 (23:15; 13:12; 26:20; 20:14)
Скритите Лимонки – Микс 49:103 (10:31; 13:16; 15:24; 11:32)
Рапидо Куриери – Монстарс 60:36 (20:10; 14:4; 9:15; 17:7)
София Хоукс – Фантомс 77:65 (26:13; 18:16; 20:10; 13:26)
Спартанс – Паляците 53:61 (14:11; 13:16; 18:18; 8:16)
Кучетата от Младост Б – Саут Парк 59:71 (17:17; 10:17; 22:14; 10:23)
Дюдс – Гуми-Нет 55:80 (15:27; 19:14; 9:19; 12:20)
Мечките – БГО Софтуер 77:82 (16:26; 21:25; 18:16; 22:15)
Дървоядите – Ентъртейнмънт 70:75 (21:25; 16:15; 16:21; 17:14)
Фитстоун – Джедай Мастърс 103:65 (38:15; 18:13; 19:18; 28:19)

Четиринадесети кръг (I дивизия)

Брикс – Хелга 97:66 (23:20; 30:15; 17:17; 27:14)
София Лайънс – Норт Уест 54:47 (15:9; 17:10; 9:13; 13:15)
Дефект-Вип Рипеър – Кучетата от Младост 84:97 (32:22; 13:26; 17:20; 22:29)
Олд Таймърс – Ботев 2012 90:74 (34:16; 20:21; 15:19; 21:18)
АктивТрейдс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 67:88 (17:14; 17:23; 16:25; 17:26)
Политехника – Олд Старс 22 63:80 (21:24; 15:17; 14:14; 13:25)

Дванадесети кръг (II дивизия)

Дървоядите – Фитстоун 70:60 (18:18; 12:10; 19:19; 21:13)
София Хоукс – Монстарс 80:77 (17:17; 15:13; 16:15; 17:20; 15:12)
Рапидо Куриери – Кралете 95:60 (21:17; 29:12; 19:17; 26:14)
Скритите Лимонки – Ентъртейнмънт 67:122 (19:31; 10:30; 22:22; 16:39)
Дюдс – Паляците 61:78 (11:23; 25:13; 13:27; 12:15)
Кучетата от Младост Б – Фантомс 65:55 (16:15; 14:10; 13:14; 22:16)
Спартанс – БГО Софтуер 65:74 (16:12; 13:17; 13:20; 23:25)
ТУ-София – Джедай Мастърс 74:51 (24:14; 22:10; 9:10; 19:17)
Гуми-Нет – Саут Парк 62:53 (12:17; 13:18; 15:14; 22:4)
Мечките – Микс 60:66 (16:8; 10:15; 13:24; 21:19)

Редовен сезон, Централна България

Първи кръг

Чардафон-Орловец (Габрово) – Велико Търново 59:86 (16:17; 13:17; 15:37; 15:15)
Ти Ес Ди Сървисиз-Троян – Академик Свищов 103:63 (21:17; 31:14; 21:16; 30:16)
Перестройка (Велико Търново) – Политехника (София) 76:74 (19:13; 23:22; 24:15; 10:24)

Редовен сезон, София

Тринадесети кръг (I дивизия)

Политехника – Норт Уест 67:58 (15:11; 14:14; 14:19; 24:14)
София Лайънс – Брикс 52:102 (9:24; 16:27; 12:24; 15:27)
Дефект-Вип Рипеър – Олд Старс 22 58:74 (17:18; 16:17; 12:20; 13:19)
АктивТрейдс – Хелга 81:87 (21:28; 10:28; 20:18; 30:13)
Кучетата от Младост – Ботев 2012 87:72 (15:22; 27:16; 27:21; 18:13)
Олд Таймърс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 86:96 (20:20; 24:24; 16:28; 26:24)

Единадесети кръг (II дивизия)

Дюдс – БГО Софтуер 63:68 (13:19; 10:11; 16:15; 24:23)
Кучетата от Младост Б – Монстарс 49:71 (12:17; 9:24; 10:18; 18:12)
София Хоукс – Кралете 86:64 (22:16; 13:15; 19:14; 32:19)
Спартанс – Микс 64:81 (18:24; 13:19; 18:19; 15:19)
Рапидо Куриери – Джедай Мастърс 78:72 (13:16; 21:18; 12:18; 32:20)
Гуми-Нет – Фантомс 20:0
Скритите Лимонки – Дървоядите 49:72 (17:10; 8:22; 14:15; 10:25)
Фитстоун – ТУ-София 66:72 (16:20; 19:14; 11:27; 20:11)
Мечките – Ентъртейнмънт 58:101 (14:19; 20:26; 17:22; 7:34)
Саут Парк – Паляците 84:79 (16:20; 17:18; 20:12; 18:21; 13:8)

Дванадесети кръг (I дивизия)

Политехника – Брикс 67:76 (21:19; 15:20; 15:21; 16:16)
Дефект-Вип Рипеър – Норт Уест 71:61 (23:17; 8:13; 25:13; 15:18)
Ботев 2012 – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 52:74 (17:12; 6:23; 8:21; 21:18)
АктивТрейдс – София Лайънс 59:57 (11:15; 20:13; 15:10; 13:19)
Олд Старс 22 – Кучетата от Младост 91:67 (21:24; 23:14; 25:13; 22:16)
Олд Таймърс – Хелга 76:93 (22:26; 23:29; 16:16; 15:22)

Десети кръг (II дивизия)

София Хоукс – Джедай Мастърс 63:64 (15:6; 21:15; 14:21; 13:22)
Скритите Лимонки – Фитстоун 67:88 (15:25; 14:15; 13:25; 25:23)
Паляците – Фантомс 83:46 (21:8; 12:11; 23:9; 27:18)
Гуми-Нет – Монстарс 60:54 (16:13; 14:17; 13:10; 17:14)
Саут Парк – БГО Софтуер 63:72 (19:29; 9:4; 15:27; 20:12)
Дюдс – Микс 73:87 (13:14; 13:29; 23:23; 24:21)
Мечките – Дървоядите 56:63 (22:14; 9:18; 10:14; 15:17)
Рапидо Куриери – ТУ-София 46:49 (13:10; 12:16; 10:12; 11:11)
Кучетата от Младост Б – Кралете 70:60 (17:15; 14:13; 15:12; 24:20)
Спартанс – Ентъртейнмънт 59:70 (11:23; 15:22; 14:10; 19:15)

Звезден уикенд на НАЛБ

„Предай любовта към играта нататък“
Мач за състезателите в драфта: Светли – Тъмни 57:43
Демонстративен мач между екипа на НАЛБ и Българското баскетболно общество: НАЛБ Тийм – ББО 87:86 (18:23; 29:23; 19:18; 21:22)
Мач на звездите за втора дивизия: Airball – Basketball Academy 82:80 (20:19; 26:13; 23:32; 13:16)
Мач на звездите за първа дивизия: Airball – Basketball Academy 102:81 (26:17; 18:29; 30:19; 28:16)

Единадесети кръг (I дивизия)

Брикс – Дефект-Вип Рипеър 86:87 (23:17; 10:31; 27:15; 26:24)
Норт Уест – Олд Старс 22 59:66 (18:19; 10:11; 13:21; 18:15)
Хелга – Ботев 2012 87:80 (31:13; 15:24; 18:18; 23:25)
Кучетата от Младост – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 70:77 (11:21; 9:16; 15:19; 35:21)
София Лайънс – Олд Таймърс 87:92 (16:21; 24:27; 16:17; 31:27)
АктивТрейдс – Политехника 76:77 (20:15; 20:23; 14:16; 22:23)

Приятелски мачове

Паляците – Чавдар Троян 82:76 (21:18; 13:16; 22:20; 26:22)
Фантомс – Ъндърдогс 22 66:52 (18:12; 23:6; 10:8; 15:26)

Десети кръг (I дивизия)

Политехника – Олд Таймърс 87:95 (13:23; 18:29; 29:23; 27:20)
АктивТрейдс – Дефект-Вип Рипеър 73:112 (4:32; 16:29; 27:21; 26:30)
Брикс – Олд Старс 22 92:77 (19:19; 20:16; 30:19; 23:23)
София Лайънс – Ботев 2012 77:80 (13:22; 24:27; 13:13; 27:18)
Хелга – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 78:86 (28:26; 11:23; 23:17; 16:20)
Норт Уест – Кучетата от Младост 74:84 (17:16; 18:14; 17:24; 22:30)

Девети кръг (I дивизия)

София Лайънс – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 55:74 (14:26; 14:11; 15:18; 12:19)
Брикс – Норт Уест 68:66 (23:19; 4:18; 17:13; 24:16)
Кучетата от Младост – Хелга 81:75 (28:21; 14:21; 16:17; 23:16)
Политехника – Ботев 2012 70:75 (19:20; 25:21; 9:16; 17:18)
АктивТрейдс – Олд Старс 22 80:87 (14:14; 13:22; 21:18; 19:13; 13:20)
Олд Таймърс – Дефект-Вип Рипеър 70:85 (12:18; 20:21; 23:24; 15:22)

Девети кръг (II дивизия)

Фантомс – БГО Софтуер 54:66 (10:19; 8:22; 17:12; 19:13)
Спартанс – Дървоядите 81:66 (10:18; 25:11; 24:18; 22:19)
Дюдс – Ентъртейнмънт 51:82 (11:20; 12:20; 10:24; 18:18)
Гуми-Нет – Кралете 94:73 (21:11; 21:17; 19:25; 33:20)
Саут Парк – Микс 74:85 (22:30; 17:16; 12:20; 23:19)
Паляците – Монстарс 90:55 (19:13; 12:12; 29:8; 30:22)
Мечките – Скритите Лимонки 72:59 (17:16; 8:16; 34:17; 13:10)
Кучетата от Младост Б – Джедай Мастърс 87:60 (18:8; 26:13; 22:17; 21:22)
София Хоукс – ТУ-София 84:82 (18:15; 26:22; 24:18; 16:27)
Фитстоун – Рапидо Куриери 48:55 (14:14; 12:8; 13:20; 9:13)

Осми кръг (I дивизия)

Брикс – Кучетата от Младост 89:63 (30:15; 17:15; 17:9; 25:24)
Политехника – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 88:85 (19:18; 19:21; 20:13; 30:33)
АктивТрейдс – Норт Уест 54:62 (18:14; 13:15; 11:13; 12:20)
София Лайънс – Хелга 63:69 (8:11; 20:13; 15:21; 20:24)
Дефект-Вип Рипеър – Ботев 2012 69:81 (21:22; 16:11; 16:16; 16:32)
Олд Таймърс – Олд Старс 22 91:95 (14:15; 19:24; 20:13; 23:24; 15:19)

Осми кръг (II дивизия)

Фантомс – Микс 58:102 (14:27; 15:27; 11:27; 18:21)
Кучетата от Младост Б – ТУ-София 57:75 (11:20; 9:26; 20:14; 17:15)
Саут Парк – Ентъртейнмънт 68:77 (25:13; 14:22; 20:18; 9:24)
Гуми-Нет – Джедай Мастърс 75:59 (24:7; 14:13; 12:16; 25:23)
Паляците – Кралете 96:70 (22:8; 26:17; 20:19; 28:26)
Спартанс – Скритите Лимонки 87:39 (25:3; 16:10; 27:10; 19:16)
Дюдс – Дървоядите 60:65 (14:16; 11:20; 26:10; 9:19)
Мечките – Фитстоун 54:63 (12:14; 15:13; 15:19; 12:17)
БГО Софтуер – Монстарс 69:57 (20:17; 16:16; 14:18; 19:6)
София Хоукс – Рапидо Куриери 20:0

Седми кръг (I дивизия)

Политехника – Хелга 77:64 (14:27; 17:10; 23:13; 23:14)
Дефект-Вип Рипеър – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 80:75 (9:18; 26:24; 25:22; 20:11)
Ботев 2012 – Олд Старс 22 61:72 (12:21; 10:20; 14:14; 25:17)
Кучетата от Младост – София Лайънс 62:77 (23:15; 17:21; 10:21; 12:20)
АктивТрейдс – Брикс 75:83 (9:27; 22:19; 22:21; 22:16)
Олд Таймърс – Норт Уест 83:68 (16:15; 25:14; 25:22; 17:17)

Седми кръг (II дивизия)

Дюдс – Скритите Лимонки 65:48 (9:15; 14:8; 29:11; 13:14)
Кучетата от Младост Б – Рапидо Куриери 80:73 (24:12; 15:16; 16:24; 25:21)
Саут Парк – Дървоядите 61:47 (16:4; 17:16; 19:12; 9:15)
Паляците – Джедай Мастърс 77:58 (15:16; 11:7; 28:18; 23:17)
Гуми-Нет – ТУ-София 66:65 (13:19; 17:8; 15:25; 21:13)
Фантомс – Ентъртейнмънт 73:112 (11:28; 11:27; 20:27; 31:30)
Монстарс – Микс 67:88 (20:17; 8:29; 19:17; 20:25)
Спартанс – Мечките 72:55 (20:14; 12:14; 13:13; 27:14)
Фитстоун – София Хоукс 66:78 (10:20; 23:14; 17:23; 16:21)
БГО Софтуер – Кралете 90:72 (24:14; 20:11; 29:21; 17:26)

Шести кръг (I дивизия)

Политехника – София Лайънс 79:53 (19:7; 23:10; 17:8; 20:28)
Олд Таймърс – Брикс 65:109 (16:20; 13:28; 18:32; 18:29)
АктивТрейдс – Кучетата от Младост 78:76 (21:17; 21:17; 12:22; 24:20)
Ботев 2012 – Норт Уест 55:56 (24:11; 11:13; 12:14; 8:18)
Дефект-Вип Рипеър – Хелга 65:71 (18:15; 18:20; 15:16; 14:20)
Олд Старс 22 – Спортни Настилки-Зуум Дизайн 71:60 (16:14; 19:22; 14:10; 22:14)

Шести кръг (II дивизия)

Дюдс – Мечките 54:69 (18:15; 16:21; 7:16; 13:17)
Кучетата от Младост Б – София Хоукс 68:74 (12:20; 17:15; 17:21; 22:18)
Саут Парк – Скритите Лимонки 94:52 (28:4; 18:16; 28:11; 20:21)
Паляците – ТУ-София 53:69 (8:14; 6:16; 16:24; 23:15)
Микс – Кралете 89:67 (20:15; 9:19; 35:10; 25:23)
Монстарс – Ентъртейнмънт 75:78 (16:24; 19:23; 22:17; 18:14)
Фантомс – Дървоядите 70:71 (17:19; 19:13; 19:21; 15:18)
БГО Софтуер – Джедай Мастърс 84:66 (25:12; 22:14; 19:15; 18:25)
Гуми-Нет – Рапидо Куриери 85:67 (19:17; 24:16; 23:12; 19:22)
Спартанс – Фитстоун 64:74 (9:22; 14:23; 23:16; 18:13)

Пети кръг (I дивизия)

Олд Старс 22 – Хелга 80:71 (25:23; 13:14; 21:15; 21:19)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Норт Уест 64:61 (18:17; 9:11; 20:22; 17:11)
Ботев 2012 – Брикс 69:86 (10:18; 14:23; 17:26; 28:19)
Кучетата от Младост – Политехника 77:70 (16:21; 23:19; 17:16; 21:14)
Олд Таймърс – АктивТрейдс 72:73 (15:16; 22:20; 17:23; 18:14)
Дефект-Вип Рипеър – София Лайънс 59:52 (10:16; 9:12; 18:12; 22:12)

Пети кръг (II дивизия)

Гуми-Нет – София Хоукс 72:67 (10:15; 14:9; 19:14; 15:20; 14:9)
Саут Парк – Мечките 74:51 (18:12; 10:10; 25:9; 21:20)
Паляците – Рапидо Куриери 70:57 (10:17; 21:6; 15:16; 24:18)
Кралете – Ентъртейнмънт 72:67 (18:18; 14:13; 16:17; 24:19)
Микс – Джедай Мастърс 112:51 (30:11; 24:14; 25:12; 33:14)
Дюдс – Спартанс 48:66 (6:19; 12:20; 14:9; 16:18)
БГО Софтуер – ТУ-София 53:72 (18:15; 14:20; 9:19; 12:18)
Фантомс – Скритите Лимонки 80:50 (28:19; 12:11; 11:10; 29:10)
Фитстоун – Кучетата от Младост Б 61:55 (10:20; 12:9; 16:14; 23:12)
Монстарс – Дървоядите 81:58 (18:20; 25:10; 20:10; 18:18)

Четвърти кръг (I дивизия)

Олд Таймърс – Кучетата от Младост 81:72 (17:16; 15:20; 11:13; 38:23)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Брикс 72:84 (13:28; 16:22; 20:11; 23:23)
Олд Старс 22 – София Лайънс 82:58 (24:11; 11:14; 23:13; 24:20)
Ботев 2012 – АктивТрейдс 63:57 (11:17; 15:10; 23:18; 14:12)
Норт Уест – Хелга 63:72 (10:16; 19:15; 19:28; 15:13)
Дефект-Вип Рипеър – Политехника 75:72 (19:20; 16:17; 19:20; 21:15)

Четвърти кръг (II дивизия)

Дюдс – Фитстоун 43:70 (6:13; 13:21; 17:11; 7:25)
Гуми-Нет – Кучетата от Младост Б 92:64 (21:12; 21:18; 25:13; 25:21)
Кралете – Дървоядите 62:70 (10:15; 18:18; 22:17; 12:20)
Ентъртейнмънт – Джедай Мастърс 111:72 (21:27; 30:12; 28:11; 32:22)
Монстарс – Скритите Лимонки 62:43 (15:16; 11:12; 21:8; 15:7)
Микс – ТУ-София 56:40 (19:6; 7:8; 16:8; 14:18)
Фантомс – Мечките 59:53 (17:19; 20:6; 12:16; 10:12)
БГО Софтуер – Рапидо Куриери 64:91 (10:23; 15:25; 17:24; 22:19)
Паляците – София Хоукс 82:80 (28:19; 17:18; 20:17; 17:26)
Саут Парк – Спартанс 77:56 (23:8; 30:9; 12:13; 12:26)

Трети кръг (I дивизия)

Олд Старс 22 – Политехника 104:91 (19:24; 31:23; 36:23; 18:21)
Хелга – Брикс 73:77 (17:21; 24:10; 13:23; 19:23)
Кучетата от Младост – Дефект-Вип Рипеър 71:62 (17:14; 18:13; 13:17; 23:18)
Ботев 2012 – Олд Таймърс 71:91 (21:12; 14:23; 21:21; 15:35)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – АктивТрейдс 68:76 (13:19; 25:21; 17:16; 13:20)
Норт Уест – София Лайънс 68:71 (15:24; 15:10; 13:12; 25:25)

Трети кръг (II дивизия)

Саут Парк – Дюдс 69:38 (13:7; 13:8; 18:10; 25:13)
Джедай Мастърс – Дървоядите 56:62 (14:26; 17:6; 15:21; 10:9)
БГО Софтуер – София Хоукс 69:87 (6:21; 22:17; 23:30; 18:19)
Паляците – Кучетата от Младост Б 71:68 (18:22; 17:19; 24:10; 12:17)
Фантомс – Спартанс 47:53 (9:15; 15:9; 10:16; 13:13)
Кралете – Скритите Лимонки 74:52 (16:12; 21:10; 22:21; 15:9)
Ентъртейнмънт – ТУ-София 63:51 (12:6; 13:15; 23:16; 15:14)
Монстарс – Мечките 61:56 (21:15; 13:12; 14:11; 13:18)
Фитстоун – Гуми-Нет 59:68 (9:16; 11:18; 22:14; 17:20)
Микс – Рапидо Куриери 89:59 (17:12; 24:11; 17:7; 31:29)

Втори кръг (I дивизия)

Норт Уест – Политехника 71:63 (13:15; 13:12; 17:18; 28:18)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Олд Таймърс 73:86 (10:21; 23:28; 13:15; 27:22)
Олд Старс 22 – Дефект-Вип Рипеър 75:64 (15:19; 20:13; 19:18; 21:14)
Брикс – София Лайънс 93:50 (23:11; 16:14; 32:12; 22:13)
Ботев 2012 – Кучетата от Младост 80:89 (13:25; 26:22; 24:24; 17:18)
Хелга – АктивТрейдс 74:64 (14:17; 21:18; 19:8; 20:21)

Втори кръг (II дивизия)

Фантомс – Дюдс 58:68 (14:18; 18:12; 12:13; 13:14; 1:11)
Саут Парк – Фитстоун 54:64 (12:11; 20:20; 10:22; 12:11)
Монстарс – Спартанс 50:52 (14:18; 11:10; 15:12; 10:12)
БГО Софтуер – Кучетата от Младост Б 69:67 (23:12; 10:20; 19:20; 17:15)
Кралете – Мечките 75:56 (19:10; 23:14; 11:15; 22:17)
Дървоядите – ТУ-София 47:80 (10:13; 8:14; 14:26; 15:27)
Микс – София Хоукс 78:73 (18:16; 11:22; 27:13; 22:22)
Паляците – Гуми-Нет 64:70 (13:20; 20:17; 14:20; 17:13)
Джедай Мастърс – Скритите Лимонки 67:75 (16:22; 22:15; 13:19; 16:19)
Ентъртейнмънт – Рапидо Куриери 87:76 (16:14; 20:18; 25:20; 26:24)

Първи кръг (I дивизия)

София Лайънс – АктивТрейдс 56:85 (10:19; 19:15; 16:30; 11:21)
Норт Уест – Дефект-Вип Рипеър 54:53 (19:10; 16:10; 9:24; 10:9)
Хелга – Олд Таймърс 111:60 (28:7; 21:20; 24:18; 38:15)
Кучетата от Младост – Олд Старс 22 79:70 (29:18; 25:26; 16:15; 9:11)
Спортни Настилки-Зуум Дизайн – Ботев 2012 88:92 (19:17; 20:23; 15:17; 18:15; 10:10; 6:10)
Брикс – Политехника 91:71 (21:11; 25:19; 26:11; 19:30)

Първи кръг (II дивизия)

Монстарс – Дюдс 61:29 (10:8; 24:2; 7:11; 20:8)
Микс – Кучетата от Младост Б 83:74 (17:18; 25:23; 25:20; 16:13)
Кралете – Спартанс 64:75 (12:25; 11:14; 23:24; 18:12)
Ентъртейнмънт – София Хоукс 82:90 (13:12; 15:15; 19:21; 21:20; 14:22)
БГО Софтуер – Гуми-Нет 57:70 (13:20; 8:20; 21:15; 15:15)
ТУ-София – Скритите Лимонки 76:45 (26:13; 26:8; 9:12; 15:12)
Фантомс – Саут Парк 50:77 (15:20; 11:20; 7:14; 17:23)
Фитстоун – Паляците 51:64 (10:18; 8:15; 12:20; 21:11)
Джедай Мастърс – Мечките 75:69 (19:15; 19:15; 25:14; 12:25)
Дървоядите – Рапидо Куриери 64:73 (11:17; 20:22; 18:16; 15:18)

Турнир за купата на Община Габрово „Христо Донков“

Финал

Чавдар – Ботев 2012 94:71 (37:11; 17:18; 23:16; 17:26)

Полуфинали

Чавдар – Габрово 88:74 (34:16; 7:16; 30:13; 17:29)
Ботев 2012 – Showtime 90:79 (26:28; 21:18; 24:13; 19:20)

Групова фаза

Ботев 2012 – Кучетата от Младост 59:48 (14:12; 12:9; 19:12; 14:15)
Чардафон-Орловец – Политехника 54:67 (12:22; 11:15; 15:13; 16:17)
Габрово – Unstoppable 53:50 (12:13; 12:11; 11:15; 18:11)
Чавдар – Showtime 64:59 (20:15; 19:17; 17:9; 8:18)
Чардафон-Орловец – Showtime 61:83 (13:26; 8:20; 19:15; 21:22)
Ботев 2012 – Unstoppable 57:64 (6:20; 16:14; 15:15; 20:15)
Политехника – Чавдар 49:78 (15:23; 13:28; 9:12; 12:15)
Кучетата от Младост – Габрово 59:66 (9:10; 14:20; 15:18; 21:18)
Политехника – Showtime 62:71 (17:16; 15:19; 20:15; 10:21)
Кучетата от Младост – Unstoppable 78:65 (16:15; 21:17; 17:17; 24:16)
Чардафон-Орловец – Чавдар 50:72 (14:25; 13:13; 10:19; 13:15)
Ботев 2012 – Габрово 58:50 (12:15; 13:12; 20:7; 13:16)

Мач за суперкупата

Брикс – Норт Уест 67:46 (15:22; 16:7; 21:11; 15:6)

Мач за състезателите в драфта

Светли – Тъмни 47:50

Приятелски мач

Дюдс – Норт Уест 29:62 (3:16; 5:20; 7:18; 14:8)