Асистенции – най-много в един мач

2798

Най-много в един мач - АсистенцииНа вашето внимание представяме всички състезатели, завършили с поне 12 асистенции в един мач от което и да е състезание на Националната аматьорска лига по баскетбол в историята:

26

Иван Иванов (Фитстоун) срещу Виваком, 18.11.2017 г.

23

Иван Иванов (ТН Машини) срещу ФитСпо Баскет, 20.02.2021 г.

22

Минчо Коцев (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ероус, 22.05.2021 г.

21

Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Стрийт Бенгърс, 23.02.2019 г.

20

Иван Иванов (Балкан Ботевград) срещу Скай Уокърс, 17.03.2018 г.
Йосиф Чернашки (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 17.11.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ахил, 28.06.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 10.04.2021 г.

18

Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Ръш Баскетбол, 19.11.2017 г.
Явор Рабовянски (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 08.03.2021 г.
Милен Дудев (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 13.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 04.10.2021 г.

17

Ивайло Константинов (Брикс) срещу Олд Таймърс, 05.11.2015 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Ръш Баскетбол, 08.01.2017 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Компир, 18.03.2018 г.
Мариян Николов (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 09.03.2019 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Олд Мамбас, 27.06.2020 г.
Атанас Даракчиев (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 12.07.2020 г.
Калин Симеонов (Стрийт Бенгърс) срещу Роботите, 04.07.2021 г.
Калин Симеонов (Стрийт Бенгърс) срещу Лъвовете 2020, 20.11.2021 г.

16

Иван Иванов (Фитстоун) срещу Джедай Мастърс, 31.06.2016 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Скай Уокърс, 29.11.2017 г.
Иван Иванов (Балкан Ботевград) срещу София Ентъртейнмънт, 12.01.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу В.И.С., 10.04.2019 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Ероус, 24.06.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Кучетата от Младост, 16.01.2021 г.
Милен Дудев (ФитСпо Баскет) срещу Кучетата от Младост, 30.01.2021 г.
Андрей Андреев (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.04.2021 г.
Петър Данчев (Драгънс) срещу Лъвовете, 19.06.2021 г.
Алек Делев (Ахил) срещу Лъвовете, 26.06.2021 г.

15

Леон Лалов (Норт Уест) срещу София Хоукс, 14.02.2015 г.
Светлин Йочев (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу Джедай Мастърс, 21.02.2015 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Найки, 10.05.2015 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу София Ентъртейнмънт, 08.10.2016 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу София Хоукс, 10.12.2016 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу Дървоядите-Рафи, 07.01.2017 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Ботев 2012, 11.02.2017 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Рейнджърс, 12.03.2017 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Олд Старс 22, 18.03.2017 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Виваком, 26.03.2017 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Ботев 2012 Б, 22.04.2018 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу София Лайънс, 10.10.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Джобтайгър Дюдс, 01.12.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Рент Енд Гоу, 13.07.2019 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Мечките 2019, 29.09.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Балкан Ботевград, 20.11.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 14.01.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу София Лайънс, 04.02.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ероус, 19.02.2020 г.
Алек Делев (Ахил) срещу Балкан Ботевград, 22.02.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Карлсберг, 27.09.2020 г.
Димитър Христов (ЛА Бейкърс) срещу Лъвовете, 29.11.2020 г.
Деян Юруков (Ахил) срещу Кучетата от Младост, 05.12.2020 г.
Нелсон Бориславов (София Ентъртейнмънт) срещу Лено, 19.12.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ероус, 01.02.2021 г.
Йордан Кирилов (Ахил) срещу Балкан Ботевград, 13.02.2021 г.
Теодор Атанасов (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 20.02.2021 г.
Димитър Христов (София Уориърс) срещу Скай Уокърс, 27.02.2021 г.
Милен Дудев (ФитСпо Баскет) срещу Ахил, 13.03.2021 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Ръш Баскетбол, 04.04.2021 г.
Васил Голов (Пистолет) срещу Алфа, 18.04.2021 г.
Христо Велчев (Кабайерос) срещу Дъ ЕкспендаБолс, 16.05.2021 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Миньор 2015 (Перник), 30.05.2021 г.

14

Цветан Георгиев (Ботев 2012) срещу Жан Плод, 08.02.2015 г.
Мартин Механджиев (Паляците (София)) срещу Перущица, 21.05.2016 г.
Цветан Георгиев (61) срещу Панда, 10.07.2016 г.
Мартин Механджиев (София Хоукс) срещу Спорт и здраве (Кърджали), 29.04.2017 г.
Бойко Петков (Паляците) срещу София Ентъртейнмънт, 14.05.2017 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу Кралете, 12.10.2017 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу София Лайънс, 13.10.2017 г.
Васко Коцев (Сейнтс) срещу Олд Таймърс, 26.02.2018 г.
Методи Илиев (Хебър (Пазарджик)) срещу Атлетик 95 Куклен, 04.03.2018 г.
Васко Коцев (Сейнтс) срещу Гуми-Нет, 14.03.2018 г.
Ивайло Константинов (Гуми-Нет) срещу София Хоукс, 01.04.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Атлетик 95 Куклен, 12.05.2018 г.
Мариян Николов (Форест Бойс Ботевград) срещу Алфа, 30.09.2018 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Бойз Фром Да Хууд, 27.10.2018 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Ахил, 07.01.2019 г.
Иван Иванов (Балкан Ботевград) срещу Джобтайгър Дюдс, 16.02.2019 г.
Атанасиос Моногенис (София Хоукс) срещу Ероус, 18.03.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу ТН Машини, 22.10.2019 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Спейс Джемс, 27.10.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Виваком, 16.11.2019 г.
Кристиян Кирилов (Мечките) срещу Джедай Мастърс, 16.11.2019 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ботев 2012, 18.06.2020 г.
Боян Гагов (Паляците) срещу София Ентъртейнмънт, 27.06.2020 г.
Тодор Петров (Паляците) срещу Драгънс, 12.09.2020 г.
Мариян Калчев (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Кучетата от Младост, 19.01.2021 г.
Нелсон Бориславов (София Ентъртейнмънт) срещу Джобтайгър Дюдс, 14.02.2021 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 14.02.2021 г.
Петър Илиев (Алфа) срещу Лъвовете, 21.02.2021 г.
Андрей Андреев (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.03.2021 г.
Марин Иванов (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.04.2021 г.
Георги Чакъров (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 12.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 12.05.2021 г.
Боян Гагов (Паляците) срещу София Ентъртейнмънт, 17.05.2021 г.
Мартин Минковски (ЛА Бейкърс) срещу Спейс Джемс, 26.06.2021 г.

13

Валери Ассев (София Лайънс) срещу Дефект-Вип Рипеър, 06.02.2016 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу 61, 23.07.2016 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Норт Уест, 16.11.2016 г.
Тиаго Алмейда (ФитСпо Баскет) срещу Ероус, 13.03.2017 г.
Николай Поппалов (Атлетик 95 Куклен) срещу Ботев 2012 Б, 09.04.2017 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Скравена, 09.04.2017 г.
Цветан Георгиев (Ботев 2012) срещу Олд Таймърс, 21.05.2017 г.
Евстати Евстатиев (Сейнтс) срещу София Уориърс, 04.06.2017 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу София Уориърс, 04.06.2017 г.
Борис Тодоров (Рейнджърс) срещу Любимец, 01.07.2017 г.
Румен Каиков (Титаните) срещу Фантомс, 10.07.2017 г.
Борис Тодоров (Рейнджърс) срещу В.И.С., 15.07.2017 г.
Кайс Назари (Фантомс) срещу Ботев 2012 Б, 07.10.2017 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу София Ентъртейнмънт, 15.10.2017 г.
Ивайло Константинов (Гуми-Нет) срещу Ероус, 21.01.2018 г.
Костадин Методиев (Балкан Ботевград) срещу Скай Уокърс, 17.03.2018 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Ръш Баскетбол, 25.03.2018 г.
Борис Тодоров (Виваком) срещу Кралете, 14.04.2018 г.
Иван Иванов (Балкан Ботевград) срещу Джедай Мастърс, 14.04.2018 г.
Борис Тодоров (Виваком) срещу Дървоядите, 28.04.2018 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу ФитСпо Баскет, 25.09.2018 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу АК-47-ърс, 10.10.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Атлетик 95 Куклен, 14.10.2018 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.11.2018 г.
Йордан Кирилов (Ахил) срещу Ероус, 21.11.2018 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Ботев 2012, 01.12.2018 г.
Пламен Пенев (Рент Енд Гоу) срещу Ботев 2012 В, 02.12.2018 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу Ероус, 05.12.2018 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу София Лайънс, 23.01.2019 г.
Владимир Петров (Ботев 2012) срещу Кучетата от Младост, 09.02.2019 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Бойз Фром Да Хууд, 10.02.2019 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Джедай Мастърс, 17.03.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Ботев 2012, 23.03.2019 г.
Стефан Ненчев (Трипъл-дабъл) срещу Скай Уокърс, 24.03.2019 г.
Филип Нацев (Дървоядите) срещу София Ентъртейнмънт, 07.04.2019 г.
Огнян Василев (Паляците) срещу София Уориърс, 14.09.2019 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Джедай Мастърс, 06.10.2019 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу АК-47-ърс, 16.11.2019 г.
Александър Миленков (Мечките 2019) срещу Алфа, 23.11.2019 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу София Уориърс, 23.11.2019 г.
Иван Паничерски (Трипъл-дабъл) срещу Кучетата от Младост Б, 09.02.2020 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу София Лайънс, 29.06.2020 г.
Теодорос Зиакас (Фантомс) срещу Джобтайгър Дюдс, 01.07.2020 г.
Ангел Динков (Алфа) срещу Лъвовете, 05.12.2020 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу ТН Машини, 12.12.2020 г.
Димитър Христов (ЛА Бейкърс) срещу Пистолет, 17.01.2021 г.
Марин Иванов (Балканъ) срещу Ботев 2012 Б, 13.02.2021 г.
Теодор Атанасов (ФитСпо Баскет) срещу Карлсберг, 22.02.2021 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Ръш Баскетбол, 28.02.2021 г.
Георги Димитров (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.03.2021 г.
Мартин Славов (Олд Таймърс) срещу Балкан Ботевград, 12.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Балкан Ботевград, 08.05.2021 г.
Тодор Петров (Балкан Ботевград) срещу Олд Таймърс, 05.06.2021 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Ероус, 13.06.2021 г.
Петър Илиев (Алфа) срещу Спейс Джемс, 03.07.2021 г.
Константин Ризов (Кобилдър Викингс) срещу Лено, 03.10.2021 г.
Петър Данчев (Движи Се-Проензи) срещу Ботев 2012 Б, 09.10.2021 г.
Петър Илиев (Роботите) срещу София Ентъртейнмънт, 24.10.2021 г.

12

Теодор Атанасов (Блейдс) срещу София Булс, 13.04.2014 г.
Цветан Георгиев (Ботев 2012) срещу Норт Уест, 09.11.2014 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу София Хоукс, 17.11.2014 г.
Иван Ненчев (Кучетата от Младост) срещу Фантомс, 21.06.2015 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Норт Уест, 26.11.2015 г.
Ярослав Тотев (БГО Софтуер) срещу Саут Парк, 09.01.2016 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Кучетата от Младост, 28.02.2016 г.
Светлин Йочев (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу София Лайънс, 13.03.2016 г.
Петромил Терзиев (Атлетик 95 (Куклен)) срещу Перущица, 22.05.2016 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Олд Старс 22, 19.06.2016 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Кучетата от Младост, 24.07.2016 г.
Петър Бабалиевски (Гуми-Нет) срещу Кучетата от Младост Б, 15.10.2016 г.
Тиаго Алмейда (АктивТрейдс) срещу Микс, 20.11.2016 г.
Мартин Славов (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 14.01.2017 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу ФитСпо Баскет, 17.01.2017 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Кучетата от Младост, 07.02.2017 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Джобтайгър Дюдс (София), 07.05.2017 г.
Борис Тодоров (Рейнджърс) срещу Любимец , 01.07.2017 г.
Иван Иванов (Фитстоун) срещу В.И.С., 02.07.2017 г.
Бойко Петков (Паляците) срещу Атлетик 95 Куклен, 14.10.2017 г.
Борислав Георгиев (Скравена) срещу Ботев 2012 Б, 26.11.2017 г.
Йосиф Чернашки (Джедай Мастърс) срещу Скай Уокърс, 16.12.2017 г.
Марио Александров (Кучетата от Младост) срещу София Лайънс, 06.01.2018 г.
Борислав Георгиев (Скравена) срещу Ръш Баскетбол, 07.01.2018 г.
Ивайло Константинов (Гуми-Нет) срещу София Хоукс, 11.02.2018 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Атлетик 95 Куклен, 11.02.2018 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Норт Уест-Онлайн Машини, 14.07.2018 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Ботев 2012, 18.07.2018 г.
Леон Лалов (Норт Уест-Глобал Тест) срещу София Хоукс, 06.11.2018 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Трипъл-дабъл, 06.01.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу В.И.С., 28.01.2019 г.
Радостин Тошев (Кучетата от Младост Б) срещу Джедай Мастърс, 16.02.2019 г.
Калин Златанов (Паляците) срещу София Ентъртейнмънт, 24.02.2019 г.
Мартин Георгиев (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 09.03.2019 г.
Евгени Вълчев (Бойз Фром Да Хууд) срещу АК-47-ърс, 06.04.2019 г.
Мартин Георгиев (Форест Бойс Ботевград) срещу Ликуифайд, 11.05.2019 г.
Иван Иванов (В.И.С.) срещу Булатса, 16.06.2019 г.
Матей Митев (ТН Машини) срещу Енигма Фойерверк, 20.07.2019 г.
Георги Николов (Бом Бок) срещу София Уориърс, 14.09.2019 г.
Мирослав Коцев (Балкан Ботевград) срещу ТН Машини, 28.09.2019 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Карлсберг, 06.10.2019 г.
Иван Петков (София Лайънс) срещу Ероус, 15.10.2019 г.
Иван Иванов (Ботев 2012) срещу Ероус, 27.10.2019 г.
Георги Георгиев (Миньор 2015 (Перник)) срещу Скравена, 08.12.2019 г.
Анатоли Стоянов (Ботев 2012) срещу Олд Таймърс, 11.12.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 11.12.2019 г.
Цветан Георгиев (Ботев 2012) срещу София Лайънс, 25.01.2020 г.
Димо Дингозов (Дървоядите) срещу Кучетата от Младост, 01.02.2020 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Спейс Джемс, 02.02.2020 г.
Борислав Гостев (Монстарс) срещу София Ентъртейнмънт, 18.02.2020 г.
Йордан Кирилов (Ахил) срещу София Лайънс, 18.02.2020 г.
Валери Ассев (София Лайънс) срещу Олд Таймърс, 29.06.2020 г.
Николай Истатков (София Лайънс) срещу Олд Таймърс, 29.06.2020 г.
Йордан Кирилов (Ахил) срещу Виваком, 12.07.2020 г.
Преслав Неделчев (Енигма Фойерверк) срещу Мечките, 25.07.2020 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Джобтайгър Дюдс, 16.08.2020 г.
Георги Бързаков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Роботите, 22.08.2020 г.
Борис Тодоров (Бом Бок) срещу Драгънс, 12.09.2020 г.
Мартин Минковски (ЛА Бейкърс) срещу Олд Мамбас, 03.10.2020 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Джедай Мастърс, 18.10.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Кучетата от Младост, 25.10.2020 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Роботите, 12.12.2020 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Скай Уокърс, 05.01.2021 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 10.01.2021 г.
Петър Илиев (Алфа) срещу Драгънс, 17.01.2021 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Балкан Ботевград, 23.01.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Олд Таймърс, 23.01.2021 г.
Деян Юруков (Ахил) срещу Кучетата от Младост, 06.02.2021 г.
Александър Стоименов (Септември) срещу Ликуифайд, 07.02.2021 г.
Христо Велчев (Кабайерос) срещу Енигма Фойерверк, 08.02.2021 г.
Явор Рабовянски (Ероус) срещу Роботите, 08.02.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Форест Бойс Ботевград, 13.02.2021 г.
Деян Вълчев (Фантомс) срещу Дъ ЕкспендаБолс, 20.02.2021 г.
Милен Дудев (ФитСпо Баскет) срещу Ероус, 04.03.2021 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Карлсберг, 11.03.2021 г.
Людмил Ангелов (Карлсберг) срещу Балкан Ботевград, 03.04.2021 г.
Христо Велчев (Кабайерос) срещу Джобтайгър Дюдс, 17.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 25.04.2021 г.
Владимир Георгиев (Олд Таймърс) срещу Карлсберг, 26.04.2021 г.
Иван Иванов (ТН Машини) срещу Ахил, 09.05.2021 г.
Димитър Христов (ЛА Бейкърс) срещу Спейс Джемс, 22.05.2021 г.
Пламен Ангелов (Флай-Бай) срещу Драгънс, 22.05.2021 г.
Стефан Караганев (ФитСпо Баскет) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 22.05.2021 г.
Мартин Механджиев (Лъвовете) срещу Драгънс, 19.06.2021 г.
Мартин Минковски (ЛА Бейкърс) срещу Драгънс, 17.07.2021 г.
Георги Кръстев (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 04.10.2021 г.
Александър Илиев (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Карлсберг, 09.10.2021 г.
Ахмед Гомаа (Чармър Рейвънс) срещу Фюз Медия, 17.10.2021 г.