Борби – най-много в един мач

2865

Най-много в един мач - БорбиНа вашето внимание представяме всички състезатели, завършили с поне 23 борби в един мач от което и да е състезание на Националната аматьорска лига по баскетбол в историята:

44

Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 01.03.2021 г.

38

Петър Загоров (Булатса) срещу Алфа, 25.11.2018 г.

37

Иван Серафимов (Лъвовете 2020) срещу ТН Машини, 28.11.2021 г.

36

Рангел Праматаров (Фитстоун) срещу София Скай Уокърс, 01.07.2017 г.

35

Горан Кошанин (Фактор) срещу София Ентъртейнмънт, 05.02.2022 г.

34

Пеньо Нацкин (Перестройка ((Велико Търново)) срещу Ти Ес Ди Сървисиз-Троян, 04.06.2016 г.
Иван Бонев (София Ентъртейнмънт) срещу Джедай Мастърс, 01.07.2018 г.

33

Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 12.07.2020 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Движи Се-Проензи, 09.10.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Движи Се-Проензи, 27.05.2022 г.

32

Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу София Уориърс, 30.09.2018 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Скравена, 27.01.2019 г.

31

Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Паляците, 25.01.2020 г.
Георги Гаджев (Дървоядите) срещу Ликуифайд, 26.02.2022 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Аутбрейк, 05.03.2022 г.

30

Борис Станков (Дюдс) срещу Кралете, 26.03.2016 г.
Константин Касъров (Фитстоун) срещу Фантомс, 27.03.2016 г.
Стефан Пенков (Фитстоун) срещу София Хоукс, 24.06.2017 г.
Веселин Филчев (Атлетик 95 Куклен) срещу Джобтайгър Дюдс, 25.02.2018 г.
Никола Чучуков (София Уориърс) срещу АК-47-ърс, 06.07.2020 г.
Иван Стойчев (Балкан Ботевград) срещу Лъвовете 2020, 23.01.2022 г.
Калин Костадинов (Фантомс) срещу Бай Дъ Уей, 19.02.2022 г.
Владимир Спасов (Ликуифайд) срещу Лено, 06.03.2022 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Армада, 26.03.2022 г.

29

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Антураж, 21.02.2015 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Волтрон, 14.03.2017 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Олд Таймърс, 25.03.2017 г.
Владимир Гулев (Кабайерос) срещу София Ентъртейнмънт, 02.02.2019 г.
Владимир Миленков (Ботев 2012 В) срещу Пистолет, 16.03.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 11.12.2019 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012) срещу Лъвовете, 25.10.2020 г.
Димитър Павлов (Олд Мамбас) срещу Флай-Бай, 15.05.2021 г.
Антонио Илиев (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Лено, 22.05.2021 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Спейс Джемс, 13.06.2021 г.
Костас Папапанос (Пистолет) срещу Скай Уокърс, 24.10.2021 г.
Петър Крилатски (Балканъ) срещу Пистолет, 05.12.2021 г.
Ивайло Иванов (Кучетата от Младост) срещу Дъ ЕкспендаБолс, 06.02.2022 г.

28

Веселин Филчев (Атлетик 95 Куклен) срещу Паляците, 02.06.2018 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Ботев 2012 Б, 30.11.2019 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Дървоядите, 22.07.2020 г.
Дамян Стоянов (Спейс Джемс) срещу ЛА Бейкърс, 21.02.2021 г.
Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Лъвовете, 24.04.2021 г.
Елиа Найман (Пистолет) срещу Ботев 2012 Б, 25.04.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012) срещу Алфа, 26.06.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Чармър Рейвънс, 02.10.2021 г.
Теодор Александров (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 29.01.2022 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Движи Се-Проензи, 14.05.2022 г.

27

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Пейпър Кор Костенец, 23.03.2014 г.
Калоян Николов (Норт Уест) срещу Джедай Мастърс, 02.03.2015 г.
Асен Милушев (Паляците) срещу Мечките, 06.02.2016 г.
Калеб Акенс (Сборная) срещу Пинк Пантерс, 04.03.2018 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу София Ентъртейнмънт, 11.05.2019 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу София Ентъртейнмънт, 12.10.2019 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу София Ентъртейнмънт, 28.02.2021 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Джобтайгър Дюдс, 06.03.2021 г.
Горан Кошанин (Фактор) срещу Стрийт Бенгърс, 24.10.2021 г.
Горан Кошанин (Фактор) срещу Ботев 2012, 19.01.2022 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Армада, 20.02.2022 г.

26

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Норт Уест, 15.11.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу София Хоукс, 07.12.2014 г.
Филип Неделчев (Рапидо) срещу Антураж, 05.04.2015 г.
Георги Гулабчев (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 20.11.2016 г.
Никола Миков (София Скай Уокърс) срещу Фантомс, 01.04.2017 г.
Цветан Колев (Фантом Дюдс) срещу Стрийт Бенгърс, 25.06.2017 г.
Мартин Димов (Гуми-Нет) срещу София Хоукс, 04.11.2017 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Кабайерос, 19.01.2019 г.
Димитър Къндев (Скай Уокърс) срещу Ръш Баскетбол, 16.03.2019 г.
Георги Гаджев (Джобтайгър Дюдс) срещу София Ентъртейнмънт, 16.03.2019 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Кучетата от Младост Б, 27.03.2019 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Монстарс, 02.06.2019 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Ликуифайд, 19.10.2019 г.
Николай Тракийски (Ръш Баскетбол) срещу Мечките 2019, 03.11.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 12.01.2020 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Кучетата от Младост, 20.06.2020 г.
Любомир Орешаров (Енигма Фойерверк) срещу Бойз Фром Да Хууд, 22.06.2020 г.
Красимир Кирилов (Ахил) срещу ТН Машини, 28.06.2020 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Паляците, 02.08.2020 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Енигма Фойерверк, 04.10.2020 г.
Людмил Стоянов (Ботев 2012) срещу Балканъ, 10.10.2020 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу София Ентъртейнмънт, 03.04.2021 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 17.05.2021 г.
Васил Михайлов (София Ентъртейнмънт) срещу Балкан Ботевград, 10.10.2021 г.
Костас Папапанос (Пистолет) срещу Бом Бок, 17.10.2021 г.
Илиян Варзоев (Стрийт Бенгърс) срещу Лъвовете 2020, 20.11.2021 г.
Дамян Стоянов (Спейс Джемс) срещу Балканъ, 24.01.2022 г.
Ивайло Радев (АК-47-ърс) срещу Джедай Мастърс, 30.01.2022 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Драгънс, 30.01.2022 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Ероус, 12.03.2022 г.
Стефан Янев (ЛА Бейкърс) срещу София Уориърс, 02.04.2022 г.
Асен Попов (Стрийт Бенгърс-Даро Части) срещу Балкан Ботевград, 11.05.2022 г.

25

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Жан Плод, 14.02.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Олд Таймърс, 22.11.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу АктивТрейдс, 29.11.2015 г.
Цветан Колев (Фантомс) срещу Кучетата от Младост Б, 24.01.2016 г.
Маргарит Рунев (Спартанс) срещу Джедай Мастърс, 26.03.2016 г.
Богомил Дичев (Атлетик 95 (Куклен)) срещу Перущица, 22.05.2016 г.
Никола Миков (София Скай Уокърс) срещу Ръш Баскетбол, 21.02.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Блу Девилс, 09.03.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Бойз Фром Да Хууд, 13.05.2017 г.
Петър Попов (Кучетата от Младост) срещу Локомотив София, 17.06.2017 г.
Иван Бонев (София Ентъртейнмънт) срещу Кралете, 18.02.2018 г.
Емил Емилов (Любимец) срещу Джедай Мастърс, 11.03.2018 г.
Деян Михов (Кралете) срещу Виваком, 14.04.2018 г.
Момчил Маринов (Виваком) срещу Атлетик 95 Куклен, 21.10.2018 г.
Манол Миланов (Алфа) срещу Скай Уокърс, 03.11.2018 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Мечките, 04.11.2018 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу София Ентъртейнмънт, 25.01.2019 г.
Кирил Найденов (София Уориърс) срещу Скравена, 09.02.2019 г.
Борислав Стаменов (Трипъл-дабъл) срещу Рент Енд Гоу, 12.02.2019 г.
Росен Котев (Скай Уокърс) срещу Ръш Баскетбол, 14.12.2019 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Бом Бок, 14.12.2019 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Джобтайгър Дюдс, 15.02.2020 г.
Драгомир Енчев (Форест Бойс Ботевград) срещу Кучетата от Младост, 05.01.2021 г.
Никола Чучуков (София Уориърс) срещу АК-47-ърс, 16.01.2021 г.
Любомир Недков (Монстарс) срещу Лено, 07.02.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012) срещу Флай-Бай, 06.03.2021 г.
Ангел Динков (Алфа) срещу Спейс Джемс, 19.04.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Болърс 68, 17.10.2021 г.
Теодор Александров (ФитСпо Баскет) срещу Лъвовете 2020, 04.12.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Драгънс, 15.01.2022 г.
Камен Иванов (Хобитите) срещу Чармър Рейвънс, 20.02.2022 г.
Делян Ценков (София Ентъртейнмънт) срещу Лъвовете 2020, 28.02.2022 г.
Васил Александров (Болърс 68) срещу Аутбрейк, 03.04.2022 г.

24

Джордже Даскалович (Лъвовете) срещу Пейпър Кор Костенец, 19.01.2014 г.
Георги Гулабчев (Политехника) срещу Ботев 2012, 29.03.2015 г.
Валентин Кунторов (Олд Старс 22) срещу Спортни Настилки-Зуум Дизайн, 17.05.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 10.01.2016 г.
Никос Стамулис (БГО Софтуер) срещу Спартанс, 24.01.2016 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 08.05.2016 г.
Константин Касъров (Волтрон) срещу Ботев 2012 Б, 11.12.2016 г.
Стефан Димитров (Хебър (Пазарджик)) срещу Локомотив София, 03.03.2017 г.
Георги Найденов (Мечките (София)) срещу Спорт и здраве (Кърджали), 04.03.2017 г.
Константин Касъров (Паляците (София)) срещу Майна Таун (Пловдив), 04.03.2017 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу БГО Софтуер Булс, 18.03.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Атлетик 95 Куклен, 04.06.2017 г.
Владимир Петров (Ботев 2012) срещу София Хоукс, 08.10.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Ремонт Експерт, 04.12.2017 г.
Калеб Акенс (Сборная) срещу ТУ-Пловдив, 03.03.2018 г.
Денис Василев (Монстарс-ГоуТуАдминс) срещу Атлетик 95 Куклен, 04.03.2018 г.
Людмил Пиронков (Ботев 2012 Б) срещу Ремонт Експерт, 15.04.2018 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Стрийт Бенгърс, 30.06.2018 г.
Горан Кошанин (София Лайънс) срещу Паляците, 22.09.2018 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Виваком, 27.10.2018 г.
Мартин Георгиев (Форест Бойс Ботевград) срещу Ръш Баскетбол, 18.11.2018 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Гуми-Нет, 14.12.2018 г.
Владимир Спасов (Ликуифайд) срещу Септември, 09.03.2019 г.
Евгени Вълчев (Бойз Фром Да Хууд) срещу АК-47-ърс, 24.03.2019 г.
Георги Колев (София Хоукс) срещу Кучетата от Младост, 18.05.2019 г.
Любомир Орешаров (Енигма Фойерверк) срещу Баш-Тийм, 19.06.2019 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Монстарс, 26.10.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Балкан Ботевград, 06.11.2019 г.
Виктор Владов (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 02.02.2020 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Ръш Баскетбол, 22.02.2020 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 19.07.2020 г.
Христо Гатев (Паляците) срещу Лъвовете, 09.08.2020 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Паляците, 09.01.2021 г.
Мартин Димитров (Лено) срещу Енигма Фойерверк, 03.04.2021 г.
Георги Кръстев (ФитСпо Баскет) срещу Роботите, 14.11.2021 г.
Димитър Минев (Ботев 2012) срещу Енигма Фойерверк, 05.01.2022 г.
Преслав Христов (Балканъ) срещу Спейс Джемс, 24.01.2022 г.
Иван Ценов (Ероус) срещу Лъвовете 2020, 12.02.2022 г.
Петър Загоров (Флай-Бай) срещу Болърс 68, 06.03.2022 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Аутбрейк, 12.03.2022 г.
Юлиан Павлов (Пистолет) срещу Мечките, 19.03.2022 г.
Мартин Горунов (Спейс Джемс) срещу Скай Уокърс, 29.05.2022 г.

23

Александър Иванов (София Спартанс) срещу Блейдс, 22.06.2014 г.
Иван Коцев (Слава 99) срещу Костенец, 11.10.2014 г.
Йордан Георгиев (Политехника) срещу Кучетата от Младост, 31.10.2015 г.
Ангел Ташков (Дефект-Вип Рипеър) срещу АктивТрейдс, 19.03.2016 г.
Йордан Иванов (София Спартанс) срещу Лъвовете, 16.05.2016 г.
Георги Гулабчев (Политехника (София)) срещу Велико Търново, 04.06.2016 г.
Георги Дангалаков (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу Дървоядите, 03.07.2016 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Атлетик 95 Куклен, 23.10.2016 г.
Руслан Брезов (Дървоядите-Рафи) срещу Монстарс, 03.12.2016 г.
Мартин Слаев (Блу Девилс) срещу София Скай Уокърс, 09.12.2016 г.
Петър Попов (Кучетата от Младост Б) срещу София Ентъртейнмънт, 03.01.2017 г.
Красимир Кирилов (Рейнджърс) срещу Кучетата от Младост, 08.01.2017 г.
Калоян Николов (Норт Уест) срещу Ероус, 26.01.2017 г.
Константин Касъров (Паляците (София)) срещу Атлетик 95 Куклен, 05.03.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу София Скай Уокърс, 01.04.2017 г.
Васил Костов (София Лайънс) срещу София Хоукс, 29.04.2017 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Бойз Фром Да Хууд, 20.05.2017 г.
Павел Антонов (Ботев 2012) срещу Стрийт Бенгърс, 11.06.2017 г.
Александър Анастасов (Ремонт Експерт) срещу София Уориърс, 01.11.2017 г.
Владимир Гулев (Любимец) срещу София Уориърс, 03.12.2017 г.
Николай Василев (Кралете) срещу Рапидо Куриери, 10.12.2017 г.
Веселин Филчев (Атлетик 95 Куклен) срещу Монстарс-ГоуТуАдминс, 07.01.2018 г.
Кристиян Шотев (Монстарс-ГоуТуАдминс) срещу Кралете, 25.02.2018 г.
Людмил Пиронков (Ботев 2012 Б) срещу Скравена, 18.03.2018 г.
Александър Анастасов (Ремонт Експерт) срещу Ръш Баскетбол, 25.03.2018 г.
Саша Стаменов (Ботев 2012) срещу ТН Машини, 23.06.2018 г.
Красимир Кръстев (Ботев 2012 В) срещу Кобилдър Викингс, 18.11.2018 г.
Тодор Димитров (Булатса) срещу Алфа, 25.11.2018 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Компир, 26.11.2018 г.
Петър Бойдев (Фаворит-Кърджали) срещу ТН Машини, 08.12.2018 г.
Джеймисън Ъркхарт (Септември) срещу Ръш Баскетбол, 18.12.2018 г.
Джордже Даскалович (Паляците) срещу Атлетик 95 Куклен, 10.02.2019 г.
Стефан Пенков (ТН Машини) срещу Кабайерос, 16.02.2019 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Мечките, 17.02.2019 г.
Джеймисън Ъркхарт (Септември) срещу Скай Уокърс, 24.02.2019 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Кобилдър Викингс, 09.03.2019 г.
Красимир Кирилов (Ахил) срещу Ботев 2012, 30.03.2019 г.
Евгени Вълчев (Бойз Фром Да Хууд) срещу София Уориърс, 18.05.2019 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Ботев 2012 Б, 08.06.2019 г.
Димитър Гатев (В.И.С.) срещу Енигма Фойерверк, 14.07.2019 г.
Никола Чучуков (София Уориърс) срещу Кралете, 28.09.2019 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012) срещу В.И.С., 06.10.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 19.11.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 26.11.2019 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Мечките 2019, 08.12.2019 г.
Никола Чучуков (София Уориърс) срещу Стрийт Бенгърс, 18.01.2020 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Дървоядите, 11.07.2020 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Ахил, 19.07.2020 г.
Велизар Стефанов (Монстарс) срещу Паляците, 08.08.2020 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу София Ентъртейнмънт, 24.10.2020 г.
Нелсон Бориславов (София Ентъртейнмънт) срещу Лено, 19.12.2020 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Спейс Джемс, 31.01.2021 г.
Николай Стайков (Спейс Джемс) срещу Пистолет, 31.01.2021 г.
Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Пистолет, 14.02.2021 г.
Александър Ангелов (Миньор 2015 (Перник)) срещу Форест Бойс Ботевград, 28.02.2021 г.
Николай Велков (Ликуифайд) срещу Кобилдър Викингс, 07.03.2021 г.
Антонио Илиев (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Мечките, 16.03.2021 г.
Георги Кръстев (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Карлсберг, 17.03.2021 г.
Николай Стайков (Спейс Джемс) срещу Драгънс, 05.04.2021 г.
Георги Кръстев (Норт Уест-Глобал Тест) срещу ТН Машини, 10.04.2021 г.
Йордан Тошев (Спейс Джемс) срещу Лъвовете, 11.04.2021 г.
Борислав Гачев (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Лено, 17.04.2021 г.
Калеб Акенс (Фантомс) срещу Дървоядите, 25.04.2021 г.
Светослав Василев (Лъвовете) срещу Ботев 2012 Б, 08.05.2021 г.
Владимир Гулев (Кабайерос) срещу Дъ ЕкспендаБолс, 16.05.2021 г.
Пламен Ангелов (Флай-Бай) срещу Драгънс, 22.05.2021 г.
Добри Зрънчев (Бом Бок) срещу Джедай Мастърс, 29.05.2021 г.
Калеб Акенс (Роботите) срещу АК-47-ърс, 13.06.2021 г.
Владимир Георгиев (Паляците) срещу ЛА Бейкърс, 18.07.2021 г.
Ивайло Радев (АК-47-ърс) срещу Пистолет, 21.11.2021 г.
Васил Михайлов (София Ентъртейнмънт) срещу ТН Машини, 05.12.2021 г.
Горан Кошанин (Фактор) срещу Ероус, 06.12.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Чармър Рейвънс, 19.12.2021 г.
Джордже Даскалович (Паляците) срещу Карлсберг, 08.01.2022 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Фантомс, 15.01.2022 г.
Асен Попов (Стрийт Бенгърс-Даро Части) срещу ФитСпо Баскет, 23.01.2022 г.
Марио Юруков (София Ентъртейнмънт) срещу Лъвовете 2020, 28.02.2022 г.
Мартин Раднев (Бом Бок) срещу ЛА Бейкърс, 02.03.2022 г.
Йордан Тошев (Спейс Джемс) срещу Джедай Мастърс, 13.03.2022 г.
Юлиан Павлов (Пистолет) срещу АК-47-ърс, 13.03.2022 г.
Теодор Александров (ФитСпо Баскет) срещу Лъвовете 2020, 26.03.2022 г.
Мартин Механджиев (Скай Уокърс) срещу Джедай Мастърс, 09.04.2022 г.
Никола Цветанов (Стрийт Бенгърс-Даро Части) срещу Ероус, 13.04.2022 г.
Горан Кошанин (Фактор) срещу Енигма Фойерверк, 18.04.2022 г.