НАЛБ: 23-29.09.2019 година

338

Днес, Понеделник, 23.09.2019 година, стартира първенството на Националната аматьорска лига по баскетбол за сезон 2019/2020.

ТУК може да откриете пълната информация относно четирите дивизии, в които ще бъдат разделени отборите в първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация и относно старта на първенството, жребия и програмата до 06.10.2019 година включително.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в четвърта дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в трета дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците във втора дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете повече информация за последните промени преди старта на първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020 – един отбор променя името и емблемата си, а друг – само емблемата си.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в първа дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

Всички резултати досега: Резултати.

Временните класирания във всяка от четирите дивизии: Класиране.

За тези, които няма да могат да присъстват в залата, за да станат свидетели на срещите на живо, отново предоставяме добре познатите начини да бъдете с нас.

Ето я и програмата за първата седмица (23.09.-29.09.2019 година):

23.09.2019 година, Понеделник – Овергаз Арена
20:45 Мечките – Ремонт Експерт (3)
22:15 Форест Бойс Ботевград – Трипъл-дабъл (3)

24.09.2019 година, Вторник – Овергаз Арена
20:45 Септември – Ръш Баскетбол (4)
22:15 Монстарс – Паляците (2)

25.09.2019 година, Сряда – Овергаз Арена
20:45 Скай Уокърс – Олд Мамбас (4)
22:15 Миньор 2015 (Перник) – Дървоядите (2)

28.09.2019 година, Събота – Овергаз Арена
8:30 Джобтайгър Дюдс – Кабайерос (2)
10:00 ТН Машини – Балкан Ботевград (1)
11:45 ФитСпо Баскет – Виваком (1)
13:30 Бом Бок – Спейс Джемс (4)
15:15 Ботев 2012 Б – Кучетата от Младост (2)
17:00 Олд Таймърс – Ботев 2012 (1)
18:45 АК-47-ърс – Стрийт Бенгърс (3)
20:30 Алфа – Пистолет (4)
22:15 Кралете – София Уориърс (3)

29.09.2019 година, Неделя – Овергаз Арена
8:30 Кучетата от Младост Б – Енигма Фойерверк (3)
10:00 Мечките 2019 – Ликуифайд (4)
11:45 Атлетик 95 Куклен – София Ентъртейнмънт (2)
13:30 Булатса – Кобилдър Викингс (4)
15:15 Скравена – Фантомс (2)
17:00 Норт Уест-Глобал Тест – Ахил (1)
18:45 Карлсберг – Ероус (1)
20:30 Джедай Мастърс – Бойз Фром Да Хууд (3)
22:15 В.И.С. – София Лайънс (1)

В скоби е изписана и дивизията, от която е съответният мач.

ТУК можете да откриете пълната програма. Натиснете върху дадена среща за повече информация, включително линк за статистиката от двубоя, а след края му – пълен видеозапис, снимки от срещата и обобщена статистика.

Всички срещи ще бъдат излъчени на живо в канала на НАЛБ в YouTube. Линк за „Live Stream“-а на НАЛБhttps://www.youtube.com/embed/live_stream?channel=UCKgjDIzjGRvEdqLjjpC-B_w&vq=hd1080&hd=1&autoplay=1 и https://www.youtube.com/user/nalbbg/live. Малко след всяка среща записът от нея може да бъде намиран в канала на НАЛБ в YouTube – https://www.youtube.com/user/nalbbg/videos.

Не пропускайте да ни следите и във Фейсбук, където публикуваме актуална информация след всяка среща: https://www.facebook.com/NALB.BG