НАЛБ: 30.09.-06.10.2019 година

335

Днес, Понеделник, 30.09.2019 година, стартира втората седмица от първенството на Националната аматьорска лига по баскетбол за сезон 2019/2020.

ТУК може да откриете пълната информация относно четирите дивизии, в които са разделени отборите в първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация и относно старта на първенството, жребия и програмата до 06.10.2019 година включително.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в четвърта дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в трета дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците във втора дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете повече информация за последните промени преди старта на първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020 – един отбор променя името и емблемата си, а друг – само емблемата си.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в първа дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

Всички резултати досега: Резултати.

Временните класирания във всяка от четирите дивизии: Класиране.

За тези, които няма да могат да присъстват в залата, за да станат свидетели на срещите на живо, отново предоставяме добре познатите начини да бъдете с нас.

Ето я и програмата за втората седмица (30.09.-06.10.2019 година):

30.09.2019 година, Понеделник – Овергаз Арена
20:45 Кучетата от Младост Б – Мечките (3)
22:15 София Уориърс – Стрийт Бенгърс (3)

01.10.2019 година, Вторник – Овергаз Арена
20:45 София Лайънс – Норт Уест-Глобал Тест (1)
22:15 АК-47-ърс – Енигма Фойерверк (3)

02.10.2019 година, Сряда – Овергаз Арена
20:45 Олд Таймърс – Ероус (1)
22:15 Миньор 2015 (Перник) – Паляците (2)

05.10.2019 година, Събота – Овергаз Арена
18:45 ФитСпо Баскет – Балкан Ботевград (1)
20:30 Трипъл-дабъл – Кралете (3)
22:15 Фантомс – Кабайерос (2)

06.10.2019 година, Неделя – Овергаз Арена
8:30 Джобтайгър Дюдс – София Ентъртейнмънт (2)
10:00 Монстарс – Кучетата от Младост (2)
11:45 Ахил – Виваком (1)
13:30 ТН Машини – Карлсберг (1)
15:15 Атлетик 95 Куклен – Ботев 2012 Б (2)
17:00 В.И.С. – Ботев 2012 (1)
18:45 Дървоядите – Скравена (2)
20:30 Форест Бойс Ботевград – Бойз Фром Да Хууд (3)
22:15 Джедай Мастърс – Ремонт Експерт (3)

В скоби е изписана и дивизията, от която е съответният мач.

ТУК можете да откриете пълната програма. Натиснете върху дадена среща за повече информация, включително линк за статистиката от двубоя, а след края му – пълен видеозапис, снимки от срещата и обобщена статистика.

Всички срещи ще бъдат излъчени на живо в канала на НАЛБ в YouTube. Линк за „Live Stream“-а на НАЛБhttps://www.youtube.com/embed/live_stream?channel=UCKgjDIzjGRvEdqLjjpC-B_w&vq=hd1080&hd=1&autoplay=1 и https://www.youtube.com/user/nalbbg/live. Малко след всяка среща записът от нея може да бъде намиран в канала на НАЛБ в YouTube – https://www.youtube.com/user/nalbbg/videos.

Не пропускайте да ни следите и във Фейсбук, където публикуваме актуална информация след всяка среща: https://www.facebook.com/NALB.BG