НАЛБ: 7-13.10.2019 година

384

Днес, Понеделник, 07.10.2019 година, стартира третата седмица от първенството на Националната аматьорска лига по баскетбол за сезон 2019/2020.

ТУК може да откриете пълната информация относно четирите дивизии, в които са разделени отборите в първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в четвърта дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в трета дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците във втора дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

ТУК ще откриете повече информация за последните промени преди старта на първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020 – един отбор променя името и емблемата си, а друг – само емблемата си.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в първа дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2019/2020.

Всички резултати досега: Резултати.

Временните класирания във всяка от четирите дивизии: Класиране.

За тези, които няма да могат да присъстват в залата, за да станат свидетели на срещите на живо, отново предоставяме добре познатите начини да бъдете с нас.

Ето я и програмата за третата седмица (07.10.-13.10.2019 година):

07.10.2019 година, Понеделник – Овергаз Арена
20:45 АК-47-ърс — Мечките (3)
22:15 Мечките 2019 — Булатса (4)

08.10.2019 година, Вторник – Овергаз Арена
20:45 В.И.С. — Ероус (1)
22:15 Миньор 2015 (Перник) — Кучетата от Младост (2)

09.10.2019 година, Сряда – Овергаз Арена
20:45 Септември — Олд Мамбас (4)
22:15 Олд Таймърс — ТН Машини (1)

12.10.2019 година, Събота – Овергаз Арена
8:30 Пистолет — Спейс Джемс (4)
10:00 Дървоядите — Паляците (2)
11:45 Джедай Мастърс — Кучетата от Младост Б (3)
13:30 Монстарс — Атлетик 95 Куклен (2)
15:15 Фантомс — София Ентъртейнмънт (2)
17:00 Джобтайгър Дюдс — Ботев 2012 Б (2)
18:45 ФитСпо Баскет — Карлсберг (1)
20:30 Скай Уокърс — Кобилдър Викингс (4)
22:15 София Уориърс — Енигма Фойерверк (3)

13.10.2019 година, Неделя – Овергаз Арена
8:30 Ръш Баскетбол — Алфа (4)
10:00 Форест Бойс Ботевград — Ремонт Експерт (3)
11:45 Ахил — Балкан Ботевград (1)
13:30 Норт Уест-Глобал Тест — Виваком (1)
15:15 Скравена — Кабайерос (2)
17:00 Кралете — Стрийт Бенгърс (3)
18:45 София Лайънс — Ботев 2012 (1)
20:30 Трипъл-дабъл — Бойз Фром Да Хууд (3)
22:15 Бом Бок — Ликуифайд (4)

В скоби е изписана и дивизията, от която е съответният мач.

ТУК можете да откриете пълната програма. Натиснете върху дадена среща за повече информация, включително линк за статистиката от двубоя, а след края му – пълен видеозапис, снимки от срещата и обобщена статистика.

Всички срещи ще бъдат излъчени на живо в канала на НАЛБ в YouTube. Линк за „Live Stream“-а на НАЛБhttps://www.youtube.com/embed/live_stream?channel=UCKgjDIzjGRvEdqLjjpC-B_w&vq=hd1080&hd=1&autoplay=1 и https://www.youtube.com/user/nalbbg/live. Малко след всяка среща записът от нея може да бъде намиран в канала на НАЛБ в YouTube – https://www.youtube.com/user/nalbbg/videos.

Не пропускайте да ни следите и във Фейсбук, където публикуваме актуална информация след всяка среща: https://www.facebook.com/NALB.BG