Програма за първите 2 кръга от първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021

1037

Стартът на първенството за сезон 2020/2021 в Националната аматьорска лига по баскетбол наближава.

ТУК може да откриете пълна информация относно участващите в първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021 отбори, разделението на отборите по дивизии, както и жребия, който беше изтеглен на 13.09.2020 година.

Съвсем скоро очаквайте съставите на отборите. Скоро очаквайте и пълната програма за целия редовен сезон. До броени дни и сайтът на НАЛБ ще бъде напълно подготвен за стартиращото след малко повече от една седмица първенство.

Сега на вашето внимание представяме и програмата за първите 2 кръга от редовния сезон в първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021 (ТУК може да откриете формата за шампионата). В скоба след всеки двубой е изписана и съответната дивизия.

Първи кръг (26.09.-04.10.2020 година)

26.09.2020 година, Събота – Овергаз Арена

9:30 Трипъл-дабъл – Дъ ЕкспендаБолс (2)
11:15 Лъвовете – Спейс Джемс (4)
13:00 Ероус – Балкан Ботевград (1)
14:45 Ахил – Миньор 2015 (Перник) (1)
16:30 Джедай Мастърс – Кралете (3)
18:15 АК-47-ърс – Викингс (3)

27.09.2020 година, Неделя – Овергаз Арена

9:30 Стрийт Бенгърс – Ръш Баскетбол (3)
11:15 ФитСпо Баскет – Карлсберг (1)
13:00 Булатса – Алфа (4)
14:45 Скай Уокърс – Ликуифайд (3)
16:30 Кучетата от Младост – Форест Бойс Ботевград (1)
18:15 Фантомс – Паляците (2)

03.10.2020 година, Събота – Овергаз Арена

9:30 Чармър Рейвънс – Драгънс (4)
11:15 Олд Таймърс – ТН Машини (1)
13:00 Ботев 2012 – Ботев 2012 Б (4)
14:45 Балканъ – Пистолет (4)
16:30 ЛА Бейкърс – Олд Мамбас (4)
18:15 Джобтайгър Дюдс – Лено (2)

04.10.2020 година, Неделя – Овергаз Арена

9:30 Септември – София Уориърс (3)
11:15 Енигма Фойерверк – Дървоядите (2)
13:00 Мечките – София Ентъртейнмънт (2)
14:45 Норт Уест-Глобал Тест – Роботите (1)
16:30 Кучетата от Младост Б – Бом Бок (3)
18:15 Монстарс – Кабайерос (2)

Втори кръг (05.10.-11.10.2020 година)

05.10.2020 година, Понеделник – Овергаз Арена

20:45 Миньор 2015 (Перник) – Ероус (1)
22:15 Балкан Ботевград – Форест Бойс Ботевград (1)

06.10.2020 година, Вторник – Овергаз Арена

20:45 Лъвовете – Олд Мамбас (4)
22:15 ФитСпо Баскет – Роботите (1)

07.10.2020 година, Сряда – Овергаз Арена

20:45 Енигма Фойерверк – Дъ ЕкспендаБолс (2)
22:15 Спейс Джемс – Чармър Рейвънс (4)

10.10.2020 година, Събота – Овергаз Арена

8:30 Кралете – Ликуифайд (3)
10:00 Кабайерос – Паляците (2)
11:45 Ръш Баскетбол – Джедай Мастърс (3)
13:30 Ботев 2012 – Балканъ (4)
15:15 Фантомс – Лено (2)
17:00 Джобтайгър Дюдс – Мечките (2)
18:45 ЛА Бейкърс – Пистолет (4)
20:30 Трипъл-дабъл – София Ентъртейнмънт (2)
22:15 Скай Уокърс – Бом Бок (3)

11.10.2020 година, Неделя – Овергаз Арена

8:30 Кучетата от Младост – ТН Машини (1)
10:00 Драгънс – Алфа (4)
11:45 Ахил – Карлсберг (1)
13:30 Дървоядите – Монстарс (2)
15:15 Булатса – Ботев 2012 Б (4)
17:00 Кучетата от Младост Б – Септември (3)
18:45 АК-47-ърс – София Уориърс (3)
20:30 Олд Таймърс – Норт Уест-Глобал Тест (1)
22:15 Стрийт Бенгърс – Викингс (3)

Защото обичаме това, което правим!

От любов към играта!

НАЛБ