Първенството на НАЛБ за сезон 2021/2022 – жребий и програма за първите 2 кръга

1016

Днес, 18.09.2021 година, по време на техническата конференция за първенството на Националната аматьорска лига по баскетбол през сезон 2021/2022 беше изтеглен жребият за шампионата.

Техническата конференция беше разделена на 4 части – за всяка дивизия, спазвайки напълно всички противоепидемични мерки. Благодарим на всички за участието! Използваме възможността да благодарим сърдечно на всички участници, фенове и приятели за подкрепата през последните години и имайки предвид всички препятствия, през които се налага да преминаваме в последно време!

Както вече знаете, в единадесетия сезон на НАЛБ – сезон 2021/2022 – участие ще вземат 45 отбора. 11 от тях ще се състезават в първа дивизия, по 12 във втора и трета, а в четвърта – 10.

ТУК може да откриете пълна информация по въпроса. Именно във въпросния материал, както и в цитираните в него предходни 2 ще откриете подробна информация и за ситуацията във всяка една от дивизиите в първенството на НАЛБ за сезон 2021/2022.

Сега на вашето внимание представяме и какво отреди жребият:

Първа дивизия

1. ТН Машини
2. Роботите
3. Стрийт Бенгърс
4. Фактор
5. София Ентъртейнмънт
6. Балкан Ботевград
7. Лъвовете 2020
8. Енигма Фойерверк
9. Ботев 2012
10. ФитСпо Баскет
11. Ероус

Схемата за първите 2 кръга:

Първи кръг

3 – 10
5 – 8
7 – 6
9 – 4
11 – 2
1 – почива

Втори кръг

2 – 9
4 – 7
6 – 5
8 – 3
10 – 1
11 – почива

Втора дивизия

1. Дървоядите
2. Ликуифайд
3. Кобилдър Викингс
4. Кучетата от Младост
5. Дъ ЕкспендаБолс
6. Карлсберг
7. Фантомс
8. Паляците
9. Бай Дъ Уей
10. Лено
11. Джобтайгър Дюдс
12. Монстарс

Схемата за първите 2 кръга:

Първи кръг

1 – 12
3 – 10
5 – 8
7 – 6
9 – 4
11 – 2

Втори кръг

2 – 9
4 – 7
6 – 5
8 – 3
10 – 1
12 – 11

Трета дивизия

1. Балканъ
2. Скай Уокърс
3. Мечките
4. Бом Бок
5. Пистолет
6. Кралете
7. София Уориърс
8. ЛА Бейкърс
9. Ръш Баскетбол
10. Спейс Джемс
11. Джедай Мастърс
12. АК-47-ърс

Схемата за първите 2 кръга:

Първи кръг

1 – 12
3 – 10
5 – 8
7 – 6
9 – 4
11 – 2

Втори кръг

2 – 9
4 – 7
6 – 5
8 – 3
10 – 1
12 – 11

Четвърта дивизия

1. Чармър Рейвънс
2. Флай-Бай
3. Армада
4. Хобитите
5. Аутбрейк
6. Фюз Медия
7. Драгънс
8. Болърс 68
9. Движи Се-Проензи
10. Ботев 2012 Б

Схемата за първите 2 кръга:

Първи кръг

1 – 10
3 – 8
5 – 6
7 – 4
9 – 2

Втори кръг

2 – 7
4 – 5
6 – 3
8 – 1
10 – 9

Програмата за първите 2 кръга беше изготвена още по време на техническата конференция (в скоба след всеки двубой е изписана и съответната дивизия):

Първи кръг (25.09.-03.10.2021 година)

25.09.2021 година, Събота – Уинбет Арена

10:00 Балканъ – АК-47-ърс (3)
12:00 Мечките – Спейс Джемс (3)
14:00 Ръш Баскетбол – Бом Бок (3)
16:00 Джедай Мастърс – Скай Уокърс (3)
18:00 Лъвовете 2020 – Балкан Ботевград (1)

26.09.2021 година, Неделя – Уинбет Арена

10:00 Аутбрейк – Фюз Медия (4)
12:00 Джобтайгър Дюдс – Ликуифайд (2)
14:00 София Ентъртейнмънт – Енигма Фойерверк (1)
16:00 Ероус – Роботите (1)
18:00 Драгънс – Хобитите (4)

02.10.2021 година, Събота – Уинбет Арена

10:00 Армада – Болърс 68 (4)
12:00 Чармър Рейвънс – Ботев 2012 Б (4)
14:00 Фантомс – Карлсберг (2)
16:00 Ботев 2012 – Фактор (1)
18:00 Стрийт Бенгърс – ФитСпо Баскет (1)
20:00 Дървоядите – Монстарс (2)

03.10.2021 година, Неделя – Уинбет Арена

10:00 Движи Се-Проензи – Флай-Бай (4)
12:00 София Уориърс – Кралете (3)
14:00 Пистолет – ЛА Бейкърс (3)
16:00 Кобилдър Викингс – Лено (2)
18:00 Дъ ЕкспендаБолс – Паляците (2)
20:00 Бай Дъ Уей – Кучетата от Младост (2)

Втори кръг (04.10.-10.10.2021 година)

04.10.2021 година, Понеделник – Уинбет Арена

20:00 ФитСпо Баскет – ТН Машини (1)
21:30 Енигма Фойерверк – Стрийт Бенгърс (1)

06.10.2021 година, Сряда – Уинбет Арена

20:00 Фактор – Лъвовете 2020 (1)
21:30 Кучетата от Младост – Фантомс (2)

09.10.2021 година, Събота – Уинбет Арена

8:30 Бом Бок – София Уориърс (3)
10:00 Спейс Джемс – Балканъ (3)
11:45 Ботев 2012 Б – Движи Се-Проензи (4)
13:30 АК-47-ърс – Джедай Мастърс (3)
15:15 Роботите – Ботев 2012 (1)
17:00 Скай Уокърс – Ръш Баскетбол (3)
18:45 Карлсберг – Дъ ЕкспендаБолс (2)
20:30 Фюз Медия – Армада (4)
22:15 Монстарс – Джобтайгър Дюдс (2)

10.10.2020 година, Неделя – Уинбет Арена

8:30 Ликуифайд – Бай Дъ Уей (2)
10:00 Флай-Бай – Драгънс (4)
11:45 Хобитите – Аутбрейк (4)
13:30 Балкан Ботевград – София Ентъртейнмънт (1)
15:15 Лено – Дървоядите (2)
17:00 Паляците – Кобилдър Викингс (2)
18:45 Болърс 68 – Чармър Рейвънс (4)
20:30 ЛА Бейкърс – Мечките (3)
22:15 Кралете – Пистолет (3)

Максимално скоро отборите ще получат и пълната си програма до края на сезон 2021/2022.

Подготовката за сезон 2021/2022 в НАЛБ продължава да тече с пълна сила и вече е на финалната права.

Благодарим за съдействието на партньорите ни от ReBrand!

Благодарение на сътрудничеството си и с Winbet Sport & Event Centre ще имаме възможността да обърнем внимание на всеки един детайл.

Не се съмнявайте, че ще го направим.

НАЛБ х От любов към играта! x ReBrand x airball.bg

Благодарим отново на ReBrand за професионализма и съдействието по отношение на брандирането на Winbet Sport & Event Centre!

Трябва да отбележим и че сезон 2021/2022 ще е десетият пореден, в който си партнираме с airball.bg (сътрудничеството ни датира от сезон 2012/2013 и на практика не сме имали съвместна дейност само в първия сезон на НАЛБ – сезон 2011/2012).

За съжаление отново трябва да уведомим и всички фенове, че сезон 2021/2022 също ще стартира без публика и при спазване на всички противоепидемични мерки, наложени от страна на компетентните органи в Република България.

Очаквайте и пълно представяне на отборите.

Използваме възможността и да благодарим на всички медийни партньори и особено на Sportal.bg за успешното сътрудничество в последните години и огромния интерес към НАЛБ!

Защото обичаме това, което правим!

От любов към играта!

НАЛБ