Статистика, видео и снимки

Статистика на живо

Статистика

Снимки

При 10.8 секунди до края на четвъртата част при резултат 81:77 в полза на ФитСпо Баскет треньорът (и ръководител) на Стрийт Бенгърс-Даро Части призовава членовете на своя отбор да не довършат срещата, като информира и старши съдията за решението си мачът да не продължи. Поради този факт е присъдена служебна загуба за Стрийт Бенгърс-Даро Части и официалният резултат от двубоя е 20:0 в полза на ФитСпо Баскет.

Статистиката от срещата за ФитСпо Баскет се запазва.

Отборът на Стрийт Бенгърс-Даро Части е отстранен от мероприятията на НАЛБ. Членовете на отбора на Стрийт Бенгърс-Даро Части, участвали във въпросната среща са отстранени от мероприятията на НАЛБ и няма да имат възможността да бъдат картотекирани в никой отбор поне в упоменатия в Дисциплинарния правилник срок.

Зала

Уинбет Арена
Вход - парк „Военна академия“, ул. „Хан Омуртаг“ 36-42, 1124 Оборище, София, България