Коефициент – най-много в един мач

3066

Най-много в един мач - КоефициентНа вашето внимание представяме всички състезатели, завършили с поне 47 коефициент в един мач от което и да е състезание на Националната аматьорска лига по баскетбол в историята:

87

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 01.11.2014 г.

78

Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 20.02.2021 г.

73

Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Лъвовете, 24.04.2021 г.
Георги Кръстев (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 04.10.2021 г.

72

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Антураж, 21.02.2015 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 12.07.2020 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012) срещу Лъвовете, 25.10.2020 г.

71

Петър Загоров (Булатса) срещу Алфа, 25.11.2018 г.

70

Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 11.12.2019 г.
Илиян Варзоев (Стрийт Бенгърс) срещу Лъвовете 2020, 20.11.2021 г.

68

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Норт Уест, 15.11.2014 г.
Филип Неделчев (Рапидо) срещу Ентъртейнмънт, 07.06.2015 г.
Христо Гатев (Паляците) срещу Лъвовете, 09.08.2020 г.

67

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Хелга, 13.10.2014 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 01.03.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Кралете, 04.12.2021 г.

65

Христо Цеков (Ботев 2012) срещу София Уориърс, 16.06.2018 г.

64

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Дървоядите, 01.06.2014 г.

63

Калоян Николов (Норт Уест) срещу Джедай Мастърс, 02.03.2015 г.
Георги Дангалаков (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу Дървоядите, 03.07.2016 г.
Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Флай-Бай, 30.01.2021 г.
Марин Маринов (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.03.2021 г.
Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Ботев 2012 Б, 15.05.2021 г.

62

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 08.05.2016 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 15.05.2016 г.
Георги Кръстев (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Кучетата от Младост, 19.01.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Пистолет, 09.01.2022 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Фантомс, 15.01.2022 г.

61

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу София Хоукс, 07.12.2014 г.
Ерик Димитров (Шампион 2014 (Перник)) срещу София Ентъртейнмънт, 15.07.2017 г.
Костадин Методиев (Балкан Ботевград) срещу Скай Уокърс, 17.03.2018 г.
Дамян Стоянов (Олд Таймърс) срещу Торнадо, 01.04.2018 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Любимец, 10.07.2018 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Ероус, 24.06.2020 г.

60

Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Лъвовете, 13.03.2021 г.

59

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Политехника, 24.11.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу София Спартанс, 29.11.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу АктивТрейдс, 29.11.2015 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Ентъртейнмънт, 26.06.2016 г.
Рангел Праматаров (Фитстоун) срещу София Скай Уокърс, 01.07.2017 г.

58

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 03.10.2015 г.
Свилен Симанов (Трипъл-дабъл) срещу Мечките, 12.08.2020 г.

57

Хрисимир Димитров (София Суперсоникс) срещу Блейдс, 22.02.2015 г.
Нестор Несторов
(Рейнджърс) срещу София Скай Уокърс, 05.07.2017 г.
Мариян Николов (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 08.12.2018 г.
Борис Матраков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу София Лайънс, 14.01.2020 г.
Любомир Недков (Монстарс) срещу Лено, 07.02.2021 г.
Борис Матраков (ФитСпо Баскет) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 12.05.2021 г.
Павел Мангуров (Ахил) срещу Драгънс, 04.07.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 04.10.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Ботев 2012 Б, 11.12.2021 г.

56

Николай Мораров (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу Антураж, 10.11.2014 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу Стрийт Бенгърс, 23.02.2019 г.
Красимир Кирилов (Ахил) срещу Ботев 2012, 30.03.2019 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Монстарс, 07.02.2021 г.
Димитър Христов (ЛА Бейкърс) срещу Спейс Джемс, 22.05.2021 г.
Калоян Панчев (Ероус) срещу ТН Машини, 22.05.2021 г.

55

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Брикс, 07.02.2015 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 31.01.2016 г.
Момчил Маринов (Виваком) срещу София Скай Уокърс, 20.11.2016 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Олд Таймърс, 25.03.2017 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Ботев 2012 Б, 30.11.2019 г.
Марин Маринов (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.04.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 10.04.2021 г.
Васил Михайлов (София Ентъртейнмънт) срещу Балкан Ботевград, 10.10.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Лъвовете 2020, 04.12.2021 г.

54

Валери Ассев (София Лайънс) срещу София Хоукс, 18.10.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Спортни Настилки-Зуум Дизайн, 06.12.2014 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Политехника, 05.12.2015 г.
Хрисимир Димитров (Брикс) срещу Ботев 2012, 11.02.2017 г.
Александър Герин (Компир) срещу Виваком, 26.11.2017 г.
Иван Бонев (София Ентъртейнмънт) срещу Джедай Мастърс, 01.07.2018 г.
Иван Томов (Кучетата от Младост Б) срещу Бойз Фром Да Хууд, 21.11.2018 г.
Любомир Орешаров (Енигма Фойерверк) срещу В.И.С., 14.07.2019 г.
Борис Матраков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу ФитСпо Баскет, 01.12.2019 г.
Кирил Райков (Олд Таймърс) срещу София Лайънс, 29.06.2020 г.
Мартин Минковски (ЛА Бейкърс) срещу Лъвовете, 29.11.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Ахил, 13.03.2021 г.
Симеон Ценов (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 12.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 13.04.2021 г.
Теодор Атанасов (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 25.04.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Чармър Рейвънс, 02.10.2021 г.

53

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Олд Таймърс, 22.11.2015 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Ръш Баскетбол, 08.01.2017 г.
Калоян Николов (Норт Уест) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2017 г.
Мартин Горунов (Брикс) срещу Олд Таймърс, 26.03.2017 г.
Павел Антонов (Ботев 2012) срещу Локомотив София, 24.06.2017 г.
Веселин Филчев (Атлетик 95 Куклен) срещу Джобтайгър Дюдс, 25.02.2018 г.
Иван Стойчев (Пинк Пантерс) срещу Младост-Босилеград (Сърбия), 04.03.2018 г.
Петър Загоров (Булатса) срещу Скай Уокърс, 08.12.2018 г.
Бойчо Станев (Фантомс) срещу Джедай Мастърс, 09.12.2018 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Скравена, 27.01.2019 г.
Ангел Братанов (Рент Енд Гоу) срещу Олд Мамбас, 30.06.2019 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Ботев 2012, 24.11.2019 г.
Марин Маринов (Балканъ) срещу Ботев 2012 Б, 25.04.2021 г.
Теодор Атанасов (ФитСпо Баскет) срещу Лъвовете 2020, 04.12.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Чармър Рейвънс, 19.12.2021 г.

52

Георги Георгиев (Локомотив) срещу Олд Таймърс, 19.01.2014 г.
Георги Дангалаков (Хелга) срещу София Лайънс, 22.06.2014 г.
Николай Рътаров (Самел-90) срещу Слава 99, 23.11.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Жан Плод, 14.02.2015 г.
Иван Коларов (Блейдс) срещу Джедай Мастърс, 07.03.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Ботев 2012, 16.05.2015 г.
Саша Стаменов (Младост-Босилеград (Сърбия)) срещу ТУ-Пловдив, 04.03.2017 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу Кучетата от Младост Б, 21.05.2017 г.
Владимир Георгиев (Бойз Фром Да Хууд) срещу Локомотив София, 18.06.2017 г.
Иван Иванов (Балкан Ботевград) срещу Скай Уокърс, 17.03.2018 г.
Владимир Миленков (Ботев 2012 В) срещу Пистолет, 16.03.2019 г.
Иван Илчев (ФитСпо Баскет) срещу Септември, 16.06.2019 г.
Радослав Йорданов (София Лайънс) срещу Септември, 13.07.2019 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Кучетата от Младост, 30.01.2021 г.
Александър Тодоров (Драгънс) срещу Лъвовете, 03.04.2021 г.
Александър Стоименов (Септември) срещу АК-47-ърс, 04.04.2021 г.
Петър Загоров (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 12.04.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 09.10.2021 г.
Иван Илчев (ФитСпо Баскет) срещу Лъвовете 2020, 04.12.2021 г.

51

Борис Матраков (Хелга) срещу София Лайънс, 22.06.2014 г.
Иван Ненчев (Кучетата от Младост) срещу Фантомс, 21.06.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Дефект-Вип Рипеър, 10.10.2015 г.
Константин Касъров (Паляците (София)) срещу Майна Таун (Пловдив), 04.03.2017 г.
Радослав Йорданов (Волтрон) срещу Ръш Баскетбол, 09.04.2017 г.
Мартин Механджиев (София Хоукс) срещу Волтрон, 19.07.2017 г.
Денис Василев (Монстарс-ГоуТуАдминс) срещу Кралете, 25.02.2018 г.
Петър Данчев (Ремонт Експерт) срещу АК-47-ърс, 16.11.2019 г.
Любомир Недков (ФитСпо Баскет) срещу Ероус, 17.11.2019 г.
Драгомир Енчев (Форест Бойс Ботевград) срещу Джедай Мастърс, 30.11.2019 г.
Найден Ламбев (Ръш Баскетбол) срещу Булатса, 07.12.2019 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Ахил, 19.07.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Карлсберг, 22.02.2021 г.
Драгомир Павлов (Ахил) срещу Лъвовете, 26.06.2021 г.
Николай Иванов (Джобтайгър Дюдс) срещу Лъвовете, 03.07.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Драгънс, 10.10.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Драгънс, 15.01.2022 г.

50

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Лонекс, 13.05.2014 г.
Валери Ассев (София Лайънс) срещу Вълците, 04.01.2015 г.
Матей Митев (Тънкаж) срещу София Булс, 04.07.2015 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Политехника, 05.12.2015 г.
Богомил Дичев (Атлетик 95 (Куклен)) срещу Перущица, 22.05.2016 г.
Константин Касъров (Волтрон) срещу Бойз Фром Да Хууд, 15.11.2016 г.
Калоян Николов (Норт Уест) срещу Рейнджърс, 10.12.2016 г.
Тихомир Димитров (Рейнджърс) срещу София Скай Уокърс, 05.07.2017 г.
Костадин Методиев (Балкан Ботевград) срещу Пистолет, 16.12.2017 г.
Васко Коцев (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2018 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Кучетата от Младост, 09.02.2019 г.
Иван Згурафов (Паляците) срещу София Ентъртейнмънт, 16.06.2019 г.
Васил Голов (Баш-Тийм) срещу АК-47-ърс, 14.07.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 26.11.2019 г.
Александър Ангелов (Миньор 2015 (Перник)) срещу Роботите, 19.10.2020 г.
Иван Иванов (Балканъ) срещу Ботев 2012 Б, 13.02.2021 г.
Нелсон Бориславов (София Ентъртейнмънт) срещу Джобтайгър Дюдс, 14.02.2021 г.
Преслав Неделчев (Енигма Фойерверк) срещу Паляците, 15.02.2021 г.
Румен Цанков (Енигма Фойерверк) срещу Лено, 27.02.2021 г.
Александър Димитров (Джобтайгър Дюдс) срещу Паляците, 20.03.2021 г.
Борислав Гачев (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Лено, 17.04.2021 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 17.05.2021 г.
Флетчър Крилман (Ботев 2012 Б) срещу Движи Се-Проензи, 09.10.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Ботев 2012, 28.11.2021 г.

49

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Локомотив, 13.04.2014 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Еър Фреш, 18.10.2014 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Самел-90, 02.11.2014 г.
Ангел Ташков (Хелга) срещу Брикс, 15.01.2015 г.
Георги Гулабчев (Политехника) срещу Кучетата от Младост, 19.07.2015 г.
Ивайло Константинов (Брикс) срещу Спортни Настилки-Зуум Дизайн, 28.01.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Блу Девилс, 26.06.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Шадоус, 09.07.2016 г.
Борис Матраков (Спортни Настилки-Зуум Дизайн) срещу София Хоукс, 23.07.2016 г.
Борис Тодоров (Виваком) срещу Ботев 2012 Б, 06.11.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Кучетата от Младост Б, 21.01.2017 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу ФитСпо Баскет, 19.02.2017 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Виваком, 26.03.2017 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу Фантомс, 10.07.2017 г.
Деян Николов (Балкан Ботевград) срещу Скай Уокърс, 17.03.2018 г.
Иван Руньов (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2018 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Кобилдър Викингс, 29.09.2018 г.
Стефан Пенков (ТН Машини) срещу Кабайерос, 03.11.2018 г.
Йосиф Чернашки (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 17.11.2018 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Ръш Баскетбол, 18.12.2018 г.
Петър Загоров (Булатса) срещу Трипъл-дабъл, 13.01.2019 г.
Стефан Пенков (ТН Машини) срещу София Ентъртейнмънт, 10.02.2019 г.
Драгомир Енчев (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 09.03.2019 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Монстарс, 02.06.2019 г.
Деян Ангелов (Миньор 2015 (Перник)) срещу Паляците, 14.09.2019 г.
Симеон Георгиев (Спейс Джемс) срещу Олд Мамбас, 26.11.2019 г.
Траян Димитров (В.И.С.) срещу Олд Таймърс, 26.11.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Ботев 2012, 12.01.2020 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Олд Мамбас, 13.01.2020 г.
Зоран Йовановски (Ботев 2012) срещу София Лайънс, 25.01.2020 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012) срещу ФитСпо Баскет, 23.02.2020 г.
Боян Гагов (Паляците) срещу Драгънс, 12.09.2020 г.
Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Драгънс, 06.02.2021 г.
Васил Христов (ТН Машини) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 10.04.2021 г.
Йордан Тошев (Спейс Джемс) срещу Лъвовете, 11.04.2021 г.
Костадин Методиев (Балкан Ботевград) срещу Олд Таймърс, 12.04.2021 г.
Борис Матраков (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 25.04.2021 г.
Васил Александров (Болърс 68) срещу Флай-Бай, 14.11.2021 г.
Васил Михайлов (София Ентъртейнмънт) срещу ТН Машини, 05.12.2021 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Карлсберг, 11.12.2021 г.
Николай Николов (Роботите) срещу Стрийт Бенгърс, 19.12.2021 г.

48

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Вълците, 09.11.2014 г.
Николай Рътаров (Самел-90) срещу Политехника, 16.11.2014 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу София Лайънс, 06.12.2014 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Лъвовете, 14.12.2014 г.
Хрисимир Димитров (Брикс) срещу София Лайънс, 14.01.2016 г.
Мартин Механджиев (София Хоукс) срещу Дървоядите, 26.03.2016 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Норт Уест, 27.03.2016 г.
Георги Дангалаков (Хелга) срещу Ботев 2012, 27.03.2016 г.
Момчил Маринов (Виваком) срещу Кралете, 03.12.2016 г.
Спас Пещерлиев (Хебър (Пазарджик)) срещу Паляците (София), 03.03.2017 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу София Ентъртейнмънт, 06.03.2017 г.
Кристиян Георгиев (София Ентъртейнмънт) срещу Паляците, 11.03.2017 г.
Константин Касъров (Волтрон) срещу Ръш Баскетбол, 01.04.2017 г.
Станислав Петров (Кралете) срещу Виваком, 02.04.2017 г.
Илчо Панайотов (Скай Уокърс) срещу Ботев 2012 Б, 18.02.2018 г.
Денис Христов (Джедай Мастърс) срещу Любимец, 11.03.2018 г.
Васил Костов (Септември) срещу ТН Машини, 14.07.2018 г.
Петър Славков (Джобтайгър Дюдс) срещу София Ентъртейнмънт, 16.03.2019 г.
Димитър Чаушев (Бойз Фром Да Хууд) срещу АК-47-ърс, 06.04.2019 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу София Лайънс, 13.07.2019 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу В.И.С., 10.11.2019 г.
Бойко Иванов (Дървоядите) срещу Кучетата от Младост, 01.02.2020 г.
Александър Стоименов (Септември) срещу Спейс Джемс, 23.02.2020 г.
Красимир Димов (Стрийт Бенгърс) срещу Ремонт Експерт, 28.06.2020 г.
Свилен Симанов (Трипъл-дабъл) срещу Мечките, 07.07.2020 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Лъвовете, 01.08.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Карлсберг, 27.09.2020 г.
Петър Илиев (Алфа) срещу Драгънс, 11.10.2020 г.
Васил Михайлов (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Ахил, 29.11.2020 г.
Ангел Динков (Алфа) срещу Лъвовете, 05.12.2020 г.
Деян Вълчев (Фантомс) срещу София Ентъртейнмънт, 03.04.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 12.05.2021 г.
Мартин Славов (Олд Таймърс) срещу Ероус, 15.05.2021 г.
Васил Христов (ТН Машини) срещу Ероус, 22.05.2021 г.
Борис Матраков (ФитСпо Баскет) срещу Ероус, 17.07.2021 г.
Юлиан Павлов (Пистолет) срещу Кралете, 10.10.2021 г.
Росен Динчев (Аутбрейк) срещу Драгънс, 07.11.2021 г.

47

Мартин Механджиев (Блейдс) срещу Зелените, 17.11.2013 г.
Антонио Петров (Ботев 2012) срещу Съмар Джам, 21.06.2014 г.
Деян Бекярски (София Спартанс) срещу Лъвовете, 05.07.2014 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Дървоядите, 26.10.2014 г.
Георги Гулабчев (Политехника) срещу София Суперсоникс, 01.02.2015 г.
Ивайло Василев (Найки) срещу Вълците, 07.03.2015 г.
Иван Коларов (Блейдс) срещу Джедай Мастърс, 15.03.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Спортни Настилки-Зуум Дизайн, 17.05.2015 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Дефект-Вип Рипеър, 16.01.2016 г.
Мартин Механджиев (Паляците (София)) срещу Перущица, 21.05.2016 г.
Георги Гулабчев (София Хоукс) срещу Блу Девилс, 03.07.2016 г.
Иван Стойчев (Спорт и здраве (Кърджали)) срещу София Уориърс, 08.07.2017 г.
Минчо Коцев (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2018 г.
Николай Рътаров (Компир) срещу Паляците, 24.03.2018 г.
Мартин Славов (Олд Таймърс) срещу София Хоукс, 17.03.2019 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012 Б) срещу Кучетата от Младост Б, 27.03.2019 г.
Христо Милчев (Кучетата от Младост Б) срещу АК-47-ърс, 24.11.2019 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Ръш Баскетбол, 22.02.2020 г.
Борис Матраков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу ТН Машини, 07.03.2020 г.
Александър Стоименов (Септември) срещу Скай Уокърс, 22.06.2020 г.
Валери Ассев (София Лайънс) срещу Олд Таймърс, 29.06.2020 г.
Мартин Славов (Олд Таймърс) срещу София Лайънс, 29.06.2020 г.
Преслав Неделчев (Енигма Фойерверк) срещу Мечките, 25.07.2020 г.
Нелсон Бориславов (София Ентъртейнмънт) срещу Мечките, 04.10.2020 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Паляците, 24.10.2020 г.
Андрей Андреев (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.03.2021 г.
Александър Ангелов (Миньор 2015 (Перник)) срещу ТН Машини, 06.03.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Скай Уокърс, 17.04.2021 г.
Ангел Динков (Алфа) срещу Спейс Джемс, 19.04.2021 г.
Християн Великов (Ръш Баскетбол) срещу Кралете, 16.05.2021 г.
Стамен Георгиев (Пистолет) срещу Спейс Джемс, 13.06.2021 г.
Мартин Механджиев (Лъвовете) срещу Мечките, 17.07.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Движи Се-Проензи, 03.10.2021 г.
Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Кралете, 09.01.2022 г.