НАЛБ: 12-18.10.2020 година

470

Днес, Понеделник, 12.10.2020 година, продължава първенството на Националната аматьорска лига по баскетбол за сезон 2020/2021.

ТУК може да откриете пълна информация относно четирите дивизии, в които са разделени отборите в първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в първа дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците във втора дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в трета дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021.

ТУК ще откриете пълна информация за съставите на участниците в четвърта дивизия от първенството на НАЛБ за сезон 2020/2021.

ТУК пък ще откриете информация за новото име, с което се състезава отборът на Булатса – Флай-Бай.

Всички резултати през сезона досега: Резултати.

Временните класирания във всяка от четирите дивизии през настоящия сезон: Класиране.

ТУК също може да откриете подробна информация за сезон 2020/2021, а ТУК – информация за противоепидемичните мерки, с които кампанията стартира.

За всички, които обаче искат да станат свидетели на срещите на живо, отново предоставяме добре познатите начини да бъдете с нас.

12.10.2020 година, Понеделник – Овергаз Арена
20:45 Ероус — Форест Бойс Ботевград (1)
22:15 Спейс Джемс — Олд Мамбас (4)

13.10.2020 година, Вторник – Овергаз Арена
20:45 Скай Уокърс — Септември (3)
22:15 Флай-Бай — Балканъ (4)

14.10.2020 година, Сряда – Овергаз Арена
20:45 Ахил — Роботите (1)
22:15 Стрийт Бенгърс — София Уориърс (3)

17.10.2020 година, Събота – Овергаз Арена
8:30 АК-47-ърс — Кучетата от Младост Б (3)
10:00 Дървоядите — Дъ ЕкспендаБолс (2)
11:45 Кабайерос — Лено (2)
13:30 ЛА Бейкърс — Ботев 2012 (4)
15:15 Миньор 2015 (Перник) — Карлсберг (1)
17:00 Трипъл-дабъл — Джобтайгър Дюдс (2)
18:45 Енигма Фойерверк — София Ентъртейнмънт (2)
20:30 Ръш Баскетбол — Кобилдър Викингс (3)
22:15 Кралете — Бом Бок (3)

18.10.2020 година, Неделя – Овергаз Арена
8:30 Чармър Рейвънс — Алфа (4)
10:00 Лъвовете — Пистолет (4)
11:45 Драгънс — Ботев 2012 Б (4)
13:30 Балкан Ботевград — ТН Машини (1)
15:15 Джедай Мастърс — Ликуифайд (3)
17:00 Монстарс — Паляците (2)
18:45 Кучетата от Младост — Норт Уест-Глобал Тест (1)
20:30 Фантомс — Мечките (2)
22:15 ФитСпо Баскет — Олд Таймърс (1)

В скоби е изписана и дивизията, от която е съответният мач.

ТУК може да откриете пълната програма. Натиснете върху дадена среща за повече информация, включително линк за статистиката от двубоя, а след края му – пълен видеозапис, снимки от срещата и обобщена статистика.

Всички срещи ще бъдат излъчени на живо в канала на НАЛБ в YouTubehttps://www.youtube.com/user/nalbbg. Малко след всяка среща записът от нея може да бъде намиран в канала на НАЛБ в YouTube – https://www.youtube.com/user/nalbbg/videos.

Не пропускайте да ни следите и във Фейсбук, където публикуваме актуална информация след всяка среща: https://www.facebook.com/NALB.BG

Защото обичаме това, което правим!

От любов към играта!

НАЛБ