Точки – най-много в един мач

1022

Най-много в един мач - ТочкиНа вашето внимание представяме всички състезатели, завършили с поне 40 точки в един мач от което и да е състезание на Националната аматьорска лига по баскетбол в историята:

67

Симеон Личев (Лено) срещу Монстарс, 07.02.2021 г.

65

Любомир Рачев (Кучетата от Младост) срещу Фантом Дюдс, 11.06.2017 г.

61

Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 20.02.2021 г.

60

Павел Мангуров (Ахил) срещу Драгънс, 04.07.2021 г.

59

Васил Христов (ТН Машини) срещу Ероус, 22.05.2021 г.

58

Иван Стойчев (Спорт и здраве (Кърджали)) срещу София Уориърс, 08.07.2017 г.

57

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Дървоядите, 01.06.2014 г.
Иван Стойчев (Пинк Пантерс) срещу Младост-Босилеград (Сърбия), 04.03.2018 г.
Иван Иванов (АК-47-ърс) срещу Кралете, 14.11.2021 г.

56

Петър Загоров (Булатса) срещу Алфа, 25.11.2018 г.
Ангел Братанов (Рент Енд Гоу) срещу Олд Мамбас, 30.06.2019 г.

55

Траян Димитров (В.И.С.) срещу Олд Таймърс, 26.11.2019 г.
Симеон Ценов (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 12.04.2021 г.
Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Лъвовете, 24.04.2021 г.

54

Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 01.11.2014 г.
Кирил Райков (Олд Таймърс) срещу София Лайънс, 29.06.2020 г.
Христо Гатев (Паляците) срещу Лъвовете, 09.08.2020 г.
Георги Кръстев (Норт Уест-Глобал Тест) срещу Кучетата от Младост, 19.01.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Кралете, 04.12.2021 г.

53

Радослав Йорданов (София Лайънс) срещу Септември, 13.07.2019 г.
Максим Лезгинов (Чармър Рейвънс) срещу Ботев 2012 Б, 15.05.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Пистолет, 09.01.2022 г.

52

Флетчър Крилман (Ботев 2012) срещу Лъвовете, 25.10.2020 г.

51

Иван Стойчев (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 01.03.2021 г.
Теодор Атанасов (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 25.04.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 09.10.2021 г.

50

Матей Митев (Тънкаж) срещу София Булс, 04.07.2015 г.
Ерик Димитров (Шампион 2014 Перник) срещу София Ентъртейнмънт, 15.07.2017 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу София Уориърс, 16.06.2018 г.

49

Мариян Николов (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 08.12.2018 г.
Радослав Йорданов (София Лайънс) срещу Гуми-Нет, 25.03.2019 г.
Христо Милчев (Кучетата от Младост Б) срещу АК-47-ърс, 20.06.2020 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Лъвовете, 01.08.2020 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Паляците, 24.10.2020 г.
Марин Маринов (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.03.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 10.04.2021 г.
Георги Кръстев (ФитСпо Баскет) срещу ТН Машини, 04.10.2021 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Фантомс, 15.01.2022 г.

48

Георги Чакъров (Ероус) срещу Ахил, 19.11.2019 г.
Христо Милчев (Кучетата от Младост Б) срещу АК-47-ърс, 24.11.2019 г.

47

Александър Герин (Компир) срещу Виваком, 26.11.2017 г.
Делян Дамянов (ТН Машини) срещу Дървоядите, 20.10.2018 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 25.02.2020 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Миньор 2015 (Перник), 13.04.2021 г.
Николай Иванов (Джобтайгър Дюдс) срещу Лъвовете, 03.07.2021 г.
Димитър Христов (ЛА Бейкърс) срещу Паляците, 18.07.2021 г.
Илиян Варзоев (Стрийт Бенгърс) срещу Лъвовете 2020, 20.11.2021 г.
Николай Петков (София Ентъртейнмънт) срещу Стрийт Бенгърс, 22.11.2021 г.

46

Руслан Богданов (Своге) срещу Светкавица, 01.05.2012 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Кучетата от Младост, 08.05.2016 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу Фантомс, 10.07.2017 г.
Мартин Димов (Гуми-Нет) срещу София Хоукс, 04.11.2017 г.
Иван Илчев (ФитСпо Баскет) срещу Септември, 16.06.2019 г.
Борис Матраков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу София Лайънс, 14.01.2020 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу АК-47-ърс, 20.03.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Скай Уокърс, 25.09.2021 г.

45

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 31.01.2016 г.
Иван Николов (Брикс) срещу Норт Уест, 16.11.2016 г.
Радослав Йорданов (Волтрон) срещу Ръш Баскетбол, 09.04.2017 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу Кучетата от Младост Б, 21.05.2017 г.
Владимир Георгиев (Бойз Фром Да Хууд) срещу Локомотив София, 18.06.2017 г.
Петър Трендафилов (Ръш Баскетбол) срещу Булатса, 07.12.2019 г.
Симеон Георгиев (Спейс Джемс) срещу Пистолет, 06.12.2020 г.
Иван Иванов (Балканъ) срещу Ботев 2012 Б, 13.02.2021 г.

44

Йордан Георгиев (Политехника (София)) срещу Ти Ес Ди Сървисиз-Троян, 20.02.2016 г.
Богомил Дичев (Атлетик 95 (Куклен)) срещу Перущица, 22.05.2016 г.
Радослав Йорданов (Волтрон) срещу Ботев 2012 Б, 11.12.2016 г.
Хрисимир Димитров (Брикс) срещу Ботев 2012, 11.02.2017 г.
Иван Руньов (Сейнтс) срещу Кучетата от Младост, 19.03.2018 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Кобилдър Викингс, 29.09.2018 г.
Христо Милчев (Кучетата от Младост Б) срещу АК-47-ърс, 23.02.2019 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Ръш Баскетбол, 23.03.2019 г.
Христо Владимиров (Паляците) срещу Булатса, 14.07.2019 г.
Христо Владимиров (Паляците) срещу София Уориърс, 14.09.2019 г.
Зоран Йовановски (Ботев 2012) срещу София Лайънс, 25.01.2020 г.
Марин Маринов (Балканъ) срещу Ботев 2012 Б, 25.04.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Бом Бок, 05.06.2021 г.

43

Валери Ассев (София Лайънс) срещу Вълците, 04.01.2015 г.
Христо Ангелов (Дефект-Вип Рипеър) срещу Брикс, 23.04.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Блу Девилс, 26.06.2016 г.
Петър Данчев (Топ Тен) срещу Стрийт Бенгърс, 01.10.2016 г.
Николай Рътаров (Титаните) срещу Кучетата от Младост Б, 25.02.2017 г.
Кристиян Георгиев (София Ентъртейнмънт) срещу Гуми-Нет, 18.06.2017 г.
Иван Иванов (Дефект-Вип Рипеър) срещу Норт Уест, 18.06.2017 г.
Мартин Димов (Гуми-Нет) срещу Кучетата от Младост, 25.11.2017 г.
Денис Василев (Монстарс-ГоуТуАдминс) срещу София Ентъртейнмънт, 09.03.2018 г.
Христо Ангелов (Ботев 2012) срещу В.И.С., 26.01.2019 г.
Костадин Методиев (Балкан Ботевград) срещу Джобтайгър Дюдс, 16.02.2019 г.
Драгомир Павлов (Ахил) срещу София Лайънс, 18.02.2020 г.
Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Лъвовете, 13.03.2021 г.
Георги Рашков (Балканъ) срещу Лъвовете, 06.04.2021 г.
Васил Христов (ТН Машини) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 10.04.2021 г.
Кирил Райков (Олд Таймърс) срещу Карлсберг, 26.04.2021 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Карлсберг, 11.12.2021 г.

42

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Еър Фреш, 18.10.2014 г.
Стефан Георгиев (Олд Старс 22) срещу Норт Уест, 15.11.2014 г.
Радослав Райчев (Политехника) срещу Олд Старс 22, 13.10.2015 г.
Красимир Кирилов (София Лайънс) срещу Кучетата от Младост, 15.11.2015 г.
Стефан Янев (Мечките) срещу Гуми-Нет, 14.02.2016 г.
Данаил Киров (Перестройка (Велико Търново)) срещу Чардафон-Орловец (Габрово), 06.03.2016 г.
Петрослав Зафиров (Брикс) срещу Гуми-Нет, 16.07.2016 г.
Саша Стаменов (Младост-Босилеград (Сърбия)) срещу ТУ-Пловдив, 04.03.2017 г.
Мартин Механджиев (София Хоукс) срещу Волтрон, 19.07.2017 г.
Илчо Панайотов (Скай Уокърс) срещу Ботев 2012 Б, 18.02.2018 г.
Денис Василев (Монстарс-ГоуТуАдминс) срещу Кралете, 25.02.2018 г.
Димитър Христов (Септември) срещу Ботев 2012 В, 07.10.2018 г.
Петър Славков (Джобтайгър Дюдс) срещу София Ентъртейнмънт, 16.03.2019 г.
Калоян Йорданов (Енигма Фойерверк) срещу Ботев 2012 В, 31.03.2019 г.
Христо Гатев (Баш-Тийм) срещу Паляците, 25.06.2019 г.
Мартин Механджиев (Септември) срещу Ръш Баскетбол, 07.07.2019 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу В.И.С., 12.07.2020 г.
Радослав Йорданов (Роботите) срещу Миньор 2015 (Перник), 19.10.2020 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Норт Уест-Глобал Тест, 12.01.2021 г.
Симеон Георгиев (Спейс Джемс) срещу Чармър Рейвънс, 12.01.2021 г.
Любомир Недков (Монстарс) срещу Лено, 07.02.2021 г.
Преслав Неделчев (Енигма Фойерверк) срещу Паляците, 15.02.2021 г.
Стоян Кайнаров (Джедай Мастърс) срещу Кучетата от Младост Б, 28.02.2021 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Мечките, 25.04.2021 г.
Горан Кошанин (Олд Таймърс) срещу Кучетата от Младост, 17.05.2021 г.
Калоян Панчев (Ероус) срещу ТН Машини, 22.05.2021 г.
Георги Христов (ЛА Бейкърс) срещу Спейс Джемс, 26.06.2021 г.

41

Теодор Янчев (Къртачите) срещу Светкавица, 11.11.2012 г.
Антон Миленков (Хелга) срещу Блейдс, 23.06.2013 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Политехника, 24.11.2014 г.
Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Политехника, 05.12.2015 г.
Георги Георгиев (БГО Софтуер Булс) срещу София Ентъртейнмънт, 10.11.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Кучетата от Младост Б, 21.01.2017 г.
Радослав Райчев (Ероус) срещу Кучетата от Младост, 08.03.2017 г.
Димитър Найденов (Акулите (Бургас)) срещу Спорт и здраве (Кърджали), 30.04.2017 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Любимец, 10.07.2018 г.
Владимир Миленков (Ботев 2012 В) срещу Пистолет, 16.03.2019 г.
Христо Милчев (Кучетата от Младост Б) срещу Ботев 2012 Б, 27.03.2019 г.
Радослав Йорданов (София Лайънс) срещу Олд Мамбас, 08.06.2019 г.
Васил Голов (Баш-Тийм) срещу АК-47-ърс, 14.07.2019 г.
Васил Колчев (Джобтайгър Дюдс) срещу Паляците, 20.07.2019 г.
Георги Бързаков (Виваком) срещу Олд Таймърс, 29.10.2019 г.
Георги Чакъров (Ероус) срещу ТН Машини, 04.11.2019 г.
Дилян Барбов (Атлетик 95 Куклен) срещу Скравена, 16.11.2019 г.
Марио Юруков (София Ентъртейнмънт) срещу Джобтайгър Дюдс, 19.01.2020 г.
Свилен Симанов (Трипъл-дабъл) срещу Мечките, 12.08.2020 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Монстарс, 06.12.2020 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Енигма Фойерверк, 03.04.2021 г.
Христо Владимиров (Паляците) срещу Стрийт Бенгърс, 10.07.2021 г.
Павел Мангуров (Ахил) срещу Олд Мамбас, 18.07.2021 г.
Ангел Братанов (Движи Се-Проензи) срещу Фюз Медия, 01.12.2021 г.
Борис Матраков (Флай-Бай) срещу Ботев 2012 Б, 11.12.2021 г.

40

Христо Гатев (Олд Таймърс) срещу Локомотив, 13.04.2014 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу София Хоукс, 17.01.2015 г.
Калоян Николов (Норт Уест) срещу Джедай Мастърс, 02.03.2015 г.
Георги Георгиев (БГО Софтуер) срещу Дървоядите, 14.02.2016 г.
Иван Паничерски (Ентъртейнмънт) срещу Дървоядите, 08.05.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу Шадоус, 09.07.2016 г.
Станислав Иванов (Гуми-Нет) срещу София Хоукс, 10.07.2016 г.
Любомир Рачев (Кучетата от Младост) срещу АктивТрейдс, 10.12.2016 г.
Иван Стойчев (Спорт и здраве (Кърджали)) срещу София Хоукс, 01.05.2017 г.
Атанас Иванов (Виваком) срещу Кралете, 01.10.2017 г.
Емил Емилов (Любимец) срещу Скравена, 18.02.2018 г.
Мартин Димов (Гуми-Нет) срещу Кучетата от Младост, 10.03.2018 г.
Лъчезар Лефтеров (Ботев 2012 Б) срещу Ремонт Експерт, 01.04.2018 г.
Христо Ангелов (Ботев 2012) срещу Сейнтс, 28.04.2018 г.
Димитър Търпанов (Фаворит-Кърджали) срещу Мечките, 12.05.2018 г.
Николай Стайков (Мечките) срещу Ремонт Експерт, 27.05.2018 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу В.И.С., 02.11.2018 г.
Зоран Йовановски (Ботев 2012 Б) срещу АК-47-ърс, 24.11.2018 г.
Иван Стойчев (Виваком) срещу Дървоядите, 09.02.2019 г.
Христо Цеков (Ботев 2012) срещу Кучетата от Младост, 09.02.2019 г.
Драгомир Енчев (Форест Бойс Ботевград) срещу Ботев 2012 В, 09.03.2019 г.
Константин Търновски (Бойз Фром Да Хууд) срещу АК-47-ърс, 06.04.2019 г.
Кирил Найденов (София Уориърс) срещу ТН Машини, 06.07.2019 г.
Траян Димитров (В.И.С.) срещу Карлсберг, 24.11.2019 г.
Борис Матраков (Норт Уест-Глобал Тест) срещу ФитСпо Баскет, 01.12.2019 г.
Венцислав Георгиев (Ботев 2012) срещу ФитСпо Баскет, 23.02.2020 г.
Константин Василев (Кобилдър Викингс) срещу Ръш Баскетбол, 12.07.2020 г.
Симеон Личев (Лено) срещу Дървоядите, 29.11.2020 г.
Васил Голов (Пистолет) срещу Чармър Рейвънс, 14.02.2021 г.
Георги Бързаков (ФитСпо Баскет) срещу Ахил, 13.03.2021 г.
Стефан Янев (Мечките) срещу Дъ ЕкспендаБолс, 16.03.2021 г.
Деян Вълчев (Фантомс) срещу София Ентъртейнмънт, 03.04.2021 г.
Росен Динчев (Аутбрейк) срещу Фюз Медия, 26.09.2021 г.
Денислав Трифонов (Дъ ЕкспендаБолс) срещу Лено, 12.12.2021 г.
Свилен Симанов (Бай Дъ Уей) срещу Монстарс, 16.01.2022 г.